PDA

View Full Version : LVL2 req - TT_SNiP



TT_SNiP
7th October 2011, 05:56 PM
Haj, rad bych ozivil svuj (nikdy nedoresenej) lvl2 request, kterej naleznete zde:
http://eurobattle.net/showthread.php?t=126680
Vzhledem k tomu, ze ted je trosku aktivnejsi "mod tym" jak se zda, tak to snad i nekdo poresi.

Pokud to po me budete chtit otrocky prepsat sem (resp prekopirovat), tak klidne i kdyz uchazi mi pointa :) Dodal bych jen, ze jsem se zas po nejakym + - pul ruce vratil k dotce, tak to jeste nemam tolik v ruce (hlavne lasthity jsou marny, ale uz se pomalu rozklikavam :D ), nicmene v teorii si myslim, ze mi nic neuniklo. I kdyz jsem nehral, tak jsem stale celou tu dobu i sledoval "deni na dota scene", replaye (ciiiiiiiinaaaaanci a navi!) apod, je to celkem konicek tak se toho drzim :happy: Tudiz vim co se jezdi a myslim, ze kapitanskou funkci na pomery acka zvladam dostatecne (vetsinou vim "kdy jit, kdy nejit", jaky jet itemy atd).

Replaye ted momentalne zadny nemam, nicmene nejaky jsou v tom starym topicu z nasich turnajovych her... Pokud to nebude stacit, tak dam klidne nejakou test hru nebo postnu neco aktualniho z challu w/e, ale myslim, ze me lidi celkem znaj.

Diky predem za vyjadreni.:happy:
obrazek samozrejme nesmi chybet :D
http://www.gifsforum.com/images/gif/cool%20gifs/grand/46321931-cool.gif

the_qq
7th October 2011, 08:56 PM
Support dnes som sním hral chall, mal supp a vedel to, thats all.

TT_SNiP
7th October 2011, 09:05 PM
Fakt? :happy2: Ja ani nevim, ze jsme spolu hrali. Ty si taky jeden z te rodiny fejkeru nebo jsem te prehlid? ^^

no kazdopadne dik

Zhulenej_rybA
8th October 2011, 02:57 AM
supportík na support :-D

Zhulenej_jeleN
8th October 2011, 02:59 AM
supportík na support :-D

Sadomasochista
8th October 2011, 04:40 AM
ta profilovka na fore ma vytaca, inak support ako prasa!

Peopl3Sh1tCz
8th October 2011, 12:53 PM
za mě support krásně zelený tak jak ho umím jen já

ArtSvk
8th October 2011, 12:58 PM
denied :D

TT_SNiP
8th October 2011, 04:05 PM
denied :D
:bat:

Tak jeste jeden šuport :happy:

gun10a
8th October 2011, 04:26 PM
supp
Bud aktivny :)