PDA

View Full Version : Lvl 2 back



DiAboL
11th January 2012, 01:04 AM
Zdravim, no dufam, ze toto nebude vymazane, pretoze to myslim seriozne.

Dostal som urcite podmienky, ktore som splnil. Uznavam ze nie 100 percentne, ale co sa tyka manneru uz sa celkom krotim.
Co sa tyka fakov, hravam uz len na jednom nicku. (pokym mi mizige neda lock, ale dufam ze neda)

Uprimne, chcem aby sa vratili tie challenge, ktore boli za cias Abusonyho a Mareka Blondaka Sweetyho. Bola to zlata doba, ktoru uz sice nevratime ale mozme sa o to aspon ciastocne pokusit. Je pravda ze mnoho hracov uz nie je aktivnych, ale treba ich nahradzovat novymi ako sa o to snazia Gunko a hlavne the_QQ.

Myslim si ze netreba postovat replaye, ani nejake opisy. Vsetci ma poznate, chcem do toho kapitanovania vniest trochu skillu a skusenosti...

Co dodat. No zamyslite sa nad tym, nerozplacem sa ked ho nedostanem spat, ale za pokus to urcite stoji...

oB.Sweety
11th January 2012, 02:35 AM
Nemyslím si že na to tenhle hráč má jak skillově tak mannerem..nechám na posouzení jiných ale přece jen berte v potaz že je to kokot..

TT_SNiP
11th January 2012, 12:01 PM
Ja by som povedal, ze je to velmi kvalitny hrac a obcas to aj vie. A jeho mirana je tiez dobra si myslim. Aj ked hej, je takto trosku kokot, co narobime... :(

dog.dejwik
11th January 2012, 12:38 PM
Support, jediný hráč který se mnou chce hrát :( zbytek mě klidně nechá v poolu...

Rhymak^
11th January 2012, 01:32 PM
Keby to aspon bolo viac vtipne ako smutne, ale kdeze :D

Ale paci sa mi, aky je dnes diabol slusny k modom +1 !

the_qq
11th January 2012, 01:34 PM
Ja s Peťom vychádzam dobre, čiže u mňa problém nebude mu dať support.


Ale bude mi musieť sľúbiť že sa zmení v správaní na channely, v hrách a aj na fóre.

Rhymak^
11th January 2012, 01:39 PM
Omfg, ja absolutne nechapem, preco sa s diablom este vobec bavite :D a ono rovno support... a teraz to nepisem preto, ze si myslim, ze to je kokot...

V tomto ma nesflamuje ani on [teda, dufam, ze sa tak neznizi], ale myslim, ze uz par mesiacov [asi odkedy nevidame eddyho?] je diabol na acku synonymom pre fakenick a internetovu demenciu, kazdy ho pozna, skutocne malokto v dobrom svetle :) Nepopieram, ze je jeden z najlepsich hracov na acku, ale myslim, ze clovek, s ktorym som nemal este asi ani Jednu normalnu konverzaciu na fore bez "ja mam aj tak vacsieho" si nezasluzi moc support od moda, ktory sa ma o komunitu starat ;)

Len tolko, dufam, ze to diabol nevezme ako nejaky hate, ty si mi v podstate volny, kludne bud aj head-admin, to skor nechapem myslienkove pochody QQ-ho :D

the_qq
11th January 2012, 02:03 PM
vieš prečo? Lebo keď on sa tak začal správať, tak ja som ešte moderator nebol a asi ani na xpame som nehral.

čiže súdim podľa toho odkedy som tu, keď hrá somnou v hre je úplne bez problémov aj keď si sním píšem na channely, alebo kde tiež. Vieš koľko krát som sním dobre pokecal? by si neveril.

a práve preto som mu napísal to že sa musí zmeniť - lebo na fóre ešte niekedy napíše úplny OT post aj keď je to napr. Tech supp téma, alebo vidím že sflamoval niekoho zato že zlamil. Ale prečo nedať šancu veľmi dobrému hráčovy, ak sa dokáže zmeniť, už chápeš moje pochody?

Rhymak^
11th January 2012, 02:11 PM
Mozno ta to prekvapi, ale nemam nic proti tomu aby mal diabol ten lvl2 :) Beriem to tak, ze ked s nim uz nic nerobite, tak nech to radsej ma, skutocne tie chally budu lepsie [alebo aspon castejsie]... Len ma prekvapilo, ze mu nejaky mod da support namiesto toho, aby ten thread rovno zmazal...

Ale zaujimalo by ma: Odkedy si ty modom, kolko nickov mal diabol? Na akom nicku hra teraz? :D Nebol si prave ty, kto ukazoval najvacsiu iniciativu spravit nieco s massovanim fakenickov? [co mimochodom podporujem, aj ked sa s tym nespravilo nic, ale dovody poznam :) ]

TT_SNiP
11th January 2012, 02:21 PM
Rhymak, preco sa ti nepaci Peter? Ved on je velmi kvalitny hrac, hej? :mello:

Len niekedy potrolluje, ale aj tak ho mame radi! :tiphat:

DiAboL
11th January 2012, 03:00 PM
Rhymak nejdem ma flamovat, nemam na to teraz chut a hlavne musim sa ucit. Tak strucne. Povedz mi jednu temu, o ktorej by som mal s tebou pokecat, kedze sa vidime na acku asi raz za 2 mesiace. Ono ked zistis alebo uvedomis si, preco som mal tie faky, mozno ti dojde, ze som nemal na vyber. Tolko k tomu

Rhymak^
11th January 2012, 03:07 PM
Schvalne som sa snazil pisat tak, aby bolo vidiet, za nemam umysel flamovat ta diabol, flamovat ludi na fore urcite nie je vec, kvoli ktorej rano vstavam z postele...

Netvrdim, ze nie si dobry hrac, ale to, ze prva vec, ktoru na fore napises ked ma zbadas, je "RYPAAK", alebo "Rypakova qopka na trojke, ahahahahaahahah" uz zacina byt okukane :) Ani netvrdim, ze by sme sa mali bavit o zenach, hokeji, skole, alebo co :D Staci sa nespravat od prvej vety jak curak...
Nezaujima ma preco mas/musis mat tolko fejkov, ale je dost unavne zistovat kazdy vecer proti komu to vlastne hram hru...

Ukoncim to: Este raz, Naozaj som ta sem neprisiel battlit, Naozaj si myslim, ze nebude na skodu, ked dostanes lvl2, len ked uz qq pise o tom, aby si sa zmenil, tak sa pridam aj ja: Skus zmenit svoje spravanie aj voci mne, nech nemam dovod si mysliet, ze si dieta ;) [aj ked verim, ze ti to je volne co si o tebe myslim :D ]

oB.Sweety
11th January 2012, 03:24 PM
Sweety se vzbudil a jde přinést osvětu..
Když jsem ještě býval modem tak se diabol choval jak tard což je pravda..ale tehdy to byla móda..všichni si pamatujem eddyho ice a tak.. ten perma ban kvůli kterému má ty fakenicky je kvůli mě..
.... few months later....

Peter je moj kamarat a nedam nanho dopustit!
ńe vazne, on je mannerem slusnejsi nez 90% z nas vsech, jen trolluje lidi.... a? ja to delam taky...:)) dokonce icetea uz je normalni tak proc by nemohol byt petko :(
Jestli si tu nekdo ted zaslouzi novej lvl 2 a nechcete udelat z challu jen frašku tak to nedavejte nýmandům jako je Daekoni( nic ve zlem) s kteryma nikdo stejne nebude hrat a dejte to radsi hracum jako je diabol..

DiAboL
11th January 2012, 03:33 PM
Rhymak, tie faky som maval len kvoli tomu, ze som na kazdy acc dostal lock. Neviem ci si si vsimol, ale poslednu dobu hram na jednom nicku a dufam ze v dohladnom case nedostanem lock. Ono nemozes brat vsetko tak vazne, ostatnym sa paci ked ta volam rypak(pre mna to uz nie je vtipne, ale zvykol som si na to). Nemozes trollovanie brat ako prejav detinstva, neviem co ti mam viac k tomu napisat...

3viLcZ
11th January 2012, 03:35 PM
Nechcem se nikoho dotknout , ale zda se mi ze lvl 2 dostavaji posledni dobou spise prumerni ci podprumerni hraci s kteryma nikdo nechce hrat .. jako sry ale kdyz uvidim ze challuje pepa123 a zlatopojdnato82 myslite ze se nekomu bude chtit dat sign ? Jiste ze ne ... radeji si zahraju s nekym koho poznam a neni to uplny troll . Nechapu ze vseci resi manner kdyz se jedna o dobreho hrace :O . Za me urcite SUPP kazdy si zaslouzi druhou sanci :)

Rhymak^
11th January 2012, 03:41 PM
Nevsimol som si na akom nicku hras v poslednej dobe, ale mas pravdu, na acku uz netravim tolko casu ako kedysi, tak nemam prehlad :)
Tak dobre, ja ti fandim, nech to dostanes, a kludne ma volal rypak aj dalej, len to nehrot :D

gun10a
11th January 2012, 03:42 PM
2. ? ci 15646865. ? :DDD

Určite deny
Nic osobne, skill je urcite daleko za vodou, ale este mu to neverim s tymi dobrymi umyslami. Nedavno to tak dostal dell a nakoniec sa ukazalo, ze hra s MH. Dostane to diabol, imho mesiac bude OK, potom dakde dostane ban, spravi fake a mame tu neverending-story :)

Nezmysel
11th January 2012, 04:16 PM
diabol je sice kokot a retard ale mam ho rad a ma dobreho ezalora na dvojlinke podla mna by ste mu to mali dat aspon je s nim sranda a ako jeden z mala sa vie flamovat :D.
za mna suport.

Ked dostanete na pube tomexxa s lancerom a lvl 1 ide pasivku alebo kodzkodyho co ma tidebringer lvl 1 na lvly 5 a este vam povie ze to su nove buldy ze vy o tom viete picu je to fakt len nas zlaty :xpam:

Takto bude viac challov a menej nervovo zrutenych hracov v pub hrach.

DiAboL
11th January 2012, 05:10 PM
Gunko, ty stale asi nechapes, preco som mal tolko fakov... Nechcem ti to napisat hrubo, ale neviem ci mas nasrate v hlave, alebo sa snazis na fore zaposobit. Tak ci onak, neporovnavaj ma s nikym. Ziadne MH som nikdy nema, ani sa ho nechystam nainstalovat a s tym tvojim imho mesiac sa pekne mylis. Ja vidim tvoje deny len kvoli tomu, ze par krat som si z teba na channely urobil srandu a stale si kvoli tomu urazeny. Keep hating

3viLcZ
11th January 2012, 05:32 PM
Moc tomu nechapem tedkom DELL je postizene 10tilete dite ... MH pouzival jeste pred tim nez si podal lvl 2 request tak ze nevim co tu resite ohledne toho a spojujete to s Diabolem.Pisete tu ze chcete zlepsit uroven acka , ale pritom to jenom zhorsujete .Me je celkom u prdele ze nekdo ma dobry manner .. na co to je ? super zahraju si snim je to mega lama co se necha outpicknout , ale pozor ma lvl 2 tak ze je to podle vas "pan" .. vas se zamyslete co tu vlastne chcete bud to kvalitni chally nebo puby s kapitanama na urovni gareny room 99 .

ArtSvk
11th January 2012, 05:34 PM
Zdravim, no dufam, ze toto nebude vymazane, pretoze to myslim seriozne.

Dostal som urcite podmienky, ktore som splnil. Uznavam ze nie 100 percentne, ale co sa tyka manneru uz sa celkom krotim.

boze preco mi robis taku svalovicu na bruchu

DiAboL
11th January 2012, 05:53 PM
ArtSvk, neztrapnuj sa este aj na fore. Bud rad, ze ten lvl 2, mas od mizigeho za porazenie sweetyho, ktory si z toho duelu robil srandu...

ArtSvk
11th January 2012, 06:27 PM
ArtSvk, neztrapnuj sa
ty si zacal :(

the_qq
11th January 2012, 06:54 PM
Dosť, vyjadria sa sem len moderátori... tie nezmyselné posty mu to len kazia.

gun10a
11th January 2012, 07:22 PM
Ja ta neporovnavam s nikym :). Ja len vravim, ze som sa poucil v tychto veciach. Jak si dokazal robit X casu bordel na fore a kanaly, tak teraz bud X casu znormalizovany a potom nevidim dovod.
Resp. ak ti fakt zalezi na tom lvl 2 tak moc, tak potom ok, mas moj support :). Potom IMHO si ho budes chciet udrzat a nebudes robit problemy, len dufam, ze to neskonci starou znamou pesnickou :)

kecaduj
12th January 2012, 11:29 AM
No já na ačku nehraju dlouho, takže nevím jaký Diabol byl, proto se na to dívám bez klapek na očích, ne jako ty koně co tu píšou "je to kokot, a má tisíc fakeu".

Co se týká fakeu, já jsem s diabolem hrál víc her s ním nebo proti němu, vždy měl stejný acc.

A co se týká toho že trolluje xD šak to je prostě sranda, teda já se aspoň bavím když "zahraju" liona 1-15 a on mě pak na kanále píše že to hraju kvalitně a podobné jeho keci xD. Bohužel pro něj někdo prostě dotu bere moc vážně, nebo si sám ze sebe nedovede dělat srandu, a neunese to když si s něho někdo dělá srandu.

Ještě takový oftopic. Podle mě to že necháte Rybkovi ten ban a diabolovi nedáte lvl 2 není moc ok. Já jsem se třeba ty chally snažil hrát jenže nějak v tom nevidím tu úroveň jakou to mělo právě za časů když chally massoval rybka a ta jeho parta.

pAn_klObuk
12th January 2012, 02:19 PM
Go Diabol lvl 2 jeden z mála kterej dotu hraje mozkem a ne kolenem. Btw gunko, ty říkáš diabolovi, že má skill daleko za vodou? V tom případě ty ho máš za oceánem...

Sadomasochista
12th January 2012, 05:47 PM
Diabol je jediny clovek na acku ktoreho nemam rad. Ale lvl 2 si zasluzi, kapitan je dobry, co dokazal uz X-krat. Za mna !support.

A jeho pudga zlozi iba rhymakov never

P.S.: klobuk ty si nepochopil ten vyraz 'za vodou' :D

_ARTAS_
12th January 2012, 06:29 PM
Za mna máš support Peter aj ked ta velmo nepoznám ale si myslím že si sa zmenil, ved každý sem tam trolluje,a nemyslí to v zlom.

gun10a
12th January 2012, 07:37 PM
Btw gunko, ty říkáš diabolovi, že má skill daleko za vodou? V tom případě ty ho máš za oceánem...
Pán je sčítaný ...

pAn_klObuk
12th January 2012, 11:44 PM
P.S.: klobuk ty si nepochopil ten vyraz 'za vodou' :D

.... a teď vážně, asi jsem to fakt nepochopil :D

dog.dejwik
13th January 2012, 01:16 AM
Když o někom řekneš že je za vodou, tak to znamená že je uplně v klidu a nemusí už nic řešit... v tomto případě se už nemusí učit dotu, protože ji umí, protože je prostě za vodou, protože už tu vodu kur.a přeplaval :D

Lvl 2 mu nedávejte, bude si pickovat pudga omg! O.o

VoSaZnOsA
13th January 2012, 01:57 AM
Ďjabol je mega troll, ale jeden z mála, ktorý si lvl 2 naozaj zaslúži, keĎ som ho mal ja, tak nebolo koho iného vyzvať, iba Ďjabla, lebo všetci sú jak retardi, podajú si lvl 2 req a napíšu, nechám pickovať skúsenejšieho...to je ako spraviť si vodičák a povedať, seriem na to, šoféruj ty, šak preto som si ho robil... aj tak ťa stále nemám rád... :-P a keď mu ho dáte si podám aj ja lvl 2... šak už ani neflamujem odkedy nechodím tak často na áčko...:)

DiAboL
13th January 2012, 01:09 PM
Kompot mas odohranych mozno najviac challengov na acku, aspon ako kapitan....

3viLcZ
13th January 2012, 03:38 PM
Kompot ty faker ! sak jsem te nevidel na acku ani nepamatuju :P . Uz Petovi dejte lvl 2 at muzem mastit chally :)

IcetEA_to_nedas
13th January 2012, 10:46 PM
Support. už keď ja som to počas mojej kariery nedostal lebo Opavia nepusti, tak tebe určite fandim.
na rhymakovu 0:6 akashu v 5 minute +- si pametam aj ja, takže som sa pousmial :))

the_qq
14th January 2012, 10:55 AM
fakt už dosť, keď nechápete tak to lockujem a počkáme si na vyjadrenie lorda / peopla pripadne mizigeho. Oni mozu pridavat posty aj do locknutych thradov, kedze vy ste si nedali povedať.

Peopl3Sh1tCz
18th January 2012, 02:20 PM
Taktoo .. sem unavený a diabol je kokot dobře možno ...

Možno mám štěstí nevím, ale všecho zlé co Diabol udělal jde nějak mimo mě .. hrávám s ním, chová se normálně .. nevím co dělá když tam nejsem ..


Co mě ale sštve že mě žádá z nicku KillerQQOoO či jak abych mu dal lvl 2 na nick [kg]diabol či jak, asi sem to přehledl ale nevídím ten nick v requestu ..




1) Možno velká chyba ale davam velmi opatrný trial support rovnou ti říkam jedna stížnost od teď či něco zlé tak ideš dole hned .. 2) Chci ať hraješ na jednom nicku ! 3 Aktivita - tu máš ..

Peopl3Sh1tCz
18th January 2012, 06:32 PM
Cg k LVL2 .. snaž se ať ti vydrží co nejdele ..

:tclosed: