PDA

View Full Version : Unban req _Lucky.Strike_



_Lucky.Strike_
27th September 2011, 01:01 PM
Nepředpokládám, že se mnou tady budete debatovat ale co přesně bylo špatně na mém postu http://eurobattle.net/showthread.php?t=154571 ? chtěl bych vysvětlení od Peopl3Sh1tCz to jsem si měl vymyslet nějakou historku jak jsem musel odvézt babičku do nemocnice nebo, že mi začala hořet kuchyň byl to post kde jsem napsal datum, gamename, a důvod banu což jsou stěžejní body toho když podávám unban request.

Je mi to celkem jedno ale chovat se trochu méně povrchně a více normálně by ti určitě neuškodilo...

post scryptum: A komentář Bane[sk] nebyl korektní. Předpokládám, že tento thread mi protáhne unban req tak o další tejden :banned!:

have a pleasent day : )))))

Peopl3Sh1tCz
27th September 2011, 02:28 PM
Nevím co ti není jasné, jako omluvu říct že sis jel koupit cigára a kvuli tomu muselo 9 lidi ukončit hru jen proto aby sis mohl zakouřit nevím co tady chceš řešit.

_Lucky.Strike_
27th September 2011, 02:59 PM
Nešlo o to že jsem si chtěl zakouřit hodil jsem si komp do winu a zapomněl jsem, že jsem ve hře a až někdy za 20 minut jsem si jel pro cigára... koukám že jsem to neměl psát měl jsem prostě napsat musel jsem * blabla * ne jako v pohodě jen jsem to chtěl uvést na pravou míru...

the_qq
27th September 2011, 03:59 PM
kámo veď ty si tu žiadal veľa krát o unban a toto nieje vysvetlenie.

Ban ostáva.