PDA

View Full Version : conversatie cu un fan de al meu (merita vazut!)



L.E.S.
6th November 2011, 09:09 PM
nu este de pe bnet, este un necunoscut, aparent foarte iritat, uite conversatia mea cu el, de pe mess..

asa a inceput...

subas_net(10/23/2011 3:42:42 PM) : sa-ti bagi pula in mata si in toata familia ta de handicapati
subas_net(10/23/2011 3:43:38 PM) : cu anunturile tale de mese si scaune si masini de spalat
subas_net(10/23/2011 3:44:01 PM) : handicapatu' pulii mele ce esti
subas_net(10/23/2011 3:44:08 PM) : muritor de foame
les_tobias(10/23/2011 3:44:38 PM) : dute ma pizda mati de retardat si sugi la alta masa

subas_net(10/30/2011 8:05:41 AM) : muritor de foame
les_tobias(10/30/2011 8:18:24 AM) : sugator de pula

continuare

subas_net(11/06/2011 7:21:50 PM) : bagati-ai copilu' in masina de spalat cu uscare....si asa muriti de foame
subas_net(11/06/2011 7:21:55 PM) :
les_tobias(11/06/2011 7:23:56 PM) : dute ma in mortzii matii de retardat si cere pula de la tatatau ca vad ca nu teau crescut destul
subas_net: asta cu pula de la tata este un obicei la voi acasa..????
subas_net:
subas_net: MURITOR DE FOAMEEEEEEEEEEEEEEEEE
les_tobias: si asta cu muritor de foame e de la tine deacasa
les_tobias: zi la mata sa-ti dea bani de un covrig
les_tobias: sau daca vrei hai ca0ti dau eu 2 felii de pita, ceo ramas de ieri
subas_net: mai vinde o masina de spalat...si cumpara-i cosciug la copil
subas_net: si invata sa scrii
subas_net:
subas_net: LOLLLLER
les_tobias: nam bani de scoala ca iam dat la mata deo cersit pe strada
subas_net: uuuuu
subas_net: asta da
subas_net: dupa 3 incercari, ai reusit s-o scrii si pe asta corect
subas_net: LOOOOOSER
les_tobias: si acu, daca tot ne-am salutat, imi zici si mie cine esti sau ce dracu te-a apucat? nu e departe spitalul 6, vb cu un doctor ptr tine daca vrei
subas_net: sincer...
subas_net: m-am saturat sa tot citesc aceleasi anunturi tampite pe net
les_tobias: si ti-a puscat
les_tobias: un nerv in cap
les_tobias: n-ai pe cine fute?
subas_net: poate
subas_net: mata o murit, asa ca nu....
les_tobias: dute ma si gasesteti un hobby
subas_net: ma apuc si eu de vandut de masini de spalat folosite
subas_net: LOL
les_tobias: pai.. tre sa faci ceva si tu, hai ca te invat, sa nu mori de foame, ce sa faci
les_tobias: tre sa ai grija de cei handicapati
subas_net: na binye
subas_net: te las
les_tobias: multumesc
subas_net: suji poola
les_tobias: la fel

T-Pain
6th November 2011, 10:25 PM
ma...sunt prea multe injuraturi..

GoodanGeL
6th November 2011, 10:47 PM
epic final :x

MailMan
6th November 2011, 11:09 PM
epic final :x

=)))) chiar ca...dupa ce se injura de toate cele ptr nush ce anunturi si nici macar nu se cunosc , la sfarsit "Hai ca te las - bine mersi - sugi pula - la fel" =))

.Jama
8th November 2011, 05:24 PM
Stay in school kids! Don't end up like this

L.E.S.
8th November 2011, 05:25 PM
asa e =))

i.liKe.BeeR
9th November 2011, 10:44 AM
^ Mai bine nu-l postai...te-a facut ala harakiri...ce-ai vrut sa demonstrezi cu tot postul asta? Cat de no-lifer esti?
Eu am crezut ca ai postat o conversatie referitoare la bnet...dar se pare ca n-a fost asa...
Te-ai facut de ras cu toata faza asta...macar daca il ownai tu pe el...nu invers, avea asteptari mai mari de la tine dragul meu :)) :tiphat:

L.E.S.
9th November 2011, 11:40 AM
am postat in speranta unui zambet larg din partea voastra la fel cum m-a distrat pe mine acest individ, nu am vrut sa demonstrez nimic, si nu continutul propriu zis era important ci modul de desfasurare indiferent cat m-am facut de ras, ai avut o senzatie de "funny" ptr cateva secunde si asta era important, insa tu, mare fail troll tre sa zici ceva...

i.liKe.BeeR
9th November 2011, 11:56 AM
^ De fapt ala te-a facut de cacat...daca ti se pare ceva amuzant in a fi batjocorit...mai ales ma ratat ca i-ai raspuns cu aceeasi moneda in loc sa dai dovada de o farama de inteligenta ;)
@ Daca tu vb frumos cu el, si el te injura in continuare era altceva...dar aici nu e asa...si asta ma face sa cred ca plodul tau (pt a evita cacofonia) e cu mai bun simt si educatie mai multa ca tine ;)

L.E.S.
9th November 2011, 12:23 PM
nu sunt postate toate discutiile, mai sunt vreo 3 in care l-am intrebat frumos, etc, etc, acestea sunt insa cele mai piperate, numai fi asa de"pain in the ass" ca nu-ti sta bine, in threadul asta insa tu te faci de cacao, rog un mod care trece peaici sa stearga posturile facute de el...

DRG-
9th November 2011, 01:09 PM
Pt cei ce citesc intai posturile : NU MERITA VAZUT
V-am scutit de 2 min pierdute din viata si posibil o emigrare a neuronilor pe urechi dupa ce citesti protia de mai sus.
:tiphat:

i.liKe.BeeR
10th November 2011, 01:43 PM
^ So true...so true...

Da L.E.S. dragul meu, sunt revoltat... in alea 2 minute pierdute sa citesc tampenia aia postata de tine, in care nici macar titlul nu are legatura cu continutul...din moment ce ala te umileste...in timpul ala alergam 100m, citeam stirile, vedeam ceva pe Discovery, FUMAM O TIGARA... Intelege la tine aceste aspect?

P.S. Data viitoare scrie in titlu exact despre ce e vorba... :D

DRG-
10th November 2011, 03:54 PM
^ titlu gen : Un minor isi bate joc de mine si eu ii multumesc.

i.liKe.BeeR
10th November 2011, 05:45 PM
=))))) sad...but true :)))))

L.E.S.
10th November 2011, 05:54 PM
va las sa discutati voi doi, sunteti funny =))

camban
10th November 2011, 06:33 PM
O sa incep sa citesc posturile inainte de subiect ..... daca citeam ce a zis drg poate nu scriam asta : PENAL!!!!!!!!

T-Pain
10th November 2011, 08:56 PM
^ titlu gen : Un minor isi bate joc de mine si eu ii multumesc.

=))

RaouL
10th November 2011, 11:59 PM
Cand pun ochiu-n luneta, curat tot de pe planeta !

Silver.
21st November 2011, 05:42 PM
Cand pun ochiu-n luneta, curat tot de pe planeta !

amin.

DRG-
22nd November 2011, 10:36 AM
Mai sunt copii de 12-14 ani care stau pe forum. Nu cred ca e ok sa vada prostiile astea debitate de 2 "intelecti" "culti" si "deontologi". Stergeti threadu asta de cacat !!!111! V-ati tampit la cap ?!

L.E.S.
22nd November 2011, 11:29 AM
da, puteti sterge, se putea sterge dupa prima zi :)