PDA

View Full Version : spatne posouzeni admina!!!



-pome
19th October 2011, 04:58 PM
nick : the_qq


(kopiruji ciste pravidla co jsou psana adminem v tomhle pripade byvalim)

Pravidla pro CzSk kanál:

9.Je prísny zákaz gameruinovania hry(umyselne tossovanie od tinyho,atd...)taketo pripady budu riešene individualne
http://eurobattle.net/showthread.php?t=155432


the_qq nedal ban hraci 3mena4pismena protoze napsal ze hral opili(the_qq hral prej taky jednou opili,takze to nebude trestat),zkazil ciste hru 9 lidem,tim ze mu nejdou warkeye ze nebude hrat,ze chce RMK,ale zadna strana krome nej nechtela rmk,tak proste Gameruinoval hru.




([fri]gunko : Dale bych chtel resit ban nicku AbstinentColek.V reasonu ma ban za !votekick , ktery podle replayu mluvi zasve podle pravidel.

stary BR : http://eurobattle.net/showthread.php?t=152229 (+ replay a jde videt gunkovo vyjadreni ze borec dostal ban za to ze nedefoval,takze porusil pravidlo a 6 pravidlo rika ze votekick se muze!!!)To odstartovalo nadavani na adminy,takze mel dostat za 2 warny ban na :
Tresty:
1. leave - až 7 dní ban (warn, pokuď to není jasné)
2. leave - až 14 dní ban
3. leave - měsíc/perma ban

takze mel dostat ban na 7-14 dnu

6)Je prisny zakaz votekickovania hracov a banovania pokial neporusia pravidla(napr.nechava sa naschval zabit,afkuje,predava itemy spoluhracom,...)v takom pripade ban hosta ktory ban zada bez porusenia tychto pripadov a aj hraca ktory votekick odstartuje.



Po me zkusenosti,kdyz jsme dostal ban za nadavani na adminy,tak jsme ho dostal na mesic + mute..jeho ban uz drva skoro dva mesice a porad se admini zmuzou jen na zavreni.

still.out
19th October 2011, 05:04 PM
support...
AVŠAK, v anglictine to bolo lepsie sry

HateHate
19th October 2011, 05:19 PM
The_QQ:"zkurveni kokotci-lordkokot, a ty další dva co daly moderatory." páči sa, môžeš sa ospravedlniť aj 200x. odomna deny. keby ti da niekto unban, ok. Proste to zase zavřel!!!

No tak toto sem psal až potom co jsem dostal neopravnene ban a slusne jsem podal unban a napsal lorddevilovi slusne o unban,ale on to měl v paži..... tak sem mi ruply nervi, a podle pravidel už sem mel mít dávno unban...i za toto nadavani .

[W3PD]rebrik
19th October 2011, 05:52 PM
neni jednoduchsie si spravit novy nick a mat v pazi adminov???

HateHate
19th October 2011, 06:03 PM
No neni kdyz jedeš na body a staty jako ja :D :D :D

TT_SNiP
19th October 2011, 06:31 PM
No neni kdyz jedeš na body a staty jako ja :D :D :D
http://www.gifsforum.com/images/gif/facepalm/grand/92664478-facepalm.gif

btw ta "anglicka" verze je drsna :happy2:

the_qq
19th October 2011, 07:27 PM
Som ochotný dať druhú šancu v tom že niekto hrá "opitý" (mne sato stalo tiež síce som nepokazil nič) tak ma neber za slovíčka.

Ale niesom ochotný polaviť, keď niekto uráža trial modov a ešte vyšších od nás. Neriešim, ak som niečo zle spravil, tak mi to povie mizige / lord.

HateHate
19th October 2011, 07:59 PM
proste pravidla jsou pravidla ne ?? A dal jde spíš o gunka .

Sadomasochista
19th October 2011, 08:35 PM
nepochopil som z tej anglickej verzie nic, ani z tej slovenskej nechapem uplne co sa deje, ale jednoznacne !support, B0S Power!!! :D

Smato
20th October 2011, 10:05 AM
ja som sa poriadne zasmial na tom anglickom requeste, ale qq tam tiez celkom daval, ako keby sa chcel s pomem pretekat, ale nevyslo mu to :D

mount :D:D

Peopl3Sh1tCz
20th October 2011, 03:11 PM
Já toto nebudu nějak komentovat, i admini jsou jenom lidi, buďte rádi že nás máte a že to tady nějak šlape, jistě se to vyřeší a chill out ...

gun10a
20th October 2011, 05:46 PM
No som tu :-)

Coolek založil 3x topic "BR ProCeed", 3x požadoval ban pretože hráč lamil:

posral hru s botou na int za lea.
http://dasnet.cz/replay_parser/index.php?mode=view&file=1314490122
etc etc etc
za to, že nedefoval nakoniec ProCeed ban dostal, ale tam šlo o úplne niečo iné :

ked nejsem ja modarotor tak to je smutne ...
následne na to, ako boli bany rozdané sa vyjadril úplne jasne :


zkurveni kokotci-lordkokot, a ty další dva co daly moderatory. podam br a dostanu ban já za nic

neviem, čo tu riešiš, unban nedostane

Toľko čo sa týka mňa .

-pome
20th October 2011, 06:39 PM
Jde o to ze on ten ban vubec nemel dostat protoze votekick v ten moment byl povolenej a ty jsi mu dal za votekick ban

HateHate
20th October 2011, 06:42 PM
3x jsem zalozil Br Proceed ???? bylo to tam jednou ten ban,pres mesic ho nikdo neresil tak jsem tam vždycky neco napsal.takže nevím o čem točiš ...... Tvoje posouzeni toho BR bylo uplne zcestné.Když si byl adminem asi druhy den a pravidla ti nic nerikaly .

gun10a
20th October 2011, 07:10 PM
@Coolek : pozri si attachments
@pome : ze obhajuješ brata chápem, ale pochop za čo ešte stále ma ban :)

HateHate
20th October 2011, 07:38 PM
I kdyby to tam bylo 3krat tak co kdyz tam nejaka lamka kazí hry a pře mesic to nikdo neřeší ..

-pome
20th October 2011, 07:39 PM
No neni to muj bratr,ale je jasne ze za nadavky by mel dostat ban na mesic + mute jak jsem to dostal ja kdyz jsem nadaval,ale jde o to ze nebyt tveho spatneho rozhodnuti kvuli neznalosti pravidel,tak by urcite nevynervil a nezacal nadaval.

HateHate
20th October 2011, 07:40 PM
Gunko vidím že si stále jedeš to svoje a neuznáš že ji udělal chybu s stim br.... čauko

gun10a
20th October 2011, 07:53 PM
Gunko vidím že si stále jedeš to svoje a neuznáš že ji udělal chybu s stim br.... čauko

A ty napíš, že sa ospravedlňuješ len kvôli tomu, aby si dostal nick a huntil stats. Vôbec nie preto, že si si uvedomil, že sa nevynadá celému vedeniu len preto, že sa Ti niečo nepáči.

colek736
20th October 2011, 08:37 PM
No lol ? já sem to pochopil že nebylo dobre nadavat adminum a myslel sem to v dobrem a ne kvuli nejakym zbytecnym bodum a statum a ty by jsi mel uznat zes si ten ban dal neopravnene a ne rozdavat bany jeden za druhym jak se ti zachce...ALe proste dostanu ban na forum na hatehate .... to jako proč ????

Nezmysel
20th October 2011, 10:23 PM
k tej opilosti pri hrani stlao sa to asi kazdemu s mojo lanayou si to raz odtrpel icepal a nevi :D:D no stane sa :D som pritom dokonca 2 krat skoro zaspal na klavesnici

the_qq
21st October 2011, 03:48 PM
Ok, myslím že je to vyriešené.

-pome
21st October 2011, 04:44 PM
No pokud jsi dal ban 3mena4pismena a unban colkovi,tak hej

colek736
23rd October 2011, 10:43 PM
Tak co teda bude ?

the_qq
24th October 2011, 03:56 PM
Vyjadril som sa X krát, unban odomňa nedostaneš.

_ARTAS_
27th October 2011, 07:52 PM
:D Ach ludia

the_qq
27th October 2011, 08:39 PM
lock.

MiZiGe
4th November 2011, 01:46 AM
pome (už zase) hraje dotu? No tohle