PDA

View Full Version : Logistick



leave
18th December 2011, 05:46 PM
Esti smecher,tu si restu care aveti tupeu din fata calculatorului anomalii ale vietii ce sunteti.Daca esti cu tupeu vino in lumea reala si arata ce poti
pe mine nu ma impresionezi cu nimic pustiule.
Iar celor din provincie va urez o iarna grea,mai prosti ca voi nu am vazut un exemplu unic de prostie e acela ca l-ati votat pe basescu!!!
SO LOW SO BORED!!!!

CronYshor
18th December 2011, 06:37 PM
Interesanta poveste meriti un premiu

RObert09
18th December 2011, 06:53 PM
cool story bro

LOGiStiK
18th December 2011, 08:20 PM
Imi pare rau, n-am bani sa vin din bucuresti pana in satul tau.
Ia zi, de cat timp ai curent?

Avalon
18th December 2011, 10:22 PM
leave,tin sa inteleg ca ai probleme cu capul,ori pur si simplu nivelul prostiei tale depaseste limitele fizicii,or both.De ce nu ne faci la toti o favoare,and put a fucking bullet in your head you fucking worthless piece of shit ?

leave
18th December 2011, 11:33 PM
Logistick SARANTOCULE :))
Zi lu maicata sa iti dea bani de transport ca de acea ii trimit pensie alimentara :))
Ala cu buletu pis pe tine ma fraiere :D nu toti odata ca nu dam decat 1v1

Avalon
19th December 2011, 01:59 AM
Dece nu are ban tentativa asta nereusita de copil ?

LOGiStiK
19th December 2011, 02:07 AM
Deja ma simt total infrant, incep sa cred ca nu mai am pentru ce trai, sunt asa un sarantoc si un prost, iar mama nu-mi da niciodata bani de ciocolata, ba chiar de craciun n-am putut sa iau nici o creanga de brad.

http://img32.imageshack.us/img32/4996/lebronjamescry.jpg

@ StealthWarrior - stai ma linistit am si eu de cine sa mai fac misto zilele astea.

Silver.
19th December 2011, 02:22 AM
Dai dovada de prostie maxima :) N/C

Universul este infinit , prostia ta depaseste universul.

LOGiStiK
19th December 2011, 02:32 AM
De parca ar recunoaste el ca-i cineva mai destept ca el =))
El e za chosen one by gutza & co.

leave
19th December 2011, 02:53 AM
BORING ati ramas fara replici close topic deja ma ia cu somn!
Credeam ca o sa fie ceva de capul vostru dar pl mea ma plictisiti ma mut pe CS sa ma iau cu aia in gura ca voi sunteti varza!!!!!
join cs-oldtimes.ro best server!!!!

PS:

Nu renunt la dota decat la forum chat.

BoBo
19th December 2011, 03:37 AM
Ok

RaouL
19th December 2011, 08:00 AM
Bumtzi bumtzi bumtzi !

NaiX89
19th December 2011, 01:29 PM
Esti smecher,tu si restu care aveti tupeu din fata calculatorului anomalii ale vietii ce sunteti.Daca esti cu tupeu vino in lumea reala si arata ce poti
pe mine nu ma impresionezi cu nimic pustiule.
Iar celor din provincie va urez o iarna grea,mai prosti ca voi nu am vazut un exemplu unic de prostie e acela ca l-ati votat pe basescu!!!
SO LOW SO BORED!!!!


Esti de pe alta planeta domnu`? in Romania Geoana a castigat alegerile, iar in afara tarii a castigat basescu(si alea furate), ai 37 de ani(poate) si vorbesti politica cand de fapt iq-ul tau nu depaseste 40(acesta fiind si iq-ul mediu la cei de sus care ne "conduc")

LOGiStiK
19th December 2011, 02:34 PM
M-a devastat complet :(

mapY^
19th December 2011, 03:30 PM
160846