PDA

View Full Version : PRIV Ladder / PUB Ladder



Sadomasochista
22nd October 2011, 03:02 AM
Mozem sa spytat ako to je ten rebricek vlastne rozdeleny? :D
ked ste to rozdelili tak by sa to malo hadam aj resetnut, aspon ten PRIV rebricek, aby to malo nejaky zmysel, ci?

prosim vysvetlit ako to funguje, a co sa este vsetko zmenilo od kedy mame prikaz !r a spol? diky hosi!

Sadomasochista
22nd October 2011, 03:07 AM
mne tak pride ze ten PRIV LADDER je vlastne normalka !priv + challenge ale co je ten PUB LADDER z toho som mimo :D

pri rozdeleni som skor myslel ze sa rozdelia challenge a !priv, z tohto som jelen, tam by este bolo treba vychytat muchy, czsk nie je ro, kde su !priv len remaky na challenge a inak sa hrava !pub

Takze budto treba zmenit acko na formu rumunskeho kanalu, alebo zavolat stefosa na doladenie, vyvedte ma z omylu, ak som to zle pochopil

FogyX
22nd October 2011, 10:05 AM
mne tak pride ze ten PRIV LADDER je vlastne normalka !priv + challenge ale co je ten PUB LADDER z toho som mimo :D

pri rozdeleni som skor myslel ze sa rozdelia challenge a !priv, z tohto som jelen, tam by este bolo treba vychytat muchy, czsk nie je ro, kde su !priv len remaky na challenge a inak sa hrava !pub

Takze budto treba zmenit acko na formu rumunskeho kanalu, alebo zavolat stefosa na doladenie, vyvedte ma z omylu, ak som to zle pochopil

Pub ladder je založenie hry cez czsk-keepera ale príkazom !pub či že na public channelu !pub sdso skcz noobs

gun10a
22nd October 2011, 10:19 AM
tak tak ... zamer bol rozdelit priv,pub od chall ale stefos to asi nepochopil poriadne :-)

Sadomasochista
22nd October 2011, 07:55 PM
no takze to funguje ako napriklad na RO, hm tak treba to doladit, gunko, porozpravaj s vedenim, ked to dotiahnete bude to velke plus!