PDA

View Full Version : Ban a demote ob.sweety



Clarkie
24th December 2011, 03:58 PM
Sweety založil hru, takže bylo na něm, jaké budou teamy. Nejdřív mutnul svého spoluhráče a když fakt nedávali, sprostě to leavnul (16:22). Takový "člověk" má mít lvl 2?

http://www.dotabot.net/bots_webpages/czsk/gamestats.php?id=43292

Nezmysel
24th December 2011, 04:28 PM
Sweety založil hru, takže bylo na něm, jaké budou teamy. Nejdřív mutnul svého spoluhráče a když fakt nedávali, sprostě to leavnul (16:22). Takový "člověk" má mít lvl 2?

http://www.dotabot.net/bots_webpages/czsk/gamestats.php?id=43292

clarkie len ty musis byt curak na vianoce a podavat ban request ? :D

Clarkie
24th December 2011, 04:58 PM
Odvolávat se na křesťanské svátky a nadávat u toho, gj. Ale nějak jsem si nevšiml, že by se tím něco měnilo :)

_BoH_
24th December 2011, 11:15 PM
clarkie mam prist aj ja livnut a ponadavat ti ? :P

ArtSvk
24th December 2011, 11:21 PM
stavim sa ze neuspejes :D

dog.dejwik
25th December 2011, 01:19 AM
Jasnej ban nemá kámoše nedává (totéž platí aj pro tamtu druhou partu) :D

the_qq
25th December 2011, 08:54 AM
(16:22) oB.Sweety: oB.Sweety has left the game voluntarily.
(16:22) oB.Sweety: Left.

Sweety, Sweety... včera sme hrali milion hier spolu a ani si sa nepriznal že sa toto stalo :D

Demote určite nie.. každému újdu nervy a dobrých a v celku aktívnych cpt nám treba.

Sweety banned. o 3 dni mi napís o unban.

oB.Sweety
26th December 2011, 08:11 PM
Na moji obhajobu... "WHO THE FUCK CARES!! " :)

Hele muj první regulérní leave a hned se clarkie chytí:) asslick za jedna.. ale trochu vás zasvětím do situace... startne se hra a už lítá u mě v týmu samej čurák píča etc (cenzura) a jelikož bylo před štědrovečerní večeří nechtělo se mi to číst.. proto mute.
Mezitím vidím clinkze jak si to štráduje na linku s claritkou, tangem, salvou, a bottlou (jestli nedělá pro červený kříž tak nvm) a kluci na druhé lince dostali i od takové nuly jako je clarkie hroznej nářez... pokračovali v brečení tak sem jim řekl že sou tupý hovada a dál se tím nějak nezaobíral.. načež se joinnul diabol a s ním jako dárek instant SF tour... říkám si whatever tady stejně není už o co hrát že.. F10 K U ..ano leavl sem ano ztrestej mě ne clarkie nejsi důležitej:)
btw asi bych to normálně neudělal kdyby ten ban měl smysl.. takže to berte jako menší protest proti nynějšímu systému, který jak už sme všichni milionšestkrát omýlali je nastavenej na kks a ani já sem s tím tehdy nebyl schopnej nic zrobit.. think about it takhle jak sem se zachoval já se dnes a denně na áčku chová 70% puberů a bude hůř..

momentálně máte dvě možnosti.. buď se na to na celé vyserte a nebo pokud už není (sice je ale i tak) pozdě s tím začněte něco dělat. Hawk.

gun10a
27th December 2011, 09:50 AM
No to nie je tak ľahké :) My nápady predkladáme, ale do čiernej diery tuším :D. Feedback 0 bodov.
Mne sa najviac páči lvl 0 na začiatok a vouch na nick :)

MiZiGe
11th January 2012, 07:15 PM
viz eurobattle.net/threads/163451-Ban-Smoky?p=1437199