PDA

View Full Version : Změna jména



MolDa
2nd December 2011, 04:57 PM
ahoj chtel bych pozadat, jestli mi nemuzete ten lvl 2 presunou z nicku rooftreleen_cze na nick molda lidi si nas az moc casto pletou kikujou me bo si mysli ze som roof_svk a ze to zase zlamim atp..

mam tam ted ban, ale stary asi rok tak kdyby bylo mozny mi dat unban byl to muj prvni nick tady vubec.. dik moc

ArtSvk
2nd December 2011, 06:42 PM
ahoj chtel bych pozadat, jestli mi nemuzete ten lvl 2 presunou z nicku rooftreleen_cze na nick molda lidi si nas az moc casto pletou kikujou me bo si mysli ze som roof_svk a ze to zase zlamim atp..

mam tam ted ban, ale stary asi rok tak kdyby bylo mozny mi dat unban byl to muj prvni nick tady vubec.. dik moc

kurva ty mas problemy :D

dog.dejwik
2nd December 2011, 06:50 PM
a rovnou mu dajte unvouch az mu budete davat ten unban.. :omg:

the_qq
2nd December 2011, 07:38 PM
to nieje dôvod, buď rád že si ten lvl2 dostal, ešte som sa pýtal na aký nick to chceš, predtým ako som ťa promotol. Za mňa by som to nemenil.

_ARTAS_
2nd December 2011, 09:50 PM
Ale no tak.

still.out
2nd December 2011, 11:01 PM
DEJWIK JE MAPHACKER
mas nervy?

MolDa
3rd December 2011, 12:10 AM
Kubíku ty kdybys radsi sel zas hral a nesral me zbytecne :D

still.out
3rd December 2011, 12:55 AM
a kto si myslíš, že bol ten over mega pro fenomen huskar ktory ťa v báze dával? ale inak moc nehravam dnes som dal po dlhej dobe :D

Rooftreleen_SVK
3rd December 2011, 01:21 AM
JE dost ze si dal rovnaky nick ako ja a este tu aj bude traposit s tym co tam napisal. demote a hned :D

MolDa
3rd December 2011, 01:24 AM
Kubo : nevím o čem de řeč :X

DiAboL
3rd December 2011, 11:15 AM
Aj tak sme vsetci lamy :/ ... len the_QQ_je_pan

gun10a
3rd December 2011, 11:26 AM
Aj tak sme vsetci lamy :/ ... len the_QQ_je_pan

a ty uz zas trollujes :tiphat:

DiAboL
3rd December 2011, 12:36 PM
Ee, to som chcel len naseho moderatora podporit v jeho robote :)

the_qq
3rd December 2011, 03:48 PM
Ee, to som chcel len naseho moderatora podporit v jeho robote :)

Diabol, mám ťa v celku rád, tak si to neposer..

A prosím vás nespamujte to tu, nech sa vyjadria len moderátori a to stačí.

MolDa
4th December 2011, 10:39 AM
tak j v pohode jak myslis, ale jako by nebylo nejjednodussi veci na svete napsat 3 prikazy na kanal a bylo by vymalovany a nemuseli bysme se tady s tim patlat :)

kecaduj
4th December 2011, 11:57 AM
xD gj molda je to tak, prostě nadělate. Nechápu o co vám jde, ale možná, pokud práci administrátora bereš zkutečně vážně to je pak jiná. každopádně 2-0 pro moldu. A tím si nijak nechci the_qq znepřátelit musím říct že já jsem s ním na 100% spokojený. Dobrý to admin

the_qq
4th December 2011, 01:59 PM
keby som sa ho nepýtal na aký nick to chce, tak dobre to by som ešte bral.. ale ani mne neprehodia lvl4 hocikedy kedy sa mi zachce.

:tclosed: