PDA

View Full Version : Tak díky za 3 roky mějte se :oD



smexxx
8th December 2011, 09:50 PM
Pánove byly to pekelný 3 roky tady na ačku :o)) docela sem toho tu dost odehrál hodně se naučil ale proste všechno někdy něco končí :o) Zdravím všechny se kterýma sem byl za dobře aji špatně (je to jen gameska věřím že by sme zachlastaly všichni bez konfliktu :) ) (ArtSvK,Arsony,Diabol,Mizige,Moon,Felixar,Habnnak, Ephedrine,massacre,ryba,jelen,ati_charlie,MSI,DK a jeho partička :),apple,BobCz,N3xr0,Bullpit,xZarek,Babson,Gunko,p eople,Icetea,Bone a prostě všechny zdravím snad se potkáme někdy na Dotě 2 :o) tak ať vám to tu vydrží co nejdýl . :spammer: [dame nekdz kalbu :beer2: :beer2: :beer2: ] Kdyžtak kdyby někdo chtěl kliknout dotu 2 tak muj acc na steamu je okallas@hotmail.cz .

Tak sa mějte čuuus :):):)

the_qq
8th December 2011, 10:11 PM
cya bro :)

R4ndomization
15th December 2011, 03:44 AM
skoda ze ti nenapadlo ze cez email sa na steame najst neda..

DiAboL
15th December 2011, 12:26 PM
Maj sa a drz sa aj v reale aj v dote 2. Btw mohol si tam spomenut aj the_QQ, teraz bude smutny, ze si ho vynechal :D

Sadomasochista
15th December 2011, 03:22 PM
aj ty brutus? no co uz, dufam ze raz najdem crytopic kde niekto spomenie aj mna, inak si ho budem musiet zalozit sam.

ale maj sa, gl

gun10a
15th December 2011, 03:25 PM
aj ty brutus? No co uz, dufam ze raz najdem crytopic kde niekto spomenie aj mna, inak si ho budem musiet zalozit sam.

Ale maj sa, gl

+1 :D



aloha !

the_qq
15th December 2011, 04:17 PM
Tak tak, ja mu dám supp na lvl2 a on ma nespomenie, zranilo ma to :/

Nezmysel
15th December 2011, 07:50 PM
tesi ma ze ludia si ma zobrali za vzor :D a robie goodbye topici. Som pro!! for my fans :no: :no:
k topicu:GL v real life aj tak sa tu vratis :D