PDA

View Full Version : Návrh na demote lvl2 captains.



the_qq
10th January 2012, 09:49 PM
ArtSvk - obhájené
Bubek - obhájené
Cz_torky
Lyandrol
Rasta_ryba
rhymak^
SJGN
star.opramen
Embers



Takže vám dávame týždeň na preukázanie aktivity, alebo obhájenie sa. Ak nebudú žiadne odozvy na daný nick samozrejme => demoted.

DiAboL
10th January 2012, 11:57 PM
Tak pokial viem, Rybka skoncil, minimalne na acku. Embers je nula. staropramen hrava stale, takze nechapem preco demote. Sajgon hra dotu 2. Rhymak je rypak. Lyandrol no comment a artsvk si hroti pub, ale to mu aj tak moc nejde...

Zhulenej_rybA
11th January 2012, 03:51 AM
Tyjo nemít ban tak dávám jeden chall za druhym, takhle bohužel no :-D

oB.Sweety
11th January 2012, 04:25 AM
jo on už je o tom thread dokonce:D ..

No aspon rybku za zasluhy nechej:)
a staraka taky nevidim duvod

the_qq
11th January 2012, 09:20 AM
Ryba stačí unban request a nevidím problém, ale kedže na to kašleš...

staropramen - to isté.. má ban , tak vytvorí nový acc a aj zabudne že má lvl2,tak načo mu potom je?

gun10a
11th January 2012, 09:28 AM
Ryba stačí unban request a nevidím problém, ale kedže na to kašleš...

staropramen - to isté.. má ban , tak vytvorí nový acc a aj zabudne že má lvl2,tak načo mu potom je?

presne tak :) staropramen hra takmer stale, ale kazde 2 tyzdne na inom nicku.... uz mozno ani nevie sam na ktorom ma lvl 2
co sa tyka rybky ten odisiel sam BYE CRY topicom
potom ma ban este embers, ktory taktiez mozno hra na faku, np ale o unban nejavi zaujem :)

co sa tyka teba sweety, radsej by som moc neozyval, mas dalsi BR na fore :)

Zhulenej_rybA
11th January 2012, 01:14 PM
Unban bych si podával jen v případě, kdybych si myslel, že jsem si ban zasloužil;) A dejwik ty poď na LoLko s náma, je tolehčí hra ta by ti mohla aspoň trocha jít :-D

ArtSvk
11th January 2012, 04:02 PM
dostal som perma lvl 2 od mizigeho takze cya,hehe :ancient:
btw diabol: ja hrotim pub? drbka? :D (i ked viem ze neodpises nieco inteligentne)

bUbEk
11th January 2012, 05:09 PM
Cez Vianoce som tu nebol 2 týždne hej, nehral som.Ale už týžden hrám každý den a chalu moc nebolo akurat som stebou kukal ako obs takže low. Nieje ským hrať a to ešte sa tu idú dávať demote to potom vobec nič nebude.Problém je naplniť pub hru na áčku nieye chall.

the_qq
11th January 2012, 05:50 PM
art čo máš? nechápem

a bubek, čiže budeš aktívny, j?


btw, premazal som to, vyjadria sa sem len kapitáni o ktorých ide, dakujem.

bUbEk
11th January 2012, 06:30 PM
art čo máš? nechápem

a bubek, čiže budeš aktívny, j?


btw, premazal som to, vyjadria sa sem len kapitáni o ktorých ide, dakujem.

však len vianoce som nebol inak vždy hrám =)

ArtSvk
11th January 2012, 06:57 PM
art čo máš? nechápem

a bubek, čiže budeš aktívny, j?


btw, premazal som to, vyjadria sa sem len kapitáni o ktorých ide, dakujem.
nechapes perma lvl2 od mizigeho? ja zas nechapem co na tom nechapes :D

DiAboL
11th January 2012, 11:25 PM
Art je ti jasne ze ti to moze Gunko a QQ hocikedy zobrat. Ja len nechapem naco ti je ten lvl 2, ked uz dansonko hral viac challengov v zivote ako ty... Trosku sa zamysli nad tym, ake su podmienky pri lvl 2 a nepis tu sracky s nejakym perma lvl 2....

the_qq
12th January 2012, 10:17 AM
on má totiž ten lvl2 z nejakého touru či ako, vyhral ho... a keď sním nemassuje chally to je jeho smola a naša škoda :)

ArtSvk
12th January 2012, 08:09 PM
on má totiž ten lvl2 z nejakého touru či ako, vyhral ho... a keď sním nemassuje chally to je jeho smola a naša škoda :)

ja by som velmi rad ale ked nestiham z roboty a nikto ma nema rad :p

Eph3dr1ne
13th January 2012, 06:57 PM
Až budete mít winu jak ja tak budete pro Acko kapitan !! :D

IcetEA_to_nedas
13th January 2012, 09:24 PM
on má totiž ten lvl2 z nejakého touru či ako, vyhral ho
to nemyslis vazne..to aka mapka sa hrala? footmen frenzy?

DiAboL
15th January 2012, 08:21 PM
No ked zoberem do uvahy, ze [svk]kali ma viac odohratych challengov ako artsvk, tak si ho urcite zasluzi a nehajte mu ho!

ArtSvk
16th January 2012, 11:34 AM
to nemyslis vazne..to aka mapka sa hrala? footmen frenzy?

nn dota :p
a diabol, njn aspon za to ze za tych 5rokov som nemal 300nickov ale 1 :) teda na nikoho nenarazam samozrejme

DiAboL
16th January 2012, 01:22 PM
Art, tu sa len ukazalo aky si trapak:D. Hovorime tu o demote lvl 2 userov a ty do toho zapojis nejaky useless pocet nickov. Zjavne mas vela argumentov...

the_qq
16th January 2012, 03:35 PM
Zajtra posledný deň na vyjadrenie, potom demote.

dog.dejwik
16th January 2012, 03:44 PM
Nevim proč ten seznam je tak krátký, vždyť je tu daleko víc lvl 2 users kteří odmítají hrát chally či dokonce kapitánovat.. když čistka tak pořádná ne?

artsvk
bubek
cz_torky
h1tsug4y
lol^d
lyandrol
rhymak^
rooftreleen_svk
sjgn
smato
suxemi
[-_-]moon
[amd]^insomnia^
xzwjmm_10100
embers

Podle mě by ten seznam měl vypadat takto, ale jak chceš...

Sadomasochista
16th January 2012, 03:54 PM
lyandrolovi to mozes zobrat aj hned on uz po dote 1 ani nepachne :/

zato rhymak^ urcite bude chciet potvrdit lvl 2 :)

koniec koncov tyzden dozadu som hral chall proti rhymakovi ako captainovi ...

ArtSvk
16th January 2012, 04:52 PM
Art, tu sa len ukazalo aky si trapak:D. Hovorime tu o demote lvl 2 userov a ty do toho zapojis nejaky useless pocet nickov. Zjavne mas vela argumentov...

no to je useles... akurat to hovori o tom ze clovek bud strasne leavuje alebo meni nicky koli tomu ze nechce mat (ako je na acku zvycajne) zle staty... neviem ktori je tvoj pripad... aa pockaj zo zaciatku to bolo aj koli tomu ze si dostaval hned ban ked sa prislo ze si to ty diabol? ja len teraz rozmyslam preco to bolo... uff zeby manner? :confused:

DiAboL
16th January 2012, 05:48 PM
Hej kamo, ty si uz fakt retardovany kokot alebo ja neviem. Chapes ze sa tu jedna o lvl 2 userov, ktori su neaktivni? (Ty). Pises tu nejake odveci sracky, a tym sa vobec neobhajujes. Prehod si na zaciatok topicu nech si to das trochu dokopy....

ArtSvk
16th January 2012, 08:51 PM
Hej kamo, ty si uz fakt retardovany kokot alebo ja neviem. Chapes ze sa tu jedna o lvl 2 userov, ktori su neaktivni? (Ty). Pises tu nejake odveci sracky, a tym sa vobec neobhajujes. Prehod si na zaciatok topicu nech si to das trochu dokopy....

a takyto chce lvl 2 :(

IcetEA_to_nedas
17th January 2012, 04:20 PM
a takyto chce lvl 2 :(

http://dotabot.net/bots_webpages/czsk/userstats.php?user=artsvk a takyto ma lvl 2, (ano presne tak poznamenávam na ,,C wins: 0 C looses: 4) QQ
nezastavam sa Diabla, ani neviem kto to je ale hra asi tak 820x lepsie ako ty tak neviem kto si ho za zasluzi viac ;(

the_qq
17th January 2012, 05:19 PM
cz_torky demoted lvl1.
Lyandrol demoted lvl1.
rasta_ryba demoted lvl1.
rhymak teda dostane šancu.
SJGN demoted lvl1.
star.opramen demoted lvl1.
Embers demoted lvl1.
xzwjmm_10100 last login 1.novembra - demoted lvl1.


Ostatný lvl2 usery sa obhájili, alebo sú aktívny, čiže to môžme ukončiť.

na druhej strane, každý kto chce skúsiť štastie hrávať dotu ako kapitán, alebo bol demotnutý dávnejšie a vrátil sa späť k hraniu, neváhajte a založte si CPT request. :)

thats all :tiphat: