PDA

View Full Version : unban dady



dady666666
27th November 2011, 01:47 PM
ahoj, chcel by som poziadat o unban na nick dady

banoval ma TT_curtis

leavol som hned na zaciatku hru, pretoze zase jeden neuveritelne chytry host pustil hru cez startnow...

pritom som mu daval najavo ze nie som rdy, ze je unbalance a pytal sa ci da nejaku zmenu...

ako svedok v lobby je napriklad epic_klobas

dakujem

the_qq
27th November 2011, 03:44 PM
replay?

dady666666
27th November 2011, 07:57 PM
z rmk-nutej hry sa zachovavaju replaye? ...

preto som dal mena cloveka, u ktoreho si to mozete overit..

dady666666
27th November 2011, 08:00 PM
a len tak pomimo, nedal by sa prikaz startnow nejakym sposobom zrusit? je nepekne zneuzivany a hociaky jozko ferko si moze poswapovoat jak chce, drbnut tam wtf mod a podobne...

DiAboL
27th November 2011, 08:12 PM
Len tak pomimo, ked ides poukazovat na tvojich ,,svedkov,,. Sam klobas ti povie, ze som pred start now cakal minimalne 10 s. Situacia bola, ty si napisal unbalance, ja som ti odpisal, ze tazko balance ked sme dole 4 spolu a ten piaty ma staty 4:7 na hru. Cakal som spominanych 10 s, ty si nic odvtedy nenapisal ani neleavoval tak som to startol. Sranda ze si si normalne pickol hera a asi sa ti nezdalo, aki herovia hraju proti tebe tak si si to proste leavol...

dady666666
27th November 2011, 08:46 PM
ale neodrbavaj prosim ta... isiel som pokukat tych pakov, nestihol som ani jedneho... to je taky problem pustit normalne cez start? ci to si uz tak malo veris, ze musis nahromadit up lamy a pustit ho hned, aby si nahodou nedostal na prdel?

dady666666
27th November 2011, 08:48 PM
a o tom, zeby som pikol hera nic neviem.. ja som hera nepickoval, aspon neojebavaj.. to si skusaj doma na psa.. hra sa zacala napisal som ti, ze si chuj jak svet a preco to pustat bez rdy a s kopou lam hore.. a potom ze toto nemam zapotreby, klobas to videl a isiel som prec..

gun10a
27th November 2011, 11:22 PM
hm.. nech je pravda kdekolvek, za tu minutku na rmk to zas snad nestalo... dady prezatial warned