PDA

View Full Version : ban na celý bnet, nebo tech.problém?



frajeriss
28th December 2011, 12:48 AM
Zdravím chlapci a děvčata, od 25.12. 2011 když zapnu gproxy, pak euroloader tak mi najede vše poté když chci spustít bnet mě vyskoší okénko

Unable to connect to bnet
you may be trying to connect to an invalid bnet server. If you are using a modem, you may need to manually connect to the internet before connecting to bnet

Vím co to znamená, nepoužívám žádný modem, mám čistě kabel, internet mi fakčí na 101% zkoušel jsem reinstál war3 patche všechno atd, pořád jedno a to samé, garena mě běží no probléma, ale bnet vůbec. Když se podívám do gproxy co se tam píše tak je tam tohle

[CONFIG] loading file [gproxy.cfg]
[GPROXY] starting up custom Euroloader gproxy
[GPROXY] starting winsock
[GPROXY] setting process priority to "above normal"
[GPROXY] Listening for gproxy games on port [6125]
[GPROXY] Listening for warcraft 3 connections on port 6112
[GPROXY] GProxy++ Version 1.5.1 XPAM edition (by stefos007)
[GPROXY] Close console with command /exit or hide it with /hide
[GPROXY] For perma hide console add line console = 0 in gproxy.cfg
[GPROXY] Initiating the two way connection
[GPROXY] Connection marked as WC3
[GPROXY] Remote socket connected with [188.165.23.200]
[TCPSOCKET] closed by remote host
[GPROXY] Remote socket disconnected
[GPROXY] Deleting connection

lidi kdo na to příjde kde je problém má umě basu piv, pokud bude někde z relativně blízkostí, já jsem z toho v koncích, napadl mě i ban ale nejsem si jistý ničím, díky za reakce

Abych nezapoměl, bránu mám dobře nastavenou a bnet samozřejmě běží, nejsem tupec :) ale hláška pořád přetrvává

_ARTAS_
28th December 2011, 01:01 AM
Hmm zaujimavé..

_ARTAS_
28th December 2011, 01:04 AM
A nemáš náhodou Ip ban ??

frajeriss
28th December 2011, 01:22 AM
já mám měnícíse IP, takže to by teoreticky neměl být problém ne?

the_qq
28th December 2011, 10:17 AM
máš vo w3 zadanú správnu bránu? Eurobattle.net (Gproxy)?

_ARTAS_
28th December 2011, 12:17 PM
Hmmm Vidíš brána je možno problém :)

frajeriss
28th December 2011, 02:21 PM
máš vo w3 zadanú správnu bránu? Eurobattle.net (Gproxy)?

pokud myslíš tu maličkou lupu u bnetu tak ano mám to napsáne v prvním příspěvku, jinak problém stále přetrvává

efko.wbs
28th December 2011, 02:22 PM
mas IP ban na ucet jebnutyxeR za maphack za tuto hru http://playdota.eu/stats/game/3052393/ap-pdeu-fast1-4

the_qq
28th December 2011, 03:55 PM
tak si asi dohral na určitú dobu.

frajeriss
28th December 2011, 05:41 PM
MH jsem měl přiznávám, ale po nějaké době jsem ho smáznul nebavilo mě to s tím, každopádně, jak je možné že mi ban nadále zůstává když mám měnícíse IP? Popřípadě, jak je vůbec možné že mám ban za MH když jsem ho smazal, je opět možné že mi ve složce zůstala z toho ještě nějaká sračka a gproxy to našel?...Popřípadě co proto udělat abych se tohoto banu zbavil, nebo na jak dlouhou dobu ho vůbec mám. Vím je to hodně otázek, ale dotu mám rád. Jinak ta basa piv pořád platí, ale do Prahy nejedu

Nezmysel
28th December 2011, 05:49 PM
MH jsem měl přiznávám, ale po nějaké době jsem ho smáznul nebavilo mě to s tím, každopádně, jak je možné že mi ban nadále zůstává když mám měnícíse IP? Popřípadě, jak je vůbec možné že mám ban za MH když jsem ho smazal, je opět možné že mi ve složce zůstala z toho ještě nějaká sračka a gproxy to našel?...Popřípadě co proto udělat abych se tohoto banu zbavil, nebo na jak dlouhou dobu ho vůbec mám. Vím je to hodně otázek, ale dotu mám rád. Jinak ta basa piv pořád platí, ale do Prahy nejedu

V skratke MH nemas co mat tvoja chyba.
To ze ma dinammicku ip vobec nic neznamena dostanes ban na spojenie od providera.
Ban za MH je pernament a reci typu mat ho nebudem nerobia na nikoho dojem.
Ak mas rad dotu tak si najdi inu platformu lebo unban urcite nedostanes a za tvoj manner by si ho popravde ani dlho nemal.

_ARTAS_
28th December 2011, 06:17 PM
JJ presne ako napísal Nezmysel ked máš ban za MH (map hack) tak to máš trvalé :) Takže smola nemáš byt lama a používat Pi****** .

[W3PD]rebrik
28th December 2011, 06:57 PM
MH (map hack)

gj bro :D a ja ze tu hovoria o moralnej hodnote

efko.wbs
28th December 2011, 08:00 PM
no ban si nedostal od gproxy, ten nedava IP ban iba "account lock"
Ban si dostal od moderatora mrniceguy ktory bol v tej hre. A ked ti moderator pride na maphack tak to je trvaly ban na ucet + 3 mesiace IP ban.
Keby od toho gproxy systemu bol IP ban tak by polovica ludi dohrala lebo kazdy druhy clovek ma nejaku picovinu v pocitaci a niektori by plakali ze z toho pouzivaju iba zoom-hack, mana bars etc.....
Takto ked niekto dostane ban na 2-3 ucty tak sa nauci hrat bez somarin a ty ked budes mat pauzu tak tiez si budes potom viac vazit ze si mozes zahrat.
A tich zvysnych potesi ze si mozu zahrat hru bez cheaterov :)

_ARTAS_
28th December 2011, 08:02 PM
rebrik;1429860']gj bro :D a ja ze tu hovoria o moralnej hodnote

Nz xD

frajeriss
28th December 2011, 09:15 PM
tak jasné, ale jsem férový ten hack jsem měl, pak jsem ho smáznul, navíc vy mi stím banem neuděláte nic, takže nevidím důvod proč vám mazat med kolem huby, ještě jsem se chtěl zeptat jak toto všechno víš a po těch 3 měsících dostanu unban automaticky? Či musím o něj žádat. Jinak díky že se snažíš mi to aspoň objasnit

efko.wbs
28th December 2011, 09:36 PM
jj automaticky, konkretne tvoj IP ban konci 24. Marca.
Viem to preto lebo mam na starosti hacks sekciu.

frajeriss
28th December 2011, 09:49 PM
a můžeš tady hodit odkaz že bych si to taky očekovál?

the_qq
28th December 2011, 11:19 PM
si hackoval na vianoce.. dostal si od xpamu darček :D

efko.wbs
28th December 2011, 11:49 PM
http://banlist.eurobattle.net/banlist/
tu si zadaj nick alebo IP
myslim ze sme to vyriesili

:tclosed: