PDA

View Full Version : Beta keys pre Dotu 2



R4ndomization
15th December 2011, 02:37 AM
Mi napadlo ze mozme vytvorit taku komunitnu vec ako maju na playdote:
http://www.playdota.com/forums/595576/giving-away-invites-community/

Princip? Drzat spolu, komunita sa rozpada uz dlho (aj ked som online nebol uz zhruba mesiac), ludia odchadzaju..

Pravidla:

1.) Postnite svoj steam id (na betu sa da dat do queue cez steam cez pridanie hry do tzv. Wishlistu)
- Ak vas vyberu cez steam, tak budete mat sancu dat invite dalsim. Denne je cez steam vybranych viac ako 120 ludi. Mozte potom bud vyhrat key cez steam, alebo dostat invite cez tento thread.
2.) Prisahajte vernost komunite nadnarodnej ceskoslovenskej a v pripade udelenia inviteov cez key, alebo inym sposobom, date invite osobe zo zoznamu uz podpisanych ludi. (zoznam budem obnovovat)

Zoznam:
1.)
2.) R4ndomization http://steamcommunity.com/profiles/76561198029951327

(dal som sa ako druhy nech nevravite ze nie som fer :bat:)

Ohladne steam aplikacie:
Steam (v pripade ze ho este nemate) sa da stiahnut zo stranky https://steamcommunity.com/. Vrelo odporucam tento software a ak ho este nemate tak ho urcite budete potrebovat minimalne na Dotu 2, ktora bude hratelna iba cez Steam. Cez Steam mozte momentalne taktiez hrat hry ako Team Fortress 2, DC Universe Online + vela inych uplne zadarmo a to legalne. Je to momentalne asi najpriatelskejsia aplikacia tohto druhu na trhu ktora sluzi tak na prehlad vasho friend listu a aktualnych hernych aktivit vasich kamaratov ako aj na nakupovanie hier za najlepsie ceny, stahovanie trailerov a demo verzii.

Ziaden steam = ziadna dota 2

KukAc
15th December 2011, 02:46 PM
lacne triky :D

the_qq
15th December 2011, 03:17 PM
nemám steam :( ale good idea +1 :)

R4ndomization
16th December 2011, 04:08 PM
Ejha, no popravde som prekvapeny ze o toto nie je zaujem xD

the_qq
16th December 2011, 04:10 PM
nečakaj zázraky za jeden deň :D hádam to pôjde lepšie v nasledujúcich dnoch :)

R4ndomization
19th December 2011, 02:49 PM
njn, nepojde.. nepojde kvoli ludom co predavaju invity/key aby na tom sami zarobili.. zavesit za gule do prievanu takych..

L.U.Z.A
19th December 2011, 03:04 PM
sezente mi nekoho kdo mi to posle jestli to funguje takto tak to potom klidne zase nekomu poslu ja dal, bylo by to fajn hrat s nekym znamy, ale jak chcete no me je to celkem fuk, ale urcite bych to ocenil

R4ndomization
21st December 2011, 05:44 PM
sezente mi nekoho kdo mi to posle jestli to funguje takto tak to potom klidne zase nekomu poslu ja dal, bylo by to fajn hrat s nekym znamy, ale jak chcete no me je to celkem fuk, ale urcite bych to ocenil

ty si nejaky popleteny xD

L.U.Z.A
21st December 2011, 07:15 PM
trošku zatim ještě v poho :D

the_qq
21st December 2011, 10:40 PM
tak na koniec mi jeden týpek požičal jeho steam aj s dotou2. Hral som jednu hru, je to celkom fajn, ale nezvyk.. myslím že ostanem verný dote1 a dota2 bude pre mňa len vo voľnom čase nejaká zábavka :) určite som od toho čakal viac. :)

Neverlast
23rd December 2011, 12:23 PM
dota > dota 2 true story. /thread

the_qq
23rd December 2011, 12:27 PM
tak tak.. občas sa to zahrám ale moc ma to nebaví :)