PDA

View Full Version : skill vs manner



Mengel
13th October 2011, 12:28 AM
V poslednej dobe sledujem ze sa tu udeluju bany viac za manner ako za to ze niekto tim ze sa v jeho hre nenachadza ani kusok skillu hru totalne pokazi

cisty priklad ban rum_cajza hrac ktori ma odohranich vela hier hra ma skill a patri na acku medzi tich lepsich dostane ban za to ze flamuje niekoho kto ma priemerny pocet smrti na hru 8 assistov 5 a cca 3 killi uz len tie staty svedcia o jeho mass pro skille rumovi praskli nervy vynadal mu teraz ma ban a este ako gungko napisal long time....

takimto stylom banovania sa dospeje k tomu ze setci dobry hraci budu mat bany a ostanu tu len low skill nubi ktori sice manner budu mat ale hry budu stat za hovno.. alebo tu bude milon fake nickov (co uz v podstate je )

proste je prirodzene ze ked hrate a niekto vam tu hru vyslovene kazi tak mu nadavate
ten co nadava dostane ban za manner ten co to kazil moze veselo ist pokazit dalsiu hru... skutocne chcete to acko vies timto stylom?

btw rum urcite neni jediny dal som ho len cisto ako priklad lebo je to cerste neberte ze je to cele o nom

[W3PD]rebrik
13th October 2011, 12:29 AM
cital som prvu vetu a stacilo => acko neni o skille ! ! ! !

Mengel
13th October 2011, 12:31 AM
ale stale by to mohlo byt o dote a nie o tom kto sa ako vyjadruje.. ano sproste narazky na mamku a podobne su trochu moc ale mal by sa imo pri banovani brat aj ohlad na to kto flamuje koho flamuje a preco

gun10a
13th October 2011, 12:43 AM
Podla teba toto sa ma teda tolerovat ? Nebud smiesny :-). Toto je daleko za hranicou a chlapec by sa mal ist liecit z Rytmusovho syndromu.

(11:56) RUM_cajs: ty bezpindourskej sraci
(12:04) RUM_cajs: ze mi vcera tvoje mama nedala
(20:18) RUM_cajs: poznas moji silu az nebudes moc chodit
(20:37) RUM_cajs: chcipnes
(22:40) RUM_cajs: rekni svy mame ze se zitra nestavim ze jsem si nasel jinou couru

P.S.: a nick mam gunko :-)

Mengel
13th October 2011, 12:49 AM
odpust za skomolenie nicku... ale ak si to cital tak tam bolo pisane aj ze ruma neberte ako jedineho ze jeho som uviedol len ako priklad lebo bol posledny a tiez som v komente napisal ze narazky na mamku respetkive rodinu celkovo su moc

ide o ten princip ktori tu takto funguje


proste gunko uprimne, nemas pocit ze tu ide viac o manner hracov ako o ich skill?
lebo podla mna hej a to je system vhodni niekam na pokec a ine socialne siete nie niekde kde to ma byt v prvom rade o hre

[W3PD]rebrik
13th October 2011, 04:26 AM
gunko rytmus dokazal 100x viac ak ty a to ty si dosiahol toho dost

Luko36
13th October 2011, 09:20 AM
tak ti poviem neviem o manere, sam som dostal ban zan a opravnene, odvtedy sa snažim ovladat, ale uznaj sam : vcerajsia game team napickuje sracky : erder, luna, a este dve neake sracky, takže na mna ostal alche ako jediný tank - jediný stun. na konci skore cca 6/6/12 taký erder 1/15/5 luna a ostatok podobne, ale flamovali len na mna že ja som tank a mam to tankovat, co som aj sa snažil robit, žial bez sance lebo protivnik pickoval s rozumom. koniec game som mal linken, bkb, blade meil ale stale som len bol flamovaný, pritom podla mna som hral ako sa len dalo, ale proti takemu outpicku bez sance.

myslis ako mi bolo ked davali votekick a nadavali na mna all, nastastie super napisal jasne že pickli kktiny tak nech to na mna nevalia.

Rhymak^
13th October 2011, 10:22 AM
Nechapem preco by mal nejaky nobrain kokot mat pravo hrat, ked sa absolutne nevie spravat...
Aj napriek tomu, ze je niekto urovnou niekde inde ako ini hraci, proste sa musi vediet ovladat...
Chces mi povedat, ze je v pohode, ked by som prisiel do nejakeho ICafecka a nejake decko by nam to feedlo, tak mu jebnem cez muju a naplujem do fejsu? Hlavne, ze tam budem najvacsi skiller, hej?

Proste, kto sa nevie spravat a ovladat, ten nema co robit v serioznej hre, komunita neni o tom, kto vie lepsie klikat, vole...
Sem sa to hodi viac ako inde : Get a life...

gun10a
13th October 2011, 12:42 PM
rebrik;1391275']gunko rytmus dokazal 100x viac ak ty a to ty si dosiahol toho dost
Netvrdim, že nie. Ale to je rap a toto dota, snad tym ze bude hrat gansta tvrdasa sa z neho stane gosu skill ?


Nechapem preco by mal nejaky nobrain kokot mat pravo hrat, ked sa absolutne nevie spravat...
Aj napriek tomu, ze je niekto urovnou niekde inde ako ini hraci, proste sa musi vediet ovladat...
Chces mi povedat, ze je v pohode, ked by som prisiel do nejakeho ICafecka a nejake decko by nam to feedlo, tak mu jebnem cez muju a naplujem do fejsu? Hlavne, ze tam budem najvacsi skiller, hej?

Proste, kto sa nevie spravat a ovladat, ten nema co robit v serioznej hre, komunita neni o tom, kto vie lepsie klikat, vole...
Sem sa to hodi viac ako inde : Get a life...
Co viac dodat ? +1


A celkovo: len za posledny mesiac ma niekto s<!>val v hre aspon 100x, a ban nema ziadny. Proste ked niekto feeduje ofc, poviem aj ja ze kreten kup si apson hento, alebo nechod sam. Ale pisat mu hento ?
Get some brain ...

To TT_Snip: :-)

Mengel
13th October 2011, 01:16 PM
tak ja neviem podla mna aj vas kazdeho nasere viac ked vam niekto pokazi hru tim ze ma 1/15 ako tim ked ti povie kokot kup wardy...

nechcem sa modom pliest do remesla ale moj skromni navrh je ze v pripade ze niekto kto ma odohranich 100+ hier a zacne dakoho flamovat tak ban na tri dni nech vychladne upokoji a ak sa to bude opakovat tak potom ten looong time atej flamovanej lame warn za gameruin... tri taketo warny perma ban

a behom dvoch troch mesiacov sa flamery odnaucia flamovat a lamy budu pobanove :)

ArtSvk
13th October 2011, 02:43 PM
nieco na tom je ked sa banuje za manner malo by sa banovat aj za total lamerstvo... nech si to skusaju na garene chlapci... ked ma v hre 1-12-0 a staty 10-115 tak podla mna nema co robit na acku lebo akurat kurvy hry...
toť moj nazor

the_qq
13th October 2011, 05:40 PM
Za skill sa bany nedávajú, nieje každý pro (buď sa učí alebo to nevie tak dobre hrať) ale to nieje jeho chyba.

Zase naopak keď niekto celú hru flamuje tak je to jeho chyba a hrať nebude, lebo zato sa banuje, viac sa tu nemá čo riešiť :-)

ArtSvk
13th October 2011, 05:43 PM
Za skill sa bany nedávajú, nieje každý pro (buď sa učí alebo to nevie tak dobre hrať) ale to nieje jeho chyba.

Zase naopak keď niekto celú hru flamuje tak je to jeho chyba a hrať nebude, lebo zato sa banuje, viac sa tu nemá čo riešiť :-)

je ale jeho chyba ze doj**e hru...

L.U.Z.A
13th October 2011, 06:31 PM
To je vtipnej topic :D

grimasko
13th October 2011, 08:54 PM
Vy, ktori pisete, ze by sa malo banovat za low skill, ste tak neuveritelne zaostali a hlupi, ze mam chut sa dat kastrovat.

DiAboL
13th October 2011, 11:36 PM
Grimasko drz picu asslicker

Sadomasochista
14th October 2011, 12:28 AM
choze ma pravdu ako vzdy +1 'nadavanie a flame v norme' je vymysel tupozrakeho blazna. Acko ma svoju uroven aj v tom, ze sa riesi manner.

TT_SNiP
14th October 2011, 06:04 AM
btw muze mi nekdo rict, proc mi v offtopic tematu byl smazan prispevek? gj.. :huh:

gun10a
14th October 2011, 10:50 AM
btw muze mi nekdo rict, proc mi v offtopic tematu byl smazan prispevek? gj.. :huh:

este sa blbo pytas, ci chces aby sa to poriesilo inaksie ?

TT_SNiP
14th October 2011, 11:08 AM
este sa blbo pytas, ci chces aby sa to poriesilo inaksie ?
http://www.gifsforum.com/images/gif/wtf/grand/94929280-wtf-reactionf-.gif

Sadomasochista
14th October 2011, 01:49 PM
tie obrazkove odpovede maju smrnc :cool2:

TT_SNiP
14th October 2011, 02:56 PM
Ridim se pravidlem "jeden obrazek rekne vice nez 1000 slov":tiphat:

the_qq
14th October 2011, 04:09 PM
Vôbec neviem, načo toto bolo vytvorené.

Však sú pravidlá dané jasne, takže tu sa nemá čo riešiť :-)


Btw, snip 100bodov obrázok :-D

TT_SNiP
14th October 2011, 05:44 PM
Btw, snip 100bodov obrázok :-D

Tak to uz mam 200 ne? Za 500 si pak koupim bonusovy extra pack = 4 normalni spoluhrace na acko pub:)

gun10a
15th October 2011, 01:17 PM
http://i44.tinypic.com/3178klt.gif

TT_SNiP
15th October 2011, 02:01 PM
..jee hele co jsem nasel :happy2:
http://roflrazzi.files.wordpress.com/2011/08/925fba5b-30be-4116-aa13-f2fe47c915ae.gif
btw k tematu:
http://www.protias.com/Pictures/Thread/endthread.gif

Eph3dr1ne
17th October 2011, 05:10 PM
Hele po těch dlouhých letech co hraji bych se rád vyjádřil......

1) Určitě bych nebanoval menší flejm (můj případ to určitě není :D ) a jak bylo zmíněno low skill tak jistě ne

Ale ten PUB-HUNTER Rumcajs to přehnal, ma hrat chally když je na něho ačko moc lowskill, nechapu jak se ho někdo může zastát.

2)Když se ovšem na tento problém zamyslíme obecně, tak je blbé mít v týmu borca co ma skore 0:10:0 s maginou a za 30 minut stone shild (můžu dodat replay) a ani ho to nesere.
Za to bych prostě ten ban dal, protože ho to nemrzí a dokonce si z toho děla srandu

3)Sečteno podtrženo v systemu je chyba, nejde nastavit minimalní body, bez kterých se hrač do daného gn nemohl připojit.

4) Zkuste se zamyslet jak by to vypadalo kdyby se začali dávat BR za noobeni ? Ja osobně bych jich denně psal víc jak Laryk za manner (face palm) a ani 10 moderatoru by to nestihalo chekovat kvůli tomu, že leave poznate ale na "skill" si musíte pustit cely replay

TT_SNiP
17th October 2011, 05:44 PM
..banujte je!..
*borec zalozi novej nick*

Sup bro? U mad? :cool:

Eph3dr1ne
17th October 2011, 06:00 PM
Kdo necha chlapca s 0 hrami hrat je debil.... když někdo NOVY na ačko dojde tak ho sem musí dotáhnout přátele se kterými si první hry zahraje, borec co ma 0 her je prostě fakenick...

Mengel
18th October 2011, 11:11 PM
artem nebuzeruj ja mam 0 hrier priemerne kazde dva tyzde a to len preto ze leavnem hru 4v5 v 10tej minute a dostenem ban... posledny taky ban mi dal gunko ktori najprv tazko chcel presadit pravidlo ze do 10tej mas pravo na leave bez banu a pak mi ho on za to dal.... proste vidiet ze si za nazorom stoji ale to bolo ot ... :D proste davaju sa tu bany za kokotinny a ked si chem udrzat nick a stim ze dostnenem niaky ban napisem si unban tak mass pro QQ mi napise ze na co mi je unban ked aj tak mam fakov vela...


btw artem ak si cital aj predosle prispekvy tak som sa ruma nezastaval len som uviedol ako pridklad mozno sprosti ale v tej dobe bol aktualny to ze to prehnanal ofc nepopieram... ale stale ostava to ze hrac ktori aky taky skill ma a dostal ban koli tomu ze flamoval lamu.... viem ze to hrotil

still.out
18th October 2011, 11:25 PM
Kdo necha chlapca s 0 hrami hrat je debil.... když někdo NOVY na ačko dojde tak ho sem musí dotáhnout přátele se kterými si první hry zahraje, borec co ma 0 her je prostě fakenick...

blbost... môže buď:
a) zacinat s dotou
b) skusa novu platformu, bez toho aby mu o tom niekto napisal
c) dostal ban zato ze napisal lordovi ze nevie hrat potmu
d) som to ja
e)atd...

Mengel
18th October 2011, 11:31 PM
blbost... Môže buď:
A) zacinat s dotou
b) skusa novu platformu, bez toho aby mu o tom niekto napisal
c) dostal ban zato ze napisal lordovi ze nevie hrat potmu
d) som to ja
e)atd...


+1

DiAboL
19th October 2011, 12:49 AM
Co riesite, setci sme lamy a setci flamujeme. Acko + polovnik 4ever

the_qq
19th October 2011, 03:04 PM
Ok tu sa nemá čo viacej riešiť. Prosím stop spam, ináč close.