PDA

View Full Version : BR shame[o]nyou



Laryk
15th January 2012, 03:54 PM
lezl mi na mid i když sem tam byl zaprvé první a za druhé jsem si to napsal, nedával farmu, spamoval si cs spellama, flamoval a brečel, gameruin, házel mě před lasthitem staffkou od roshana, staffkou do battlu, staffkou ke studni atd


(01:02) Shame[o]nyou: jsi pica a mid jdu ja
(01:44) Shame[o]nyou: jasne m kdyz je laryk pica
(05:30) Shame[o]nyou: mam te v pici debilku :D
(12:37) Shame[o]nyou: ty jsi pica
(13:05) Shame[o]nyou: :D a za co? ze jsi pica?
(19:14) Shame[o]nyou: kkt ktery by i s minerem chtel mid


*perlička když nedával lasthit* (10:32) Shame[o]nyou: si postavim dagona na kreepy

gunko v té hře byl, tak děkuju za rychlé vyřízení

Shame[on]you
15th January 2012, 04:32 PM
Ty ses tam nasral s ogrem , ja psal hnedka po gunkovi ze tam jdu :) kazdy vi jaky jsi krypl ,takze nema smysl ani resit laricku :D Proc sem nedas replay ty chudaku? by ostatni videli jak to bylo

Laryk
15th January 2012, 05:40 PM
http://www.dotabot.net/bots_webpages/czsk/gamestats.php?id=44894

přidáno replay, nevšiml jsem si toho

vubec mě nezajímá co se dělo, stačilo mi žes hned v první větě flamoval moderátéra, to by mělo stačit i moderátorum, čau a dej si pauzu

the_qq
15th January 2012, 08:34 PM
Gunko tam bol, nechám to na ňom :)

Shame[on]you
16th January 2012, 04:19 PM
Gunko tam bol, nechám to na ňom :)

Gunko byl stejne nasrany jak ja , kdyz se tenhle mega giga ego nouma nasral....:) mrknete na replay a uvidite oc tam slo :)

Peopl3Sh1tCz
16th January 2012, 06:01 PM
Ty ses tam nasral s ogrem , ja psal hnedka po gunkovi ze tam jdu kazdy vi jaky jsi krypl ,takze nema smysl ani resit laricku Proc sem nedas replay ty chudaku? by ostatni videli jak to bylo

.. tak gunko pořeší však ..

Shame[on]you
16th January 2012, 06:43 PM
Ty ses tam nasral s ogrem , ja psal hnedka po gunkovi ze tam jdu kazdy vi jaky jsi krypl ,takze nema smysl ani resit laricku Proc sem nedas replay ty chudaku? by ostatni videli jak to bylo

.. tak gunko pořeší však ..

Je to Laryk...ktery do kazdeho kazdou hru jebe..jakobys ho neznal. Takze opavdu nemam zapotrebi s nim komunikovat jinak nez timto zpusobem

DiAboL
16th January 2012, 06:52 PM
Hej, people, daj mi support na lvl 2 :(

gun10a
16th January 2012, 07:07 PM
Noo. Ani mne sa nepáčílo, že tam šiel s ogrem. Rovnako zastávam názor, že Laryk by tam šiel, aj keby mal minera na random :D.
Ale tak ako som povedal aj shame, to neznamená, že mu teraz budem nadávať pri každej príležitosti.
Jeden i druhý má pravdu, avšak len jeden porušil pravidlá :)
Pozrem som posledný replay od neho:
id=44972 (http://dotabot.net/bots_webpages/czsk/gamestats.php?id=44972)
manner rovnaký

==== >
[18:05:52] CZSK-Keeper whispers: Banned user [shame[o]nyou] on server [server.eurobattle.net].