PDA

View Full Version : lvl 2 MagnusCaligula



Mengel
30th January 2012, 09:42 PM
Volam sa Marek mam 20 rokov nick MagnusCaligula

lvl2 chcem preto aby som si mohol zahrat chally aj ako kapitan s pickovanim skusenosti mam malo ale tak niake chally som odohral priblizne viem ako co kedy picknut obcas sa mi podari outpicknut sam seba ale to ma naucil kompot :)

manneru som sa uz niako naucil uz radsej nepisem ako by som mal flamovat :D

ako kapitan chall nemam ale priblizne viete ako hram pokial to nieje v piatok alebo sobotu v noci ked pridem domov dopity jak koberec a rozhodnem sa dat si dotu tak to nieje az take tragicke toto je tusim posledny chall co som hral http://dotabot.net/bots_webpages/czsk/gamestats.php?id=45538

P.S. povedali ste ze robite nabor na lvl 2 tak nebudte masla a dajte mi to :D

VoSaZnOsA
30th January 2012, 10:26 PM
Sekcia vtipy je inde, ale supp... :D outpicknúť sám seba som ťa dobre naučil...dajte mu to nech nehuntí Diabol výhry iba na mne..:(

Nezmysel
30th January 2012, 11:10 PM
kedze sa volas marek tak autosuport.

Peopl3Sh1tCz
31st January 2012, 10:15 AM
Napiš mi ve večerních hodinách když budu ingame a dáme si chall spolu .. potom se vyjádřím .. za mě stačí mít v pořádku maner, být aktivní .. každý nějak začínal s cap. a nová krev je myslím vítaná

Mengel
31st January 2012, 10:27 AM
manner mam, aktivny som :)... ok niekedy cez vykend teraz mam toho moc

dog.dejwik
31st January 2012, 11:38 AM
Proč ne hraje tu dlouho, sice jsem ho nahlásil do hanákovi školy, jenže tam se kromě hannákování nic jiné nenaučí, třeba zkusit chally naostro... On si to rozmysli když pak neposlechne vzkušenějšího hráče a ten ho pak vyflamuje ako děcko (čau diabol)

Jen bych byl rád kdyby tihle hráči co budou mít/mají lvl 2 chodili na ts.. čili bych to dal do poviností každého lvl 2 hráče... capt co není na ts je capt k ničemu...

the_qq
31st January 2012, 03:11 PM
Jen bych byl rád kdyby tihle hráči co budou mít/mají lvl 2 chodili na ts.. čili bych to dal do poviností každého lvl 2 hráče... capt co není na ts je capt k ničemu...

+1 :)


k veci, aj ja si s tebou ešte dám hru, aby som sa uistil, ináč som s tebou hral pár hier a nevidel som tam problém, čiže dáme hru, ktorá rozhodne či supp alebo deny. :)

3viLcZ
31st January 2012, 04:32 PM
Souhlasim s Dejwem proste to TS je nutnost ... hodne krat se mi stalo ze jsem prohral 3linku kvuli tomu ze 2 borci nebyli na TS a netusili kdy co maji delat a nekdy to dokaze hodne zneprijemnit hru .

dog.dejwik
31st January 2012, 04:39 PM
Jono lidi by si měli uvědomit, že prostě chall je hra na vyšší úrovni a to tsko si zřídit alespon jako posluchač, pokud se hráč stydí mluvit nebo nemá mikrofon...

Ale kurnik chalani muj mikrak stal pred sto lety 80 korun, neříkejte že se dnes nedá sehnat něco za 50,- :D

Mengel
1st February 2012, 11:45 AM
ok v sobotu vecer som rdy dat si s vami ten test game mozno aj piatok proste ked vas zabad na kanali pisem

btw tsko pouzivate kolkatku? lebo ja mam nainstalovany max tak mumble vtcko a skype

the_qq
3rd February 2012, 11:58 PM
http://www.dotabot.net/bots_webpages/czsk/gamestats.php?id=46121

http://www.dotabot.net/bots_webpages/czsk/gamestats.php?id=46130


Sorry, ale za mňa !deny na základe týchto hier.

Rhymak^
4th February 2012, 03:00 AM
Niezeby ma to nejak moc zaujimalo, ale qq, nemyslim, ze na zaklade dnesnych challov na cele so mnou, michiem v dobrej nalade, kde nam uspesne sekundoval sťatý kompot by si mal nieco hodnotit :D sice vobec nemam prehlad jak ten chlapec hraje realne, ale dnes to fakt nebolo na rozhodnutia, to by sme mali dostat vsetci 3 demote rovno, za 2-3 [pre nas velmi zabavne :D ] hry...

VoSaZnOsA
4th February 2012, 06:22 AM
Rhymak +1 :D:D:D EPIC WINDKA je proste EPIC ....:D pome niečo funny, daj tam zeusa? jjjjjjj... :D

the_qq
4th February 2012, 11:52 AM
veď ale tak boli to jeho test game, a vy hráte funny? TO nieje moj problém, ja zase nemam kazdy den cas od rana do vecera davat niekomu test game. A tam nešlo moc o pick, ale o to ako hral, za vena X krat poision.. etcetc.. :)

Sadomasochista
4th February 2012, 12:22 PM
ako to mohli byt jeho test game ked nekapitanoval?

DiAboL
4th February 2012, 12:45 PM
Takze, vyjadri sa kral... Podla mna by mal dostat sancu. Ked si zoberieme do uvahy, ze uz v podstate kazdy challenge sa hra na TSku, tak ti ludia sa o tych pickoch radia. Ja obcas piknem to co chcem iba ja, ale to som as jediny. Preto si nemyslim, ze ked nevie nejako extra pickovat je to problem. Prave naopak, tym ze mu budu ludia radit a hovorit, tak sa postupne pickovat aj celkom nauci. Mozno mengele este nema na nejake hard carry/solo, ale na support je dobry hrac...

Mengel
4th February 2012, 01:14 PM
qq ja som ti pisal uz kanaly nech ten chall das ty vs ja povedal si ze to jedno rhymak tam spravil epicky pick hned v prvej hre zahral este epickeisiu windku a bolo v podstate po hre ci som tam ja niaki poison trafil alebo nie bolo stejne bezpredmetne
co sa tyka tej druhej hry ta nebola najhorsia s tim erararom som tam pachal zlo v massfghtoh celkom dost je fakt ze som mal par zbytocnich smrti ale to je tak ked na tsku kricia ze podte dole podte dole ja tam portnem a zistim ze som tam sam ze oni tam skutocne este len idu :D

ale inak hry to bolo fasi celkom som sa nimi na tom tsku pobavil:)

Rhymak^
4th February 2012, 01:53 PM
jasne, ze hej, len sme tam nemali brat toho kompota :D moju windku nekomentujte, ta hra sa proste kurva nerata :D
a co sa druhej hry tyka, ta bola celkom fajn, tam sa to skurvilo na picku [a vdaka bulharskemu ci polskemu kokotovi na potme :D ]

dog.dejwik
4th February 2012, 04:36 PM
Niezeby ma to nejak moc zaujimalo, ale qq, nemyslim, ze na zaklade dnesnych challov na cele so mnou, michiem v dobrej nalade, kde nam uspesne sekundoval sťatý kompot by si mal nieco hodnotit :D sice vobec nemam prehlad jak ten chlapec hraje realne, ale dnes to fakt nebolo na rozhodnutia, to by sme mali dostat vsetci 3 demote rovno, za 2-3 [pre nas velmi zabavne :D ] hry...

Pokud máte v plánu hrát takto chally, rovnou mužem zažádat o demote, protože tací hráči nás nezajímají, jde nám především o kvalitní hry... A mam uplně v piči či niekto bol sťatý nebo nebol... Toto si choďte robit na pub a ne na chall, kde si chtějí lidi zahrát s přáteli na ts dobré hry.

Rhymak^
4th February 2012, 04:47 PM
Dejw, ani pri jednej z tych hier nemozes povedat, ze sme sa nesnazili hrat, ze by sme hrali nejake dagon ha-ha buildy, alebo picoviny... Ano, pri jednej bol pick na haluz, ale kazdy dostal hera jakeho si na TS vydupal a hral s nim jak vedel :)
A to, ze bol kompot staty sme zistili az ked prestal mat pingy 8000 a joinol konverzaciu, kto to mal vediet? A nahodou, svojho shakera zahral solidne...

Sadomasochista
4th February 2012, 06:28 PM
a tuto :D http://www.dotabot.net/bots_webpages/czsk/gamestats.php?id=46115 co si prehral to sa nestazujes?

Nezmysel
4th February 2012, 06:39 PM
a tuto :D http://www.dotabot.net/bots_webpages/czsk/gamestats.php?id=46115 co si prehral to sa nestazujes?

najhorsi item build na spectru ever ? :D fakt nechapacka ten replay si vecer pozriem ked pridem s krcmy toto ma fakt zaujima :D ako sa s tym da zabijat :D

TT_SNiP
4th February 2012, 06:55 PM
najhorsi item build na spectru ever ? :D fakt nechapacka ten replay si vecer pozriem ked pridem s krcmy toto ma fakt zaujima :D ako sa s tym da zabijat :D
http://www.playdota.com/heroes/spectre#skill174 :tiphat:

dog.dejwik
4th February 2012, 07:13 PM
a tuto :D http://www.dotabot.net/bots_webpages/czsk/gamestats.php?id=46115 co si prehral to sa nestazujes?

nie lebo tam žiadný magnuscaligula nehral...

VoSaZnOsA
4th February 2012, 07:36 PM
k všetkej kritike a čo ste popísali... natrtkaný kompót, alebo nenatrtkaný, ja si hrám furt svoj štýl, pokiaľ máme šancu v boji zvíťaziť tak ideme do každého massu, fightu, pomáhať si... a to som robil v každej hre... vždy keď som videl šancu tak som šiel a nemusím byť ani natrtkaný robím to furt...:D tú tretiu hru má flamovala potma, že som lama etc, nakoniec sa ukázala potma pro... ktorá <> porobila... Dejwik, my sme si srandu spravili z druhej hry len, prvú ste seriózne prehrali a druhú nám prehrali roboti ...mysli si o tom čo chceš, pre nás to boli fajn hry, prečo by sme mali dostávať demoty za normálne hry, kde sme normálne napickovali, z nášho tímu sa nikto nesťažoval, bolo to presne to, čo sme chceli hrať... a inak je vonku krásne ! :)

Sadomasochista
4th February 2012, 07:54 PM
ste mi na skype povedali ze mam mat nekonecno many, tak som mal a este k tomu som mal aj hp aj regen, co sa vam nelubi ?

Hannibal.InSa
5th February 2012, 10:04 AM
prej jen hannakovani :D dejwik FU:D

Mengel
5th February 2012, 02:05 PM
tak co? mozu sa uz niaky modi vyjadrit ci to dostanem nedostanem alebo dalsie hry?

the_qq
5th February 2012, 09:23 PM
zatiaľ máš jedno deny, počkáme na vyjadrenie lorda, gunka a pipla, napisem im nech sa nato pozrú.

Rhymak^
6th February 2012, 01:00 AM
nedal si mu trial supp nahodou? not that i care :D

Mengel
6th February 2012, 03:34 AM
tiez sa mi zda ze qq meni nazori casteisie ako ja ponozky :D no offense

the_qq
6th February 2012, 04:30 PM
definitívne deny, nejak som si to rozmyslel a ako ponožky? 2x nieje až tak vela..

Peopl3Sh1tCz
6th February 2012, 04:54 PM
No 100 lidí 100 názorů .. Tady v naší malé skromné creew zdá se mi .. ano, opravdu zdá se mi že jsou tady podmínky pro začínající velice přísné :) Možná proto je tady tak málo lidí poslední dobou, pač nezvládli tento hc flame ze všech stran :D .. ale to jen tak btw muj skromný pohled ...


Za mě trial support, doufám že ses dostatečně seznámil s podmínkami aby ti lvl 2 zůstal ... zkus překonat prvotní flame, hraje častěji, sleduj .. uč se .. i já sem začínal .. a vím jake to bylo :x .. tak proč mu nedat šanci když už je ten "nábor lvl 2 users" .. nepředvedeš se, sám ti ho zase vemu .. budu ti čekovat množství odehratých chall .. tak jestli tu 2 dostaneš, chci vidět jak se snažíš a jdeš hore ..

Mengel
6th February 2012, 05:11 PM
definitívne deny, nejak som si to rozmyslel a ako ponožky? 2x nieje až tak vela..


tak dva krat behom troch dni... tak casto si ja ponozky nemenim :P

pipl dik :)

Sadomasochista
6th February 2012, 06:44 PM
smrdia ti nohy mengel

3viLcZ
6th February 2012, 07:05 PM
Zajimave requestu na lvl 2 porad pribiva , ale ze by challu nejak pribivalo to jsem si ani nevsiml :P

dog.dejwik
6th February 2012, 11:42 PM
jono :D

VoSaZnOsA
7th February 2012, 12:39 AM
trololol, odkedy mám lvl 2 tak prvá vec čo píšem, keď prídem na kanál je !pool ... potom až !sounds off... a keď dám !inform tak píšem ľuďom ktorý challujú, no práve hrajú pub, či sa ide chall...takže hrotí sa a hrotí sa! asi sem chodíš v nesprávnom čase Evil :-) nemožno sa sťažovať na množstvo challov, len minulý týždeň som bol asi v 10tich ?:o

3viLcZ
7th February 2012, 12:13 PM
hlavne ze jsem se dival a za 3 dny byli 2 chally .. a pokazde to kapitanoval bud Hannak nebo Zeekee .. a chall ma byt vetsi uroven pubu :D

Mengel
7th February 2012, 12:35 PM
sak prave preto chcem ten lvl aby som si mohol zakapitanovat aj ked netvrim ze prve chally budu lepsie ako pub :D a pac teraz konci skuskove tak ak ho dam mam hafo casu na dotu ak ho nedam tak mam este viac casu :D

dog.dejwik
7th February 2012, 05:31 PM
hlavne ze jsem se dival a za 3 dny byli 2 chally .. a pokazde to kapitanoval bud Hannak, DEJWIK nebo Zeekee .. a chall ma byt vetsi uroven pubu :D

tt

3viLcZ
7th February 2012, 06:13 PM
Promin dejwe aspon jsi to opravil :D

the_qq
7th February 2012, 10:10 PM
Ok, zase sme prišli k záveru, že tu necháme sa vyjadriť len moderátorov.