PDA

View Full Version : BR pAn_klObUk



Sdoom
3rd January 2012, 07:01 PM
A dnes dalsi typek co umi jen nadavat, dyz se mu neco malo nelibi...asi bych br nedaval, ale kdyz nadava holce ze je pica, protoze neda U, na ktere mimochodem nemela cooldown, uz mi dosla trpelivost.
http://dotabot.net/bots_webpages/czsk/gamestats.php?id=44013
12:45, 21:29, 34:45, a vse korunoval 45:28

pAn_klObuk
3rd January 2012, 07:51 PM
A z čeho mám asi usoudit, že to je holka? Jsem telepat nebo co ? To, že jsem si 4x zanadával, protože celou dobu jen farmíte jak retardi. Je to tak těžký napsat hele je to holka neumí to tak, tak do ní neval nebo něco podobnýho, ne to už nikdo neřekne... A cooldown měla, proč myslíš, že jsem jí naportil? Aby tam stála a autoattackovala ty hera ? Aspoň se na ten replay příště podívej než tu něco vyplodíš einsteine.

Nezmysel
3rd January 2012, 08:39 PM
A dnes dalsi typek co umi jen nadavat, dyz se mu neco malo nelibi...asi bych br nedaval, ale kdyz nadava holce ze je pica, protoze neda U, na ktere mimochodem nemela cooldown, uz mi dosla trpelivost.
http://dotabot.net/bots_webpages/czsk/gamestats.php?id=44013
12:45, 21:29, 34:45, a vse korunoval 45:28
holka neholka proste len preto ze je niekto dievca ma mat nejake vyhody ? takze keby som siel ja hrat simps ci jak sa vola ta sracka a bol by som asi jeden z mala chalanov mal by som ine privilegia ? podla mna 4 neslusne slova niesu nic hrozne ak idete rozdavat taketo bany tak gl.
a presne preto na acku uz hram iba raz za tyzden nasiel som si miesto kde mam v kazdej hre kuru wardy a rozumneho cloveka na lajne co ti suportom nebude splachovat crepi alebo nepickuje si caryy silou mocou ako na acko prides a jeb 4 cary a do toho furion aby sa nefedol ani jeden.Je to tu hrozne a to nevravim o tom ze ta flamuje kazde zero a kazdy tuu ma po 40 fake nickov.
12:45- 1 nadavka kokot
21:29- debil(bola to nadavka na danu udalost nemast port a nezucastnovat sa fightov je fakt demencia)
34:45 debil (zasa nic moc a mali lepsi late pick tak isto vasa demencia fermit va takejto hre)
45:28 ty pico (watafak ? akoze milujem ked niekto vypise nadavky s chatu a necumi na danu situaciu ked je niekto kreten budem sa milo usmievat a pisat mu dobre len tak dalej fakt moc)
vidim tu jednu nadavku a plno nezmyslov. Smutne kde tento server speje report za kazde slovo sdoom nejak to prehanas v poslednom case

btw:kacku mam rad ale toto na ban neni

[W3PD]rebrik
3rd January 2012, 09:21 PM
holka neholka proste len preto ze je niekto dievca ma mat nejake vyhody ?

holky maju vsade vyhody tak preco by na skurvenom xpame nemali mat?:D
go ban aspon dvojitu dlzku.....

pAn_klObuk
3rd January 2012, 09:26 PM
žebříku běž se opřít někam na ke stodole, btw skutku jak je na dotalicious ? :D

Nezmysel
3rd January 2012, 10:59 PM
žebříku běž se opřít někam na ke stodole, btw skutku jak je na dotalicious ? :D
na dotalicius zo zaciatku to tak moc az imba neni klasika pub ale ked dostanes vyssi lvl uz su tam dobre hry fakt jedna z mala ze su tam fakt nejaky tragedi

the_qq
3rd January 2012, 11:44 PM
Banned - Holka neholka dosť si tam rozdával..