PDA

View Full Version : Lvl 2 Req Kompotisko



VoSaZnOsA
17th January 2012, 04:26 PM
Zdravím, dlho som tu nehral, resp dostal som ban na nick kompotisko (tradične leave 1 min pred koncom) a hrával na nicku Tedwardson, teda poprosím unban rovno na nick kompotisko ak sa rozhodnete mi dať lvl 2
last lvl 2 req je tu http://eurobattle.net/threads/135537-lvl-2-Kompotisko
chcel by som ho o5 keďže mám konečne potkana a nemusím hrávať na touch pade... ale seriózne vážne, upadlo to tu, nemá kto challovať, ľudia si dávajú síce lvl 2 requesty, ale hry potom nikto nehrá, všetci sa boja, pickovať viem, skill mám, manner mám odkedy tu nehrotím toľko, TSko všetko... najlepší support na áčku keby niečo... ďakujem... dokopy 200+ challov som tu dal, snažil sa dvýhať úroveň a teraz mám trochu času viac na dotu, takže hrotiť, hrotiť a hrotiť :-)

IcetEA_to_nedas
17th January 2012, 04:30 PM
Zdravím, dlho som tu nehral, resp dostal som ban na nick kompotisko (tradične leave 1 min pred koncom) a hrával na nicku Tedwardson

:happy2::happy2:
SUPPORT NAJLEPSIE FISURY V PRIEVIDZI

Mengel
17th January 2012, 04:31 PM
support!

...uz aj v birminghame :D

the_qq
17th January 2012, 05:04 PM
začo si dostal demote?

IcetEA_to_nedas
17th January 2012, 05:21 PM
jaj jasne kompot isiel umyvat riady do anglicka som zabudol :D

VoSaZnOsA
17th January 2012, 06:51 PM
napísal som veľa vecí, ktoré mi vadili, ako to, že dostávajú ľudia lvl 2, ktorí by ho nemali a podobne a že tí, ktorí by si ho zaslúžili ho mať nemôžu lebo sa tu riešil furt manner nad skill ...:-/ ale už mám na saláme nejdem tu riešiť k.k.tiny... :-) proste hrotiť pome chally... :D:D:D že umývať riady...ale ďaleko to nemá od toho... :D a lepšie sury ani nenájdeš na celom áčku :D

the_qq
17th January 2012, 07:22 PM
Neviem aké závažné to bolo, spýtam sa a potom sa vyjadrím.

Peopl3Sh1tCz
18th January 2012, 12:14 PM
Pokud budeš splňovat minimálně podmínku "1) Každý kapitán musí týdenně odehrát MINIMÁLNĚ 3 chally." .. tak nemám nic proti ..

Trial support ... nebudeš aktivní, nebudeš lvl 2 ... já osobně sem tě dlouho neviděl a taky proti tobě osobně nemám nic zlého ... poznám tě ... takže why not ... skill by byl, maner nevím že by si měl zlý ... když budeš aktivní, proč ne ...

DiAboL
18th January 2012, 01:14 PM
Support....

Sadomasochista
18th January 2012, 05:18 PM
Support, chall pod kompotom bola vzdy sranda :D ako druhy najlepsi support na acku ho podporujem :-)

the_qq
18th January 2012, 07:10 PM
hráč dobrý, dám ti support, ale tvoj manner sa zlepší ináč nieje šanca.

Support a snaž sa.

dog.dejwik
18th January 2012, 09:04 PM
ako druhy najlepsi support na acku ho podporujem :-)

tos nemusel, ale díky ;)

On topic: support hrál jsem s nim nedávno pár challu, jen škoda že tolik odmítá wdčko :/// :(((

Nezmysel
18th January 2012, 09:10 PM
za mna suport :) takze autovouch

3viLcZ
18th January 2012, 11:44 PM
Supp ... .)

[Smoky]
19th January 2012, 02:45 PM
No pokiaľ sa k tomu môžem vyjadriť tak za mňa určite NIE hral som stýmto hráčom asi pred týždňom pub hru, keď mu vyskočilo (GB) ako Veľká Británia tak som sa ho pýtal, že či je slovák. Na to mi odpovedal že "what?" tak som mu odpovedal, že je to iba cz/sk hra, na to mi odpovedal, že som zakomplexovaná lama a noob a že prečo sa ho pýtam také stupídne otázky. Dal som mu mute na minútu a potom som ho odmutoval a povedal mu, že nech sa správa inak to mute bude mať celú hru. Potom sa ma spýtal, že kto mi dal druhý level a naznačil niečo v tom zmysle, že "tak to už sa tu lvl2 rozdavajú zadarmo?" Čiže presne to isté prečo mu bol predtým odobratý lvl2. Nemyslím si, že je dobré tu mať kapitánov, ktorí majú manner ako 10 ročný chlapec a pritom ich reči presahujú 10násobne ich skill.

Vďaka

the_qq
19th January 2012, 05:08 PM
Mávnem rukou nad nejakým OT, ale keď nejaký lvl2 napíše nejakú kritiku, tak k tomu sa vyjadrím :)

btw, nechám ti ten svoj support, uvidím neskôr či to bola chyba.

the_qq
19th January 2012, 08:47 PM
Dobre, stop.

počkáme už len na vyjadrenie gunka, pipla, lorda poprípade mizigeho.

the_qq
20th January 2012, 03:54 PM
Locked, fakt si nedáte povedať.


počkáme na vyjadrenie moderátorov.

gun10a
24th January 2012, 03:56 PM
trial support
v prípade stažností na Teba ohladom manneru - demoted :)

CG k LVL 2