PDA

View Full Version : unban skutok



Nezmysel
30th October 2011, 11:41 AM
gunko teraz si ma dojal po A ja som to nepustal a nebude mi ziadny acko sopliak nadavat do skurvysynov do wshipu a ten jeho kamos totiez do kokotov nech mi kludne nadava ale vies co znamena skurvysyn ? tak sa uvedom a porozmyslaj co robis dal som mu ban ktory by mal dostat za badmanner a ja este dostanem ban ty si mega sfetovany clovek
nemam co viac dodat v replay to je vidno.
po B ziadama bany pre hracov dr.klatil a polovnik za manner vsetko vidno v prilozenom replay nezaujima ma ze bol observer nedostal ban za leav dostal ban za manner
http://dasnet.cz/replay_parser/index.php?mode=view&file=1319971505
po C ak nedostane ban zacnem tiez chodit po hrach vypisovat kazdemu skurvysyn a este aj do whispov sak podla gunka to je okej a hlavne ako chcete zlepsit manner sak gunko pokrytec.

gun10a
30th October 2011, 01:34 PM
Čo by si ty robil, keby Ťa niekto swapol do obsu a pustil to. Samozrejme vynadal hostovi, to isté by som spravil aj ja. Ak si nebol host ty, tak to nepatrilo ani tebe. Takže neviem kde Ti tak hovoril. To, že ti whispoval snáď nevyčítam z chatu. Prilož screen a môže sa to prešetriť :)
Zatiaľ to ostáva ako takto.

Nezmysel
30th October 2011, 01:44 PM
lol mam dost pokial viem ak niekto s niekzm hrat nechce tak nemusi swapnut ho moze a akoze ked nadava hostovi tak to nevadi ? ach boze toto je snad len sen gunko toto si posral a nevies si priznat chybu ok obhajuj si takzch hracov s takzm mannerov robis reklamu sebe nie mne.

gun10a
30th October 2011, 01:52 PM
ale jaka reklama omg ...
swapol ho do obsov a pustil to, snad mi chces nahovorit, ze ty by si si nezaklial ? Pre pana, uz si ako laryk, s tymi jeho BMR. Toto za bad manner neberem a nebudem brat, lebo by som reagoval rovnako. Ak ti whispoval aj nieco, tak to je ine. Ja vidim v chate, ze vynadal hostovi a odisiel z obsov. A za to dostal ban, taky je dokaz nic viac ani menej tam nie je.

Sadomasochista
30th October 2011, 02:17 PM
proti whispom stale funguje /ignore prikaz btw, s kombinaciou s !muteall mas pokoj od nadavok

Bane[sk]
30th October 2011, 02:21 PM
/dnd a mas po probleme


B.

Nezmysel
30th October 2011, 02:43 PM
ale jaka reklama omg ...
swapol ho do obsov a pustil to, snad mi chces nahovorit, ze ty by si si nezaklial ? Pre pana, uz si ako laryk, s tymi jeho BMR. Toto za bad manner neberem a nebudem brat, lebo by som reagoval rovnako. Ak ti whispoval aj nieco, tak to je ine. Ja vidim v chate, ze vynadal hostovi a odisiel z obsov. A za to dostal ban, taky je dokaz nic viac ani menej tam nie je.
ok gunko takze ked mi niekto bude lamit hru tiez budem nasrany a budem mu nadavat ako vravis ty by si tiez zaklial.
ano bezne si ukladam screeny presne ako pises som ako laryk lebo ja som podal ban request nie nepodal ja len chcem svoj unban alebo ked uz chces robit reformy tak ich zabanuj spolu somnou a uz jeb nato.
napisal som na forum len preto lebo mam ban pre nic ine ja nepodavam nezmyselne ban requesty na kazdeho kto ma flamuje pochop to uzzzzzzzzzzzz

gun10a
30th October 2011, 03:08 PM
ok gunko takze ked mi niekto bude lamit hru tiez budem nasrany a budem mu nadavat ako vravis ty by si tiez zaklial.
uzzzzzzzzzzzz
Nevkladaj mi do ust, co som nepovedal :) Nikde som toto nenapísal.



ano bezne si ukladam screeny
ak chceš niekoho banovať, tak si screeny odlož, lebo inak to je bezdôvodný ban, ktorý nemôžeš ničím podložiť :)

V replay je stále jedno : hostovi povedal svoje a oddišiel, vravíš, že si nebol host, tak to nebolo určené ani Tebe. Toľko sú dôkazy, toľko som riešil. Ak máš nejaké iné môžeš predložiť, inak to tu closnem.

Nezmysel
30th October 2011, 03:17 PM
ale jaka reklama omg ...
swapol ho do obsov a pustil to, snad mi chces nahovorit, ze ty by si si nezaklial ? Pre pana, uz si ako laryk, s tymi jeho BMR.

a neser si do huby prosim ta pokial viem jediny kto podaval nezmyselne ban requesty si bol ty pokial si nedostal moderatora tak nepis nic o larykovi okej
a closni to tu veselo pockam si na unban kym mi ho da niekto normalny lebo s no brainmy sa bavit nebudem.

gun10a
30th October 2011, 04:10 PM
:locked: