PDA

View Full Version : BR eph3dr1ne



Laryk
27th October 2011, 12:34 AM
omlouvám se za špatný screen, nějak se to špatně uložilo a eph3dr1nův flam nešel vidět, dodám správný screen

http://imageshack.us/photo/my-images/84/efeo.png/

Bad Manners

Pod tento pojem spadá vulgární chování, urážení ostatních, rasismus, warez a reklama na jinný server.

tak jest v pravidlech

gunko a ty mi nezkoušej psát, že mi něco budeš mazat, já podávám BR report a modi mi ho musí vyhodnotit a potrestat popřípadě vyníka, jestli si chceš tvořit vlastní systém s cenzurou, tak si jdi založit vlastní server, tady platí určitá pravidla a já se nenechám jen tak 4fun flamovat, to že máte všichni eph3dr1na ve friendlistu je váš problém, máte určitý post tak se laskavě chovejte nezaujatě a respektujte to co je v pravidlech a dodržujte svoje povinnosti

eph3dr1ne mě BEZDŮVODNĚ po joinu do hry flamoval, nazval mě čurákem, žádám pro něj ban, diky

LordDevil
27th October 2011, 07:35 AM
omlouvám se za špatný screen, nějak se to špatně uložilo a eph3dr1nův flam nešel vidět, dodám správný screen

http://imageshack.us/photo/my-images/84/efeo.png/

Bad Manners

Pod tento pojem spadá vulgární chování, urážení ostatních, rasismus, warez a reklama na jinný server.

tak jest v pravidlech

gunko a ty mi nezkoušej psát, že mi něco budeš mazat, já podávám BR report a modi mi ho musí vyhodnotit a potrestat popřípadě vyníka, jestli si chceš tvořit vlastní systém s cenzurou, tak si jdi založit vlastní server, tady platí určitá pravidla a já se nenechám jen tak 4fun flamovat, to že máte všichni eph3dr1na ve friendlistu je váš problém, máte určitý post tak se laskavě chovejte nezaujatě a respektujte to co je v pravidlech a dodržujte svoje povinnosti

eph3dr1ne mě BEZDŮVODNĚ po joinu do hry flamoval, nazval mě čurákem, žádám pro něj ban, diky

je to nejako posunute cize nad a pod tymto mohli byt aj tvoje nadavky...

gun10a
27th October 2011, 09:26 AM
vo FriendListe mám Teba, nie Artemka, ale myslím, že to preháňaš :-)

Peopl3Sh1tCz
27th October 2011, 09:48 AM
Tyto screeny považuju za bezpředmětné, jelikož jak říká Devil není možno dokázat, co následovalo před tím, než se do tebe Ephe obul. Mohl si ho předtím slovně napadnout, je to slovo proti slovu a není možno to jakkoliv dokázat.
Pak taky jak sem řekl nechapu, proč se tohle stává jen jednomu člověku stále dokola, přičemž nechci ukazovat prstem.
Za mě to na ban není, je to nedostatečný důkaz jak jsem již řekl, mohl si Epheho nějak vytočit už předtím, je to srolované, není možno dokázat, jestli si ho už ty sám předtím nějak slovně nenapadl.

Sadomasochista
27th October 2011, 10:41 AM
to je taky problem neliezt do hier kde je ten druhy ked sa tolko neznasate?

DiAboL
27th October 2011, 01:11 PM
Laryk ja vzdy len uvazujem, ako moze clovek s tolko IQ stale chodit podavat nezmyselne ban requesty. Trosku si daj dokopy a uvedom si, ze keby kazdy komu niekto napise curak chodil na forum, asi by sa pocet tych BR nedal zvladnut....

still.out
27th October 2011, 01:43 PM
Laryk ja vzdy len uvazujem, ako moze clovek s tolko IQ stale chodit podavat nezmyselne ban requesty

pane bože toto už piseš 15-ý x

Laryk
27th October 2011, 02:51 PM
rofl? to není můj problém, že tu nemáte lobby chat, když to boti podporují, to sem jakože mám dávat 20 screenů? já ho neflamoval a on to moc dobře ví, moc dobře ví, že to řekl JEN TAK a moc dobře ví, že má mít ban, people ty sem nic nepiš, ty mu jen lezeš do prdele stejně, jak jsi lezl mě, kdyby to byl BR na avenga nebo na mě, máme už dávno ban

a nic tu není slovo proti slovu, slovo proti slovu by to bylo kdybych sem já napsal, že mě urazil, takto mám důkaz, trošku přemyšlejte nad tím než začnete psat sračky :/

a arteme když okamžitě vždy na vše reaguješ tak měj aspoň koule na to přiznat že jsi flamoval bez jakehokoliv důvodu a provokace jak malé nedospělé děcko

the_qq
27th October 2011, 05:12 PM
toto je stále dookola to isté..

DiAboL
27th October 2011, 05:26 PM
Ok budeme spravodlivi admini. Laryk ban na 2 roky, pytaj si unban za 2,5 roka.

Eph3dr1ne
27th October 2011, 05:28 PM
LARYK :DDDD jednou ti dali close tak jsi napsal novy ? Hej ty nejsi normalní člověk ale nějaký rozmazleny boreček nagelovany, tohle už není možné :D
Za jedno zle slovo 2 BR....kdyby dali zase close tak zkus napsal Mizigemu on je takový "Nejvyšší soud"

Laryk
27th October 2011, 05:32 PM
diabol zavři rypák a zalez si zpátky do své IT budky, nepíšeš sem nic jiného než sračky, toto se tě netýká tak se od toho distancuj

qq co stále dokola? ty by ses měl taky distancovat stejně jako peopleshit a dobře víte proč, toto je z vaší strany asi tak, jako bych já měl dávat ban namelessovi

DiAboL
27th October 2011, 05:35 PM
LAryk praveze sa ma to tyka, minule si ma dal na forum za to ze som ti napisal debilcek. Ta sa uz uvedom ty nula. Najlepsie by bolo aby ti niekto z tvojho okolia rozkopal ksicht a uz sa konecne uvedomis.

Laryk
27th October 2011, 05:42 PM
POĎ, koleje strahov blok 9, pokoj 13, praha 5

dojeď budu tě velice rád očekávat s boxerkama a mužeme si zajet do dejvic dat lehký sparing ať tě moc nezranim a uvidíme kdo komu rozkope ksicht, ty vole miluju takové www drsné ksichty :D

eph3dr1ne znovu sem to otevřel, protože jsem tam měl špatný screen, co za jedno slovo, mám si zase projít tvoje hry a vytáhnout z tama flam? jako jsi to udělal uboze ty? nemáš flamovat jak malé nevychované děcko, gel nepoužívám, rozmazlovat mě fakt kdo neměl a narozdil od tebe mě v tvem věku neživí mummy + daddy company takže ani opravdu netuším z kama bych rozmazlený být mohl, ty sis toto celé začal, uvědom si to

the_qq
27th October 2011, 05:47 PM
kámo a pýtaj sa čo je stále dookola.


"eph3dr1ne znovu sem to otevřel, protože jsem tam měl špatný screen, co za jedno slovo, mám si zase projít tvoje hry a vytáhnout z tama flam? jako jsi to udělal uboze ty?" TOTO.

Proste ty čakáš dokým niečo spraví aby si mohol dať br, ktorý už pomali nebaví ziadneho moda riešiť, fakt stým skonči.

TT_SNiP
27th October 2011, 05:50 PM
diabol zavři rypák a zalez si zpátky do své IT budky


Najlepsie by bolo aby ti niekto z tvojho okolia rozkopal ksicht a uz sa konecne uvedomis.


POĎ, koleje strahov blok 9, pokoj 13, praha 5

dojeď budu tě velice rád očekávat s boxerkama a mužeme si zajet do dejvic dat lehký sparing ať tě moc nezranim a uvidíme kdo komu rozkope ksicht, ty vole miluju takové www drsné ksichty :D
:eek:
uuuuuh, nasel jsem lepsi! ... u make kitty cry :-(
http://images.sodahead.com/polls/000234392/polls_dood_why_u_gota_be_so_mean_3458_8195_answer_ 4_xlarge.jpeg

Eph3dr1ne
27th October 2011, 05:54 PM
Chlapec ja žil 10 let na Ukrajine, otce jsem viděl jednou v životě a máti prožila peklo abychom mohli být v CZSK ale pražaček jak ty by to nepochopil

Začal jsem to ja ? pravda ale proč ?
http://eurobattle.net/showthread.php?t=153972

A pls neříkej že pokaždé když jsi něco psal tak jsi byl střízlivy, bych ti nevěřil :DD

Jsi hloupy kluk který je jedna ze spodiny Ačka a přesto píše BR na každého a za všechno a z toho je mi zle... jako by za tebe vždycky musel někdo řešit někdo problemy

Laryk
27th October 2011, 06:00 PM
spadl BN?

já nejsem pražák, jsem z moravy, rodiče mi nedávají od 15ti ani korunu a mám tři práce abych mohl studovat v praze vysokou školu, protože tady je po liberci nejkvalitnější, nenazývej mě rozmazleným, nemám být fakt z kama rozmazlený

píšu BR na každého kdo mě flamuje, nenecham se jen tak urážet od jeblých děcek na střední jako je diabol

the_qq
27th October 2011, 08:41 PM
chcete to fakt ešte ďalej riešiť?

Sadomasochista
27th October 2011, 08:52 PM
rozmaznany - rozmazleny, btw pekny spam ked nam ten xpam nejde ...

Laryk
27th October 2011, 08:57 PM
a má to cenu? F list mu ban nedá, devil napíše kktinu, že nemám důkaz, přitom sem důkaz předložil a presumpce by platila jen kdybych ho nepředložil, úžasně udělaný systém, si přepište laskavě pravidla o lobby BM že se má screenovat celý chat dik

jediné co z této celé pičoviny plyne že se nám dvom snížil flam o 90%

cg mods, vgj wd

Laryk
27th October 2011, 08:59 PM
a má to cenu? F list mu ban nedá, devil napíše kktinu, že nemám důkaz, přitom sem důkaz předložil a presumpce by platila jen kdybych ho nepředložil, úžasně udělaný systém, si přepište laskavě pravidla o lobby BM že se má screenovat celý chat dik

jediné co z této celé pičoviny plyne že se nám dvom snížil flam o 90%

cg mods, vgj wd

the_qq
27th October 2011, 09:01 PM
Aký f list? ja sním hrávam a nemám ho v priateľoch, vieš koľko krát mňa vyflamoval a to som moderator a mal by som mu hneď buchnúť ban, musíš sa naučiť že nie všetko je hneď na ban. Teraz to tu uzavriem a dúfam nebudeš podávať žiadny podobný BR najbližšiu dobu, hf.

gun10a
28th October 2011, 12:05 PM
Ja by som to ešte doplnil takto :

Máte zákaz vy dvaja hrať spolu s výnimkou špeciálnych eventov ako terajší tour a pod.
V prípade porušenia dostanete ban obaja na 3 dni. Myslím, že toto je definitívne riešenie, aby si jeden stále neotieral pusu o druhého a ten to riešil za každé nepekné slovo BMR.
Howgh