PDA

View Full Version : patch 1.26a pouzity cd klic a problem pripojeni na battle.net



woxquin
21st December 2011, 04:49 PM
Dobrý den. Mam nainstalovaný Warcraft 3 Reign of Chaos a Warcraft 3 The Frozen Throne oboji s Cd klicema z internetu tudíž už použitými. Stáhl jsem si Blizzard patch 1.26a nainstaloval, vytvoril jsem si uspesne účet na eurobattle.net stáhnul euroloader ale když pak davam v Warcraft menu pravo vedle toho Battle.net tlacitka takovou tu lupu tak tam mam: Northrend (Europe), Kalimdor (Asia), Azeroth (U.S.East) a Lordaeron (U.S.West) ale nemam tam tu kolonku Eurobattle.net kterou tam myslim mam mít jak jsem viděl na různých videích na youtube atd. a když dam rvnou battle.net tak mi to rekne ze mam uz pouzitej cd key.

Jak jsem procital zdejší fora tak se u často zmiňovali o nějakym Gproxy ale to nevim co s tim. Ani nevim jestli to je důležitý nebo je to jedno.

Díky za všechny rady... Nejradši bych byl kdybyste mi psali na e-mail: premek.basta@seznam.cz protože nevim jestli se sem nezapomenu dívat díky moc.

the_qq
21st December 2011, 10:44 PM
To gproxy je dôležite, patchlo ti hru či ti hodilo nejaký error?

Ak ti patchlo správne, tak by ti malo na plochu nainštalovať ešte jeden program -> Gproxy ( Modrý domček) ... Ten spustíš skôr ako euroloader.

woxquin
22nd December 2011, 01:52 PM
Patch myslim nehodil error nebo aspon ve hre mam potom napsanou tu verzi 1.26 ... tak si myslim ze patch neni problem. Gproxy na plose mam ale nevim co s tim delat ... pustit to a pak jeste euroloader nebo jak? díky

woxquin
22nd December 2011, 01:57 PM
zkousel jsem i zapnout Gproxy a k tomu zapnout Euroloader ale taky nic tak nevim jestli se s tim Grpoxy me jeste delat a co.

the_qq
23rd December 2011, 12:29 PM
zapni najprv to gproxy, potom keď sa ti zapne, pusti Euroloader a zadaj si bránu - Eurobattle.net (Gproxy) a malo by ti to ísť.

woxquin
23rd December 2011, 03:55 PM
ZKouším zapnout Gproxy
160978

pak zapnu Euroloader
160979

a pak zkousim zvolit kanal v euroloaderu a battle.net nikdy

160976

Bane[sk]
23rd December 2011, 05:14 PM
Reinstall euroloader.... ten by ti mal prednastavit gateway.... co tam nemas takze problem bude asi v tom


B.

woxquin
23rd December 2011, 05:33 PM
Nice hoši .... miluju vás ... už to jede :)

the_qq
23rd December 2011, 07:57 PM
Np, have fun.

:tclosed: