PDA

View Full Version : Gproxy = POVINNOST



MiZiGe
4th November 2011, 01:34 AM
Zdravím,

v rámci zmien, ktoré prebiehajú na celom serveri bude od piatka 20:00 aj na CZSK botoch povinná najnovšia Gproxy + najnovšia verzia installera.
Boti budú pri pripájaní checkovať hráčov, ak hráč nemá gproxy - kick z hry.

K samotnému GProxy potrebujete :
Microsoft Visual C++ 2008 Redistributable Package (http://www.microsoft.com/download/en/details.aspx?displaylang=en&id=29)
Microsoft .NET Framework 3.5 (http://www.microsoft.com/download/en/details.aspx?displaylang=en&id=21)
a samotné GProxy, odporúčam naistalovať nový installer, Eurobattle.net installer (http://www.dotabot.net/lbots/1.26a_b_man.zip), ktorý GProxy obsahuje.

Sadomasochista
4th November 2011, 11:01 AM
a co linuxove gproxy? viem ze na balkanskych botoch ma s mojou verziou kickovalo

ArtSvk
4th November 2011, 02:50 PM
mizige ja ked mam gproxy ten server spusteny tak mi furt pada w3 v hre ... ked nemam nepadla mi ani raz toto je troska odveci nie... mam to akesi dobugovane a ked dam tu branu proste s gproxy nonstop dropy z kazdej 2-3 hry... :-/

the_qq
4th November 2011, 03:47 PM
uvidíme, keď to spravím či mi to pôjde :D

_ARTAS_
4th November 2011, 06:49 PM
A je uš aj nová verzia w3 ? či potom prečo uš od čera sa my nedá pripojit na B.net :D

[W3PD]rebrik
4th November 2011, 06:59 PM
lebo pises ako cisty kokot?

TomasMichalek87
4th November 2011, 11:49 PM
a co takhle návod jak to zprovoznit ??
Díky

Jaromir.Jagr
5th November 2011, 12:08 AM
gproxy, patch, frammeworks, secko mam, ale kdyz se chci napojit pres tu gproxy branu tak to pise unable to connect... firewall vyply, co s tim?

yuckyno
5th November 2011, 01:29 AM
gproxy, patch, frammeworks, secko mam, ale kdyz se chci napojit pres tu gproxy branu tak to pise unable to connect... firewall vyply, co s tim?

toto iste pise aj mne

gun10a
5th November 2011, 01:42 AM
a mas zapnute to GPRoxy ?

Ibalgin
5th November 2011, 09:39 AM
www.dotabot.net/lbots/1.26a_b_man.zip
po instale spustiť gproxy (nová ikonka na ploche) a až potom spúšťať war. HF

the_qq
5th November 2011, 01:10 PM
www.dotabot.net/lbots/1.26a_b_man.zip
po instale spustiť gproxy (nová ikonka na ploche) a až potom spúšťať war. HF

+1, frčí mi to.

phoenix_cz
5th November 2011, 01:16 PM
Funguje to jak psal Ibalgin

1) nahrát a spustit nové Gproxy od Ibalgina
2) po spuštění Gproxy zapnout nově vytvořenou ikonu na ploše a done

nemezis
5th November 2011, 01:23 PM
Lol nejde... pri nacitani bnetu mi to shodi w3...ze program prestal pracovat spravne (btw windows 7)

Ibalgin
5th November 2011, 01:39 PM
tiež mám 7, reinstal komplet war a ešte raz

nemezis
5th November 2011, 01:42 PM
lol to mozem jebat....bych mel dostat betakey pro dotu 2

iboa_sharman
5th November 2011, 03:22 PM
Prajem prijemny den mam taky problem s tym gproxy ze po instalacii gproxy ked chcem spustit ikonku chalupky modrej tak mi napise najprv error že "unable to find version of the runtime to run this aplication" a potom dalši že "nepodarilo sa spravne inicializovat aplikaciu (0xc0000142). Kliknutim na tlacidlo OK mozete aplikaciu ukoncit." To čo je toto ? Pomožte mi niekto coo s tym .... Tak dakujem

_BoH_
6th November 2011, 01:21 PM
Prajem prijemny den mam taky problem s tym gproxy ze po instalacii gproxy ked chcem spustit ikonku chalupky modrej tak mi napise najprv error že "unable to find version of the runtime to run this aplication" a potom dalši že "nepodarilo sa spravne inicializovat aplikaciu (0xc0000142). Kliknutim na tlacidlo OK mozete aplikaciu ukoncit." To čo je toto ? Pomožte mi niekto coo s tym .... Tak dakujem

rovnaky problem

Never1ast
6th November 2011, 04:13 PM
Nejde mi zapnout to gproxy. Píše mi to aplocation failed...0xc0000135. Zkoušel jsem reinstal, ale nic.

smexxx
6th November 2011, 09:38 PM
Mám to samé

huJhuJ
7th November 2011, 08:22 PM
daju nove gproxy ale support k tomu nemaju :) dac fany ..

the_qq
7th November 2011, 09:36 PM
Myslím že mizige je k tomu support, on poradí.

gun10a
7th November 2011, 10:03 PM
Prajem prijemny den mam taky problem s tym gproxy ze po instalacii gproxy ked chcem spustit ikonku chalupky modrej tak mi napise najprv error že "unable to find version of the runtime to run this aplication" a potom dalši že "nepodarilo sa spravne inicializovat aplikaciu (0xc0000142). Kliknutim na tlacidlo OK mozete aplikaciu ukoncit." To čo je toto ? Pomožte mi niekto coo s tym .... Tak dakujem

.NET FRAMEWORK si naistaluj najnovsi a bude to ok :-)

gun10a
7th November 2011, 10:04 PM
daju nove gproxy ale support k tomu nemaju :) dac fany ..

Aký support, však si nájdi na fóre thread o GProxy a tam máš všetko čo treba :-)

Resp.: UTFG, RTFM, ...

P.S.: Tak som upravil MiZiGeho post, máte tam všetky veci čo k tomu potrebujete aj linkami, asslickovať ma môžte na kanály, tu nie ...
Návod je tu (http://eurobattle.net/showpost.php?p=1401800&postcount=1)

alijuv
8th November 2011, 05:57 PM
Ja mam taky problem ze normalne spustim gproxy, otvorim Warcraft a akonahle dam pripojit na battlenet vyskoci mi ze gproxy nepracuje spravne treba ho ukoncit... co s tym ?

Marital
8th November 2011, 07:37 PM
ja som secko nainstaloval, par dni to aj slapalo a teraz proste nonstop tabulka ,,navazuji spojeni s Bnet,, a nič sa nedeje :P

the_qq
8th November 2011, 08:48 PM
asi preto, že nejde server Marital. teda myslím že určite preto.

_BoH_
10th November 2011, 12:14 AM
mam to super gproxy 2. den a uz ma odpojilo pritom my ani net nespadol proste gproxy napise disconect po 10s a odpoji ma z hry uzasny program

valistar
10th November 2011, 12:40 AM
lol dneska mi dvakrat takto padlo

co s tym?

lubacos
10th November 2011, 12:52 PM
Zdravim, ja som neinstaloval c++, nestahoval som ani framework , warcrafta mam len skopceneho a este na to vsetko mam windows 7 ale kupodivu mi vsetko ide tak ako ma :D

gun10a
10th November 2011, 01:55 PM
Zdravim, ja som neinstaloval c++, nestahoval som ani framework , warcrafta mam len skopceneho a este na to vsetko mam windows 7 ale kupodivu mi vsetko ide tak ako ma :D

Asi to bude tým, že si to už mal :-)
Nemáš Visual Studio, alebo niečo podobné ?

lubacos
10th November 2011, 04:39 PM
No nie :), laptop mam od dellu, mozno som to stiahol ako sucast nejakeho opravneho balika, alebo neviem, mozno to tu uz bolo, ale nic podobne som do notasu zamerne ani nestahoval ani neinstaloval

the_qq
10th November 2011, 04:50 PM
Zdravim, ja som neinstaloval c++, nestahoval som ani framework , warcrafta mam len skopceneho a este na to vsetko mam windows 7 ale kupodivu mi vsetko ide tak ako ma :D

nápodobne, okrem toho že ja mám nainštalovaného wara. Neviem čo je chyba.

Sadomasochista
11th November 2011, 10:24 PM
chcel by som sa postazovat, na linux nove gproxy este stefos nedoriesil, ako mozem teraz buchat ked som doma? :/

dufam ze sa do toho coskoro pusti, alebo nemate niekto napad ako to spojazdnit cez wine???

server isntaller akosi neotvori :/

_ARTAS_
12th November 2011, 05:49 PM
Podla mna mali nechat starú verziu Gproxy tato nová len problémy robý :(

Kocci
15th November 2012, 01:09 AM
No a teraz som uz uplne v riti....uz konecne bezi aj to proxy bez toho aby sa to samo vyplo po chvili (ako na zaciatku) a aj ked bezi tak po 100 pokusov uz ide spustit an battlenet....ale doriti tak preco ma stale kickuju z hier????

Kocci
15th November 2012, 02:00 AM
uz netreba, uz mam, len na zaciatku tohto topicu je zly link, normalne som to stiahol z oficial stranky a potom podla tychto instrukcii a ide to diky

efko.wbs
15th November 2012, 03:53 AM
si vsimni kolko "rokov" je stary tento topic.

nenarocnyvladis
14th July 2014, 12:23 AM
hram cez gproxy stale ma kikuju a ked chcem zalozit hru tak ma nikdo nevidi pri tom mam verejnu Ip. poradte