PDA

View Full Version : Prosim unlock



LordLucky
17th December 2011, 07:29 PM
Cauko,
prosím o unlock na nick KS^DSN.IndU ... byl jsem locknut za údajné používání MapHacku ... Já sem nějaký cheaty nikdy nepoužíval a nemám to zapotřebí ... přeinstaloval jsem Cely PC protože mi bylo řečeno že by hack měl být někde v Pc proto žádám o unlock abych mohl dál hrát :) A skuste mi věřit, cs 1.6 hraju už 12 let a taky sem tam hack nikdy neměl ... Dotu hraju rád s potěšením když dojdu z práce a nemám zapotřebí ještě používat HACK !! :)

_ARTAS_
17th December 2011, 07:39 PM
Hmmm a to ti dali ban kvoli Mhcku ked si ho nemal to ako ??

LordLucky
17th December 2011, 07:42 PM
no prej to bylo nejakej AUTOBAN od systemu ze sem mnel hack v pocitaci :/ Nechapem to ... a proto sem preinstaloval cely windows abychs e ujistil ze tam nikde nic neni ... jinak si to nedokazu vysvetlit

_ARTAS_
17th December 2011, 07:47 PM
Hmm tak nwm počkaj na QQ on ti poradí. alebo Mizige.

LordLucky
17th December 2011, 08:05 PM
pockam a uvidime co reknou protoze vazne bych si rad zahral a nemam ani nejmensi duvod cheatovat a keby jo tak si statnite nick KS^DSn.IndU

LordLucky
17th December 2011, 08:06 PM
myslím si že podle mých stats ani nic nemám a kdybych mněl mám asi 10000 % lepší staty ...

the_qq
17th December 2011, 08:09 PM
už to vysvetlujem Xtí krát... ten systém sa nemýli, ak ti dal ban tak si ten hack mal.. a to že ty tu napíšeš ako dlho to hráš a neviem čo to nieje dôvod pre nás aby sme ti verili, aj ja to hrám už pekne dlho a mám ban? nie. proste nespamujte tu fórum takýmito threadmy.

LordLucky
17th December 2011, 08:12 PM
ale psali mi ze to davá BAN uz zato ze má někdo PC a asi sem to tam někde mněl zaházené ale určitě né odemě.. k mému pc má přístup i můj bratr takže netuším a přece nedostanu takovýhle BAN zato že systém si vymyslé že sem to používal ... je jenom na vás jestli mi budete věřit nebo ne .. ale uvažuj kdybych ho mněl neměl bych lepší skóre ? .. Podívej se a pak nad tím prosím zauvažujte

LordLucky
17th December 2011, 08:13 PM
ze to nekdo má v Pc*

dog.dejwik
18th December 2011, 12:46 AM
já bych mu věřil...

the_qq
18th December 2011, 01:07 AM
ale psali mi ze to davá BAN uz zato ze má někdo PC a asi sem to tam někde mněl zaházené ale určitě né odemě.. k mému pc má přístup i můj bratr takže netuším a přece nedostanu takovýhle BAN zato že systém si vymyslé že sem to používal ... je jenom na vás jestli mi budete věřit nebo ne .. ale uvažuj kdybych ho mněl neměl bych lepší skóre ? .. Podívej se a pak nad tím prosím zauvažujte

No a ochvíľu sa dopracujeme k tomu, že si to mal nechtiac zapnuté, alebo niečo podobne. Proste určite si to mal v PC buď si to použil alebo nie... ale to je jedno v tomto prípade. Proste na to ten systém vytvorili a my teraz budeme dávať unbany len za to že niekto tu bude písať ako o tom nevedel a podobne.. Nieje tu čo riešiť sory :)


já bych mu věřil...

A potom by si mal server plný hackerov, gratulacia :)

LordLucky
18th December 2011, 10:35 AM
takže ten UNLOCK nedostanu ? ... A jak si mám teďkom jak zahrát když ani nemůžu na B net ? ... Kdyby se to dalo aspoň nějak dokázat že sem MapHack nepoužíval, hned bych to udělal protože vím co dělám a co nedělám .... a rozhodně nepoužívám Map Hack !! Je to pro loosery a ubožáky co to neumí hrát ... PRosím dejte mi ten unlock chci si normálně slušně zahrát tak jak hrávám normálně .... ježiši kdyby to byl člověk kterej by mněl nějaký super skore tak ano to bych nedal taky ale podíval jsi se na moje skore ?? ... S takovymi stats sem ho urco pouzival od rana do noci :) :-D

the_qq
18th December 2011, 10:54 AM
Ak ho veľmi chceš, tak si napíš do hlavnej sekcie fóra... ja ti aj tak unlock dať nemôžem.. ale pochybujem že ti ho dajú aj tam... toto je vážny prečin.

dog.dejwik
18th December 2011, 11:06 AM
A potom by si mal server plný hackerov, gratulacia :)

jestliže budou prohrávat aji s maphackem, budu se jim v každé hře smát :)

Bane[sk]
18th December 2011, 01:01 PM
už to vysvetlujem Xtí krát... ten systém sa nemýli,

A ja som cital dakde ze sa moze pomylit :)

B.

gun10a
18th December 2011, 10:59 PM
môže sa to pomýliť, nič nie je dokonalé ...
Napíš na hlavné fórum o unban, my aj tak s tým nemôžeme nič robiť. Ma lock na XPam nie CZSK botov :)