PDA

View Full Version : Intrak m.garda - playdota problem



antikor
23rd October 2011, 03:52 PM
Zdravim, mam problem ze som momentalne na intraku mlada garda v bratislave, a neda sa mi pripojit na ziadny server playdota, ani na acko, vsetko osatne vsak ide. neviem ci nejaky port blokovany alebo co. Kto viete poradit budem vdacny. Na forum playdota.eu som pisal, ale nevedeli poradit...

the_qq
23rd October 2011, 03:53 PM
Myslíš na channel, alebo do hier? - jediné vysvetlenie je asi ban.

still.out
23rd October 2011, 04:52 PM
do hier...

Bane[sk]
23rd October 2011, 05:56 PM
Bud nemas mapu ktoru ti treba :D Alebo mas ban... Teda este je 1 moznost... ked kliknes na hru... automaticky ta vyhodi ? Alebo kliknes na hru na chvilu ti zmrzne a potom ti napise ze sa neda napojit


B.

antikor
23rd October 2011, 11:02 PM
Nemam ani ban (teda momentalne hej, ale nemal som:), a mam ak mapu...doma vsetko facha, ale na intraku je problem...presne ako popisal bane - zamrzne a potom napise ze sa neda pripojit do hry, hra neexistuje...na chanel sa dostanem normalne.

Bane[sk]
24th October 2011, 11:59 AM
No ked to mrzne je to vo vynimkach firewallu - asi je port zakazany a nema vynimku nastavenu. Aspon nam to v skole tak robilo...ze firewall bol aktivny a nemal potrebny port vynimku.

B.

antikor
25th October 2011, 06:27 PM
neni to ani nic s firewalom, tiez som skusal:-/ cudne je ze vcera mi to islo, tak som sa potesil a dnes zas nic:D...nechapem to, pritom som nic nenastavoval.

Bane[sk]
26th October 2011, 12:09 PM
A ako mozes vediet o tom ze to nie je FW ? Co ty vies co vam tam admin stvara ? :D Ci ty si admin toho intr.netu ?


B.

antikor
26th October 2011, 02:05 PM
Hej, to ma tiez napadlo. Je tu aj ta moznost, uznavam...ale v minulosti s tym nebol problem, tak neviem ci by to teraz zacal blokovat?:unsure:

a + to ze niekedy sa pripojim?:D...fakt nechapem.

Bane[sk]
28th October 2011, 07:07 PM
Ja ti poviem len tak.... mal som rovnaky problem... klikol som na hru a ako keby zamrzlo a napisalo po chvilke ze nemozem sa joinut.... a vsetko bolo sposobene FW-om a vynimkami na port... musis sa len opytat vasho admina... je tam na to aby sa ti na to pozrel ;)

Druha moznost je toto


1. Cannot join custom games, but the installation gave no errors and I can join eurobattle.net without problems.
-- this usually happens when you have an old conflicting version of Gproxy. Check if you can join games while using the "Eurobattle" gateway. If yes, you should remove all traces of gproxy from your computer, then reinstall the loader to ensure proper functionality.




B.

bubligabo
14th December 2011, 08:04 PM
minuly rok som bol na garde a acko ti vobec nepojde a playdota iba niektore hry :)

_ARTAS_
14th December 2011, 10:00 PM
Máš Asi niečo z bránou firewall skus odblokovat a malo by ti to íst :)

antikor
14th December 2011, 11:36 PM
dont care...je to nieco s portmi blokovane nie mojou firewal takze by som to musel riesit cez admina ale to sa mi nechce:D

the_qq
15th December 2011, 03:20 PM
tak asi si nezahráš, keď sa ti nechce:unsure:

_ARTAS_
16th December 2011, 05:48 PM
tak asi si nezahráš, keď sa ti nechce:unsure:

:d

Sadomasochista
17th December 2011, 04:45 PM
bratranec to ma zablokovane na intraku a riesi to cez nejaky program, ktory ti fachci ale len hodinu, potom ta odpoji ... neviem vobec co to je ale viem ze ma potom nemecku IP