PDA

View Full Version : Staty - kde ich mám zohnať?



Nogi
22nd January 2012, 03:48 PM
Keď si chcem zahrať na CZSK botovi tak ma každý vyhadzuje pretože nemám staty, ALE ako si tie staty mám na hrať keď ma tam nechcú pustiť lebo ich nemám? Troška sa vám to tu bije, zamyslite sa.

Nezmysel
22nd January 2012, 04:17 PM
ked prevedies na moj ucet cez paypal 5euro dam ti nick s 68 hrami a skore na hru 8.54/5.13/10.77
zvysok mozme riesit PM :)


TROLOLOOOOOOOOOOOOOOOOOO

_ARTAS_
22nd January 2012, 04:40 PM
ked prevedies na moj ucet cez paypal 5euro dam ti nick s 68 hrami a skore na hru 8.54/5.13/10.77
zvysok mozme riesit PM :)


TROLOLOOOOOOOOOOOOOOOOOO

Dobrý obchod teda. :D

Nogi
22nd January 2012, 05:04 PM
Tak jednoznačne, kľudne aj 20€? si normálny? vyzerám ako debil čo je ochotny platiť debilom ako ty?

the_qq
22nd January 2012, 05:45 PM
s tým už my nemáme moc čo spraviť.


Ale vieš prečo to robia? lebo tu máme aj takých, čo majú nick dlho a leavnu alebo proste dostanú ban, tak vytvoria nový nick a keď im nevyjde hra zase leavnu alebo gameruin a takto to ide dookola, tak načo púštať takých hráčov do hry? (Nevravím že ty si taký.)

Nogi
22nd January 2012, 06:09 PM
to chápem, ale mali by to nejak ošetriť, ako to už nechávam na iných.

[W3PD]rebrik
22nd January 2012, 08:11 PM
vytvor si hru a pockaj na 9 hracov co si nepozru tvoje staty :D

Peopl3Sh1tCz
24th January 2012, 10:40 AM
Tohle mě baví fakt :D

Sadomasochista
24th January 2012, 12:49 PM
staty zozenies uplne jednoducho, pockas si kym budu !res-nute 4 sloty, do ctrl+c si natiahnes "!priv hra" a na kanal napises "!res" a stlacis crtl+v a ENTER. tym padom budes owner hry. ak sa ta niekto spyta na stary nick tak im napises Clarkie alebo kocwar (samozrejme ak sa tito hraci nenachadzaju s tebou v hre, v pripade ze su tam, napises ze si icetea a hned potom vynadas vsetkym do sku*venych noobov, tomu hned uveria). Kym sa nenaplni hra tak v 30 sekundovych intervaloch pis "!spam". Ked sa naplni hra das "!start" a hura, hras! (oni hraci totiz ovela viacej uznavaju fakerov - hracov s 200 nickmi, ako novych hracov)

Na tento navod som prisiel sam a dufam ze ho ziadny iny hrac nebude chciet zneuzit vo svoj prospech.

[W3PD]rebrik
24th January 2012, 01:58 PM
staty zozenies uplne jednoducho, pockas si kym budu !res-nute 4 sloty, do ctrl+c si natiahnes "!priv hra" a na kanal napises "!res" a stlacis crtl+v a ENTER. tym padom budes owner hry. ak sa ta niekto spyta na stary nick tak im napises Clarkie alebo kocwar (samozrejme ak sa tito hraci nenachadzaju s tebou v hre, v pripade ze su tam, napises ze si icetea a hned potom vynadas vsetkym do sku*venych noobov, tomu hned uveria). Kym sa nenaplni hra tak v 30 sekundovych intervaloch pis "!spam". Ked sa naplni hra das "!start" a hura, hras! (oni hraci totiz ovela viacej uznavaju fakerov - hracov s 200 nickmi, ako novych hracov)

Na tento navod som prisiel sam a dufam ze ho ziadny iny hrac nebude chciet zneuzit vo svoj prospech.
=

rebrik;1442513']vytvor si hru a pockaj na 9 hracov co si nepozru tvoje staty :D
!

Sadomasochista
24th January 2012, 02:03 PM
ja som to rozlozil na 'krok za krokom' navod :) ale rozvil som to statocne

the_qq
24th January 2012, 04:53 PM
Sado Pro Supporter !

_ARTAS_
24th January 2012, 05:39 PM
staty zozenies uplne jednoducho, pockas si kym budu !res-nute 4 sloty, do ctrl+c si natiahnes "!priv hra" a na kanal napises "!res" a stlacis crtl+v a ENTER. tym padom budes owner hry. ak sa ta niekto spyta na stary nick tak im napises Clarkie alebo kocwar (samozrejme ak sa tito hraci nenachadzaju s tebou v hre, v pripade ze su tam, napises ze si icetea a hned potom vynadas vsetkym do sku*venych noobov, tomu hned uveria). Kym sa nenaplni hra tak v 30 sekundovych intervaloch pis "!spam". Ked sa naplni hra das "!start" a hura, hras! (oni hraci totiz ovela viacej uznavaju fakerov - hracov s 200 nickmi, ako novych hracov)

Na tento navod som prisiel sam a dufam ze ho ziadny iny hrac nebude chciet zneuzit vo svoj prospech.

Sado toto si vychytal :D

ArtSvk
27th January 2012, 02:08 PM
staty zozenies uplne jednoducho, pockas si kym budu !res-nute 4 sloty, do ctrl+c si natiahnes "!priv hra" a na kanal napises "!res" a stlacis crtl+v a enter. Tym padom budes owner hry. Ak sa ta niekto spyta na stary nick tak im napises clarkie alebo kocwar (samozrejme ak sa tito hraci nenachadzaju s tebou v hre, v pripade ze su tam, napises ze si icetea a hned potom vynadas vsetkym do sku*venych noobov, tomu hned uveria). Kym sa nenaplni hra tak v 30 sekundovych intervaloch pis "!spam". Ked sa naplni hra das "!start" a hura, hras! (oni hraci totiz ovela viacej uznavaju fakerov - hracov s 200 nickmi, ako novych hracov)

na tento navod som prisiel sam a dufam ze ho ziadny iny hrac nebude chciet zneuzit vo svoj prospech.

:thumbUP:

IcetEA_to_nedas
30th January 2012, 03:22 PM
napises ze si icetea a hned potom vynadas vsetkym do sku*venych noobov, tomu hned uveria)

a potom, že preco ma maju vsetci za nomannera, ked ja sa snazim spravat...:(

the_qq
30th January 2012, 03:58 PM
a potom, že preco ma maju vsetci za nomannera, ked ja sa snazim spravat...:(

No neviem, o tom by sa dalo rozprávať :D


btw, CAWKO AJSTI :))))))))

lost_spitfire
31st March 2012, 03:37 PM
HEJ SADOMASO preco ma spominas (kocwar) v tvojom super navode ??? ma to nejaky dovod ? :bat: