PDA

View Full Version : lock?



MolDa
9th December 2011, 12:42 PM
Zdravim všechny,

mám takovej malej dotaz proč sem locknutej? Udelal sem snad neco zas nebo co se doprdele děje?

DiAboL
9th December 2011, 03:28 PM
Ja mam locknutych cez 100 acc :(

the_qq
9th December 2011, 03:45 PM
kámo nič o tom neviem. locknutý máš Rooftreleen_CZE?

MolDa
9th December 2011, 04:20 PM
locknute oba dva ktere sem pripojoval prez mou ip mam ted zmenenej net a aj ip se mi zda..stare acc co sem spoustel mi jedou jen ty dva nove co s em vytvorit po nove ip mi nejdou zpustit rfgethbnzrn, rooftreleen_cze

R4ndomization
9th December 2011, 08:23 PM
Novy Warding system, každy kto ma MH tak ma locknuty učet, a ty piča skurvena s LVL 2 maš lock lebo si prijebanec a hras s MHkom,

čau, pozdravuj ty lama spičena

ahaha:cool2:

Bane[sk]
9th December 2011, 08:23 PM
rooftreleen_cze Map Hacker w3_guard Banned Banned for hacking in game CZSK-4064 hosted by CZSK-boT on 2011-11-23 21:53:54
09-12-2011
Permanent

rfgethbnzrn Map Hacker w3_guard Banned Banned for hacking in game gogo hosted by CZSK-boT3 on 2011-12-02 02:02:55
09-12-2011
Permanent

Takze preto

B.

Rooftreleen_SVK
9th December 2011, 09:38 PM
Kamo mozes mi pls napisat kde najdem zoznam tych ludi co mali maphack a boli zmazani?
dikes

Bane[sk]
9th December 2011, 09:47 PM
Otvor si tu kolonku Banlist hore...zadas tam nick ale IP a mas to

B.

_ARTAS_
9th December 2011, 09:57 PM
Ja mam locknutych cez 100 acc :(

100 acc ?:D LOL

the_qq
9th December 2011, 10:23 PM
tak potom za hack, sa nečuduj.

MolDa
10th December 2011, 03:00 AM
ehm ehm..takže buďme upřímní ANO použil jsem párkrát M, ale jen proto, že mě do toho ukecal kaamoš, ale už nic takoveho v kompu nemam, bo me ukecal zase Smato ať to dám přyč, tak sem do po par dnech odstranil...mimochodem v pravidlech je jasne napsáno, že každý, kdo je přistižen s mh dostává pouze warn a až po tomto warnu, kdy MH stále užívá můýe být teprve banovatelný..takže what's up

sudca_dred
10th December 2011, 11:38 AM
ehm ehm..takže buďme upřímní ANO použil jsem párkrát M, ale jen proto, že mě do toho ukecal kaamoš, ale už nic takoveho v kompu nemam, bo me ukecal zase Smato ať to dám přyč, tak sem do po par dnech odstranil...mimochodem v pravidlech je jasne napsáno, že každý, kdo je přistižen s mh dostává pouze warn a až po tomto warnu, kdy MH stále užívá můýe být teprve banovatelný..takže what's up

pár krát? šak si stým hral mesiac vkuse, a za MH by si chcel warn? sa zobud, by som ti naordinoval hned IP ban, ty LVL 2 hamba servera ! použivaš MH maš lvl 2 , prichitia ťa a ty maš ešte odvahu sem písať, ty by si mal leavnuť server za toto a už sa tu viac neukazovať, a ešte roofovi spravíš zle meno,

okamžitý demote a pozdravuj

btw: a ked gunkovi pisem spravu na fore že DELL ma MH tak ma poslal do riti, gunko ty si tiež admin jak sa patrí

FogyX
10th December 2011, 01:17 PM
ehm ehm..takže buďme upřímní ANO použil jsem párkrát M, ale jen proto, že mě do toho ukecal kaamoš, ale už nic takoveho v kompu nemam, bo me ukecal zase Smato ať to dám přyč, tak sem do po par dnech odstranil...mimochodem v pravidlech je jasne napsáno, že každý, kdo je přistižen s mh dostává pouze warn a až po tomto warnu, kdy MH stále užívá můýe být teprve banovatelný..takže what's up


ip banned cau to neukecáš

Sadomasochista
10th December 2011, 01:23 PM
tak fajne ze mame warding system :) za MH je jasne ze je lock, ide o pravidla servera, nie len czsk botov ... maj sa krasne

MolDa
10th December 2011, 01:26 PM
panove:)
kdyby me dota jeste bavila jako ze me nebavi poslal bych vas tu vsecky dopice,ale je mi to fuk ja s dotou stejne koncim bo je to nuda MH sem nepouzival mesic v kuse jak tady vy tatari melete sracky a btw dovedli byste zpocitat na prstech kolikrat sem pouzil mh takze:tiphat: jo a btw prectete si pravidla :) jasne napsany ze mh kdyz te chytnou mas jen awrn po druhe uz ban ale zadnej ban z razu vy lamy tupe zkurvene

MolDa
10th December 2011, 01:28 PM
jo btw :) ip ban? sem zvedavej jak mi ho chcete dat to by me fakt zajimalo ja si budu hrat jak chci a kdy chci a nejake noobske pice mi v tom rozhodne nezabrani :O

[W3PD]rebrik
10th December 2011, 01:59 PM
preco takyto kokoti nemaju ban aj na forum?
a to nemyslim len tohto modlu

the_qq
10th December 2011, 02:31 PM
demoted.

lvl0 - rooftreleen_CZE
lvl0 - rfgethbnzrn

navrhnem aj IP ban. Cya.

:tclosed:

gun10a
12th December 2011, 08:18 PM
Peter, Peter, ja si fakt myslel, že ľudia sa dokážu zmeniť. Práve preto som presadzoval druhú šancu či už v unban/demote/lvl2 a pod. Ty si jasný prípad toho, že to bolo len naivné blúznenie. Týmto si skazil potencionálne šance pre ostatných, ktorý by radi začali možno odznova.
a jaaj :)