PDA

View Full Version : Despre joc



curcubeu
14th October 2011, 08:15 PM
Salutare inainte de toate tuturor playerilor de pe RO sau de pe alte Servere.
In ultima perioada pe canalul romania se creeaza jocuri Ro sd ro ar sau alte tipuri de jocuri fara a specifica creatorul daca au voie si cei mai putin skilati sau nu,exista momente cand stam chiar si cate 5 10 minute si ne trezimi dati afara din joc pentru ca nu corespundem cerintelor anumitor jucatori si ne trezim dati afara cu titlul de Noobi
De ce nu putem juca daca jocul nu specifica clar PRO sau alte chestii corespunzatoare anumitor tipuri de jucatori???
Imi cer scuze daca nu am postat in locul corect dar chiar nu stiam unde s apostez

mapY^
15th October 2011, 09:18 AM
Pula mea, daca esti nub, si mai ai prieteni ca tine, nubi :D, cereti unu dintre voi LVL 2, faceti'va games cateva zile o sapt pana va ajustati la nivelu general, macar in jocu vostru nu va da nimeni afara... Tu practic acolo ceri sa se schimbe o comunitate intreaga pentru o mana de oameni, cand ai putea sa profiti de anumite privilegii si sa treci peste problema :D Daca nu te satisface explicatia imi pare rau, dezvolt daca e nevoei ! xD

DRG-
15th October 2011, 12:36 PM
Dat fiind faptul ca majoritatea dp RO sunt PRO sau ZEI cu figuri si arfe :) cel mai bine e sa faci o cerere de lvl 2 si sa hostezi tu (cum a zis si mapy). Faci jocuri de noob/semi-pro etc Faza naspa e ca oricum o sa intre "ZEII ROMANI INSETATI DE PUNCTE" sa te violeze dar le poti da kick daca vezi ca au stats bune :)

BegForMercy
15th October 2011, 03:55 PM
"schimbi o comunitate intreaga de MASS PRO plejars pt o mana de oameni noobi" XD Cat adevar....

EdelWeiss
15th October 2011, 05:19 PM
www.playdota.eu

RaouL
16th October 2011, 12:24 AM
Predau ore de DotA.
Daca esti interesat , contacteaza-ma !

mapY^
16th October 2011, 02:47 AM
"schimbi o comunitate intreaga de MASS PRO plejars pt o mana de oameni noobi" XD Cat adevar....

In sensu ca majoritatea de aici se cred PRO, si n'o sa'i skimbe el cu amicii lui, ar putea in schimb sa joace in liniste, facand ce i'am propus, dar esti cam dobitoc tu si nu intelegi xD

.cass.
28th October 2011, 07:57 AM
Predau ore de DotA.
Daca esti interesat , contacteaza-ma !

Cand pot sa incep ?xD