PDA

View Full Version : Demote Dejwik



Queeger
8th February 2012, 10:18 PM
Zdravim, hrac Dejwik mi dal ve hre bezduvodne mute, nikoho jsem neurazel, nenapsal jsem nic sproste a kdyz jsem mu whispnul za co mute, dostalo se mi odpovedi: "seres me" prikladam replay + screen chatu 162532162533

Nezmysel
8th February 2012, 10:46 PM
http://dotabot.net/bots_webpages/czsk/gamestats.php?id=46402
vytrhnute s kontextu pises im stale do all chatu ja by som ti dal mute uz pod druhom slove

Queeger
8th February 2012, 11:08 PM
ano je to vytrhnute z kontextu, proto je tam replay..... a stale do all chatu? promin, ale videl jsi vubec ten replay? za celou dobu jsem do all nepsal prakticky nic (pokud nepocitam ze jsem se obcas bavil s hracem merunkovypernik, ktery nebyl v mem tymu a resit to pres whisp snad nebylo nutne) a pak az pomalu ke konci hry jsem napsal ze jim supporti ani dust nekoupili a pomerne dlouhou dobu potom, co zabili naseho hrace (dost mozna kvuli neutralovi, coz mi prislo smesne) jsem si dovolil do all chatu napsat ":D" po cemz jsem obdrzel mute s vyjadrenim "seres me" a tohle vyjadreni od nekoho kdo muze davat mute a mel by mit trochu rozum vzhledem ke kapitanovani ti prijde normalni?

dog.dejwik
8th February 2012, 11:23 PM
hadam ze sem tim ulehcil nejen nasemu tymu... Mě fascinuje jak lidi píšou pořád demote requesty, když s challama do styku nikdy nepřišli a ani nepřijdou protože kvality těchto hráčů jsou mizivé... Mute ti muže dát i owner myslim ne?: tak co má s timhle společný challovaní? to že sem ti řekl že mě sereš, tak si opravdu myslíš že mi za toto daj demote, vzhledem k tomu že jsou většina lidí se mnou naprosto spokojení jako s kapitánem? myslíš že tohle ty ovlivníš, aji kdybych tě poslal do prdele, myslim že by to nezměnilo.. a Pokud ten demote dostanu, gl hf v chalech :D

3viLcZ
9th February 2012, 12:30 AM
Pri dote netreba komunikovat s protejsim tymem .. tudiz netreba pouzivat all chat tudiz FAIL BR ... pozdravuju bratry slovaky

Sadomasochista
9th February 2012, 12:50 AM
co mas s tymi slovakmi :D evil pod radsej poklabosit na facebook :D

DiAboL
9th February 2012, 01:18 PM
Hey, co je toto za slovensku mafiu zlozenu z cechov, uz ma to zacina srat. Vsak evil... EJ

the_qq
9th February 2012, 05:03 PM
nezmysel.


ale určite ho napomeniem.

:tclosed:

LordDevil
10th February 2012, 10:18 PM
dejwik uz si uvedom ze toto tu cele nieje len o challoch ako tu spominas...Aj keby sme ti lvl2 zobrali tak urcite najdem dalsich 5 ludi za teba.Vstup do reality uz a uvedom si ze svet sa netoci len okolo teba...Ostaneme zatial pri napomenuti len.