PDA

View Full Version : LVL 2 too_late_to_cry



kecaduj
10th November 2011, 09:27 AM
Petr, too_late_to_cry, vek čtvrt století

LvL 2 chci protože chci mýt možnost hrát chall proti dobrým hráčů od kterých můžu lecos odkoukat, a baví mě hrávat supporty jenže na pubu kde teamy jako trolla, terrora, furiona, spectru si prostě nezahraješ

Vlastné ohodnotenie manneru => myslím si že apsolutně v pohodě, ovšem někdy napíšu něco co by slušný člověk nepsal ale je to za účelem vyhecovat team

ohodnocení skillu => no nejsem žádná hvězda ale myslím že za tu dobu co dotu hraju jsem už pár věcí okoukal, low-mid

v první hře hraju rylai
http://dotabot.net/bots_webpages/czsk/gamestats.php?id=40293

tady hraju tideho
http://dotabot.net/bots_webpages/czsk/gamestats.php?id=40304

ještě es z balkanu
http://dotabot.net/bots_webpages/balkan/gamestats.php?id=79
no ke konci padnul 2 našim hráčům net ale dotáhly jsme to do vítězného konce


capitan nikde nejsem protože není možnost

MolDa
10th November 2011, 12:32 PM
Tak jako nebudu se vychvalovat kdo pickoval ten Balkán a kdo tam má 24 killů :D

Dej te mu ten lvl 2 a potom co to dáte jemu, to dejte aj me dík

Jako supp je crusty neocenitelnej toho debilního leviathana s kerým mě už pěkně sere má fakt dobrýho a esku ani nemluvim, takže není důvod, proč by to neměl dostat, samozrejme, že tento kluk má velké mezery v carry hrdinech, ale jak on sám říká chce hrát dobrej supp dobrejm hráčům a proti dobrejm hráčům, tak si fakt myslim, že byste mu to měli dát ať mě může pickovat

btw: Čerťas mám lepšího řezníka

the_qq
10th November 2011, 03:55 PM
ozvi sa mi na servery, vyzvem ťa a uvidíme.

kecaduj
10th November 2011, 04:53 PM
Ok ale nechápu co se odemě přesně čeká? Nějak nechápu vaši logiku. Z dovolení vám to vysvětlí jak to chápu já. Chcete vydět jak zvládnu outpicknout soupeře popřípadě udržet s jeho pickem krok. A jak se to mám naučit jako? Na pubu? Kde každý pickuje co ho napadne? A jaké je měřítko úspěšnosti? Pokud bych například picknul gondara a hráč který ho bude hrát se nechá vygengovat třeba 3x posobě, můžete říct ten gondar byl useless a přitom ten gondar neviužije naplno svůj potenciál? A navíc nikdo neví co od koho může čekat? Je jasný že vy kteří 90% her hrajete proti sobě a znáte soupeřovi oblíbené hrdiny dáte respekt ban a podobně. Nebo jestly čekáte že tam piknu rikyho proti slardarovi ?
No nevím jestly tohle pravidlo tak trochu nepostrádá smysl. Nic méně jsem moc rád že jsem dostal šanci. A na sto procent se ozvu zatím díky.

gun10a
10th November 2011, 05:59 PM
Molda ten topic som Ti obnovil, ja som ho nezmazal, ten bol jediny k veci, a potom tie chvastacky s pudgem a pod. si nechajte na OT


Ok ale nechápu co se odemě přesně čeká? Nějak nechápu vaši logiku. Z dovolení vám to vysvětlí jak to chápu já. Chcete vydět jak zvládnu outpicknout soupeře popřípadě udržet s jeho pickem krok. A jak se to mám naučit jako? Na pubu? Kde každý pickuje co ho napadne? A jaké je měřítko úspěšnosti? Pokud bych například picknul gondara a hráč který ho bude hrát se nechá vygengovat třeba 3x posobě, můžete říct ten gondar byl useless a přitom ten gondar neviužije naplno svůj potenciál? A navíc nikdo neví co od koho může čekat? Je jasný že vy kteří 90% her hrajete proti sobě a znáte soupeřovi oblíbené hrdiny dáte respekt ban a podobně. Nebo jestly čekáte že tam piknu rikyho proti slardarovi ?
No nevím jestly tohle pravidlo tak trochu nepostrádá smysl. Nic méně jsem moc rád že jsem dostal šanci. A na sto procent se ozvu zatím díky.
Jj, popytaj niekoho nech Ta vyzve... pretoze ak chces hrat supp ten mozes aj bez lvl na challe, lvl2 jaky chces tak to je na to aby si mohol niekoho vyzvat a potom napickovat nieco... tak skus nejaky testgame, som zvedavy co picknes....
inak kedze hram s tebou pomerne casto : autosupport :-D

kecaduj
10th November 2011, 06:18 PM
No ted jsem zažil neskutečné ponížení na test game. Ale je to přesně o tom co jsem řiakal jak mám něco natrenovat někde kde se takhle vůbec nehraje.

the_qq
10th November 2011, 06:19 PM
Ja som mu dal na testgame lvl2 aby som ho mohol vyzvať a po hre som mu ho zase zobral :)

Btw, zamna support na základe tejto testgame - http://dotabot.net/bots_webpages/czsk/gamestats.php?id=40330

DiAboL
10th November 2011, 06:39 PM
Support...Nie ze by som chcel urazit nasich milych moderatorov(najmä gunka), ale preco davate testgame stale iba vy. Mate s tym CM modom najmensie skusenosti a idete posudzovat. Co to radsej nenehate na nejakeho devila alebo nejake schopne lvl dvojky, co uz ten mod hravaju dlho.

gun10a
10th November 2011, 07:24 PM
Support...Nie ze by som chcel urazit nasich milych moderatorov(najmä gunka), ale preco davate testgame stale iba vy. Mate s tym CM modom najmensie skusenosti a idete posudzovat. Co to radsej nenehate na nejakeho devila alebo nejake schopne lvl dvojky, co uz ten mod hravaju dlho.

ja som za, v tomto máš plnú pravdu... len tie lvl2 nie sú ochotné vôbec pomaly hrať chall ako taký a nie test game niekomu

Zhulenej_rybA
10th November 2011, 10:43 PM
Support, moc nadějný supp hráč :)

Nezmysel
11th November 2011, 09:17 PM
Ja som mu dal na testgame lvl2 aby som ho mohol vyzvať a po hre som mu ho zase zobral :)

Btw, zamna support na základe tejto testgame - http://dotabot.net/bots_webpages/czsk/gamestats.php?id=40330

BTW tam uz len mena hovoria o tom kto vyhra nic v zlom akoze.A myslim ze(95%) urcite QQ nepickoval sam ale radil mu maso kebo alebo dejwik.Takze uz iba zato ze si sa nenechal outpicknut support.

the_qq
11th November 2011, 10:01 PM
BTW tam uz len mena hovoria o tom kto vyhra nic v zlom akoze.A myslim ze(95%) urcite QQ nepickoval sam ale radil mu maso kebo alebo dejwik.Takze uz iba zato ze si sa nenechal outpicknut support.

prepáč, si na omyle, jediné čo mi v tom picku "poradili" bol lp a to som sa masa pýtal že čo chce hrať, ináč celý pick môj.:oops:

kecaduj
11th November 2011, 10:45 PM
Ja som mu dal na testgame lvl2 aby som ho mohol vyzvať a po hre som mu ho zase zobral :)

Btw, zamna support na základe tejto testgame - http://dotabot.net/bots_webpages/czsk/gamestats.php?id=40330

diky za ten supp to jsem ani nečekal, protože výprask to byl řádný

kecaduj
11th November 2011, 10:45 PM
Support, moc nadějný supp hráč :)

oh jaká čest, díkz

kecaduj
11th November 2011, 10:47 PM
BTW tam uz len mena hovoria o tom kto vyhra nic v zlom akoze.A myslim ze(95%) urcite QQ nepickoval sam ale radil mu maso kebo alebo dejwik.Takze uz iba zato ze si sa nenechal outpicknut support.

Snažil jsem se no jen jsem posral ten poslední ban, chtěl jsem banovat toho naixe. A hra taky byla fail protože náš weaver začal mrčet že si na lince nedá ani creepa, tak jsme měnily trojku protože on tak hrát nebude a blablabla

gun10a
12th November 2011, 09:31 AM
Prehra nie je nič, prečo by malo byť deny.
U mňa support, minimálne za tú snahu challovať a učiť sa novým veciam.

ArtSvk
12th November 2011, 12:42 PM
oh jaká čest, díky

no mna prcne :happy2:

kecaduj
12th November 2011, 12:47 PM
Prehra nie je nič, prečo by malo byť deny.
U mňa support, minimálne za tú snahu challovať a učiť sa novým veciam.

díky gunko

LordDevil
12th November 2011, 05:05 PM
support cg k lvl2