PDA

View Full Version : Vouch request Starpramen



Staropramen
29th September 2011, 07:47 PM
Jméno vás nemusí zajímat :), nick Starpramen, 23
LVL2 chci na challovaní... vadí mě situace, kdy se chce hrat chall, ale nejsou kapitani ;)
Manner v normě, když hraju s dobrejma lidma ;)

Hej vlastne proč to tady všechno vypisuju... všichni mě moc dobře znáte, tak proč si otravovat život... replay dam až na požádání, nicméně nepatřím mezi ty, kteří si skladují všechny hry :)

Doufám, že si vyjdeme vstříc.. dík

BTW: challů hraju týdně kvantum... myslím, že jsem vhodnej kandidát

the_qq
30th September 2011, 12:15 PM
Viem že challuješ veľa, pickovať vieš, ale neviem či ti nebudú chýbať tie replaye.

Za mňa môžem dať support, hral som s tebou X hier, problém tam nevidím.

Sadomasochista
30th September 2011, 12:58 PM
Staropramen je jediny clovek na acku co vynada aj meginke :D ale inak z kazdej strany support !

Eph3dr1ne
30th September 2011, 02:19 PM
Chlapci kdybyste byli na TS jak Staro hraje rylaj se skorem 1:15 bože to je taká sranda jak křičí do toho :DDDD supp

Smato
30th September 2011, 02:39 PM
thx guys... tak doufám, že suportů už mám dost.. kdo mi tam nastaví ten level 2? Už chci někoho vyzvat! :D

... hned jak se zase rozjedou boti :)



suport aj za mna, cize suportov mas pozehnane, skoda len ze ziadny relevantny :D

the_qq
30th September 2011, 04:34 PM
Tak tak ako píše smato, zatiaľ máš supp len odomňa.

LordDevil
30th September 2011, 06:47 PM
deny

[Spis]Borovicka
1st October 2011, 11:01 AM
tak ja by som mu to dal :P za mna support tiez :)

the_qq
1st October 2011, 12:18 PM
hej kurva lidi to sem rád, že nejsem jedinej, kdo si myslí, že LordDevil je kokot :D Díky za podporu... a jak riká Diabol.. v challu neni třeba píčovat, páč vím s kým hraju...

Lorde vážne by sis ty svoje starosti měl dát stranou.. já vim, že mě nemáš rád a věř že ani já tebe zrovna neobdivuju a to ani jak po stránce skillu, tak už vůbec ne jako člověka...

na áčku hraju opravdu dlouho a myslim, že aspon ten lvl2 bych si za to zasloužit mohl :) nehledě na tvý "krámy"

neviem neviem či to nezmením na deny, asi aj áno takéto veci nemusím počúvať.

The_DiAboL
1st October 2011, 12:42 PM
Viete co je vtipne? ze niekto nereagoval, ked som napisal, ze som najlepsi...to znamena, ze suhlasite. Napr. taky ibalgin mi chcel zalozil fanpage na facebooku :)

Okrem toho, ono je to jedno, myslim si ze ked uz da lord deny, tak ani ich 3 supporty nepomozu, pretoze to on nepovoli....

Ibalgin
1st October 2011, 01:20 PM
Napr. taky ibalgin mi chcel zalozil fanpage na facebooku :)


:cool2: veď som ti založil :D

Staropramen
1st October 2011, 01:43 PM
změnte si to všichni na co chcete, ale hlavně se už k tomu nějak vyjádřete... dyť to už je jak v parlamentě todle :D lidi já to i bez toho lvl2 přežiju, ale vyřeště to.... dík :)

Staropramen
1st October 2011, 01:45 PM
neviem neviem či to nezmením na deny, asi aj áno takéto veci nemusím počúvať.

srry, ale muselo to ven.... podmínkou k získání LVL2 jistě neni zbožňovat všechny současné vlastníky lvl2 a výš, ne? :D

The_DiAboL
1st October 2011, 01:58 PM
Ja neviem kde je problem, mas tu 6 supportov, plus 2 moderatorske a nevidim problem, preco by neprisiel gunko na 10 sekund, napisal !supp a mas lvl 2.

gun10a
1st October 2011, 03:12 PM
No povodne som ten supp chcel dat, lenze po tom ako sa vyjadril, uz nie. To ze niekto nema druheho rad, neznamena ze musi pisat taketo sracky. On tiez napisal len "deny" a nie "Si ko... deny".