PDA

View Full Version : spikes/lags



Lyandrol
11th October 2011, 12:49 AM
vcera, dneska sem hral dve hry, po delsi dobe a laguje, spikuje to jak prase, ptám se tudíž, jestli je to ted nejaka chyba serveru nebo co se tam děje, že to prakticky nejde hrat ? bo kdekoliv jinde mi to běží normálně.. ?

the_qq
11th October 2011, 03:47 PM
tak isto som si to všimol, ale nerobí to stále.. občas to lagne.. potom v pohode.. alebo chvílu mas delay potom v pohode.. :-)

Lyandrol
11th October 2011, 07:02 PM
no já to mám tak půlku skoro nehratelny a pulku s pravidelnyma spikama co pár sekund, cize to je špatny a zajímá mě, jestli se s tím něco bude dělat nebo nikolivě ? (ke konci hry se to obcas ustali a je to v pohode, tak nevim )

the_qq
11th October 2011, 09:35 PM
Tak stým môže robiť len pár ľudí, čiže počkáme na ich vyjadrenie. :-)

FogyX
12th October 2011, 09:48 AM
Ja musím tiež súhlasiť ja mám zase delay asi pred 2 mesiacmi som mal prestavku tak 2 týždne od doty a pred tým som v dote nikdy nemal delay iba ked som stahoval aj to nič moc nehratelené ale teraz je to peklo mam komplet vyčistený pc,vždy ked idem hrať všetko mam zavreté ale aj tak mam delay aj ked ráno je to asi najlepšie a ešte neskoro večer.Možno je to moja chyba že si musím kupiť internet ale ked je to chyba servera tak by mi fakt pomohol fix :(

Luko36
12th October 2011, 10:37 AM
včera to veru lagovalo viacerým, uvidime dnes.

huJhuJ
13th October 2011, 11:29 AM
hej, vcera nas tak vylagovalo s takymi megalogigantickymi pingami ze este stale mi je nevolno... :huh:

L.U.Z.A
14th October 2011, 07:50 PM
přeně toto je strašně zajímavé mám úplně to samé, ale jen když jsem doma na kolejích mi to nedělá .. ://