PDA

View Full Version : Kaciiik 20-10-2011



make_me_wet
20th October 2011, 10:26 PM
Reason: Gameruining
( 2x použil force staff, nikoliv v můj prospěch a neprospěch, ale k znemožnění hry, 1. mě kopl do stromů, kdy sem neměl možnost sám se dostat ven itemem ani spellem, neměl sem share, abych si dones port, tak sem dal -unstuck a v té chvíli mě vykopl ven na linku, aby mě enemy sundali)
Bral to jako oplatu, že sem mu dal astral u roshana... to, že hraje sup a lasthituje s rilai spellama je jedna věc, ale na roshana co ma 1/10 a dávám s přehledem mi tam šel bezdůvodně, prostě sem nechtěl aby mi ten aegis ukradl.

36.-39. min hry

[O_o]deathman
21st October 2011, 08:36 AM
tak na replay sem se podíval... a todle nemyslíš vážně prostě rylay ti tam hraje supporta celou hru ganguje warduje ty jí pak dáš astral u roshe.... ale dala ti tam dobrou sodu :D
Se nediv sám sis začel :) kdo jámu kopá sám do ní padá

a na todle už nejde nic řict :ale na roshana co ma 1/10 a dávám s přehledem mi tam šel bezdůvodně, prostě sem nechtěl aby mi ten aegis ukradl
1. rylay chce xp
2.stojí vzadu takže by ti nic neukradla
3. máš dobrou fantazii :D
prostě si myslím že Reason: Gameruining neznamená to že ti warduje ganguje a pomáhá teamu někdo se naučil nové slovíčko tak se ho snaží používat

Peopl3Sh1tCz
21st October 2011, 09:41 AM
deathman;1394533']tak na replay sem se podíval... A todle nemyslíš vážně prostě rylay ti tam hraje supporta celou hru ganguje warduje ty jí pak dáš astral u roshe.... Ale dala ti tam dobrou sodu :d
se nediv sám sis začel :) kdo jámu kopá sám do ní padá

a na todle už nejde nic řict :ale na roshana co ma 1/10 a dávám s přehledem mi tam šel bezdůvodně, prostě sem nechtěl aby mi ten aegis ukradl
1. Rylay chce xp
2.stojí vzadu takže by ti nic neukradla
3. Máš dobrou fantazii :d
prostě si myslím že reason: Gameruining neznamená to že ti warduje ganguje a pomáhá teamu někdo se naučil nové slovíčko tak se ho snaží používat

+1