PDA

View Full Version : Když je admin blbec



KavanaK
17th January 2012, 11:51 PM
To je absolutně nejhorší varianta, kdy je člověk bezmocnej :-D dejte si pozor, jedná se od admina jménem MrNiceguy, nevím, jak se s ním moc znáte, hraje často legiony... arogantní pablb, vychovávač, ale že sám dělá něco špatně, to nepřizná, ale ostatní bude masírovat;-)

Hnedle jsem problém chtěl řešit v Bad mannering, protože se mi chování admina poněkud nelíbilo, chtěl jsem vyjádření ostatních, ten blbec mi ale hned zavřel topic:-D i s PM ať ho neotravuju nebo mi dá ban/mute.

Co s takovou trubkou? Asi nechat bejt?:-) já se k arogantním hráčům chovám stejně, ať je to admin nebo obyčejný uživatel, kazí schválně zábavu ostaním nebo si myslí, že je na serveru sám nebo on je pan Nejvyšší. A ty mám chválit? Rád bych znal váš názor, udělal jsem chybu také, ale on to, dle mého, dost přehnal.

GL a HF ve hrách :-)

efko.wbs
18th January 2012, 02:56 AM
tak mrniceguy neni admin, asi tak pol moderatora.
Pozeram tie tvoje reporty, http://eurobattle.net/threads/163926-What-kind-of-mod-could-afford-this?p=1439555&highlight=#post1439555
ty vravis ze si poznacil do bota "fucking leaver.....etc" a ze ty si mu to nenapisal? Ved ten bot mu to automaticky whispol nie?

the_qq
18th January 2012, 03:16 PM
Tu s tým nič moc nespravíme :) iba nás oboznámiš :)

Peopl3Sh1tCz
18th January 2012, 05:25 PM
už ve mě hrklo že mě někdo chce potopit ;) -.- ... joke ofc ...

KavanaK
25th January 2012, 03:26 PM
No, samozřejmě, že mu to napsal bot, bylo to záměrně, protože nám od leaverů málěm praskla hlava. Co přijde více drzé nebo nevhodné? Arogantně zkazit ostatním hru anebo napsat leaverovi you have been banned, "another very stupid leaver, f.. u" :-) napsal jsem mu to docela oprávněně a zpátky bych to opravdu nevzal. Nehledě na to, jestli je nějaký moderátor anebo obyčejný hráč. Místo, aby hledal chybu u sebe, proč jsem se asi zachoval tak, jak jsem se zachoval, poučuje mě o chování, přesto to sám neumí. Jsem sprostej, ano, ale ne bezdůvodně. Jsou věci, které mě vytočí, a tohle fakt netoleruji. Bohužel, nic jiného těmto lidem udělat nejde (anonymita je zlo), a navíc anglicky lze poslat člověka do prkna mnohem hůře. Je smutný fakt, že moderátor neslušného chování se chová, nejen dle mého názoru, dost hnusně a arogantně, což jsem řekl už asi stokrát a nebudu to už opakovat. Jen tak pro zajímavost, normální člověk si dá spammera, blba, kreténa do ignoru a neřeší to. To bych i já musel denně řešit (reportovat?!) plno případů, kdy jsem musel jánevimco vlastní mámu, no kde to jsme..? Některé reporty mi přijdou opravdu takzvaně čáldyš, ale holt každý jsme jiný. Tento případ jsem nechtěl nějak hrozně řešit, přišlo mi ale logické, když nejsem s vedením spokojen, aby se to projednalo, ale blbec zavře téma a má poslední slovo, že jsem prý nudnej. Prostě moderátor.

oB.Sweety
25th January 2012, 04:52 PM
No musím uznat ze najsgaj je fakt blb:) znam ho ze safelistu a ten je takovýma vemenama proslulej..docela hezky si ho popsal..arogantni, neschopnej uznat chybu, a do toho všeho je ještě neužitečnej:D... nicméně tam je to opravdu v módě..
takový menší nastínění:

jeden nejmenovaný hlavní admin (vlastník bota) na SS se choval proti pravidlům... rasistické nadávky..
borec ho udal na fórum a v nnormálnním případě je za to postih permaban..nicméně admin dostal ban na 3 nebo 7 dní(teď si nejsu jistej) a borec co na něj dal ban request, dostal unvouch s důvodem že "špatně vyplnil vouch request..."

a tak se vás ptám:
není čas na anarchii?:/