PDA

View Full Version : Merita ..rege unban?



GoodanGeL
26th September 2011, 10:39 PM
Vreau sa stiu daca ..rege merita sa fie debanat de pe canalul RO.
Daca sa-mi intorc cuvantul (http://eurobattle.net/showthread.php?t=153390) spre placerea altuia de a face parte din aceasta comunitate, iarasi.

Search ..rege la cereri de banare si veti gasi asta ->http://eurobattle.net/search.php?searchid=1348298 peste 2 pagini de topicuri ...

Am facut acest topic pentru ca:
1. vreau sa va aflu parerea legat de acest subiect
2. m-a stresat teribil sa fac acest topic si poll

Va rog sa votati si sa nu spamati in acest topic, ci sa fiti la subiect daca vreti sa postati.
Poll-ul se va inchide in 7 zile incepand de astazi.

Am uitat sa mentionez ca Regee s-a chinut ceva timp si a depus efort in traducerea unui ghid, pentru vizualizarea lui: click (http://eurobattle.net/showthread.php?t=154193).

Multumesc,
GoodanGeL

EN: Non-RO votes doesn't count and it will be deleted.

Immortal.Dani
26th September 2011, 10:52 PM
nemec , e baiat rau.

T-Pain
26th September 2011, 10:54 PM
Votez sa i se scoata banul deoarece este un suflet care nu a stiut incotro sa mearga, iar el a ales calea cea gresita, poate acum a ales calea cea buna. Merita o noua sansa !

mapY^
26th September 2011, 11:19 PM
Who cares ?! unban dupa iar ban :-?? Tot acolo o sa se ajunga =)

Regee
26th September 2011, 11:28 PM
lasa ca am facut eu thread sa iti dea inapoi adminul pe ro , si mereu supp unban la cereri . np ma , nu mi pasa . vreau sa stiu parerea sincera a fiecaruia :)

eSsex
26th September 2011, 11:59 PM
Opinia mea Regee e putin mai murdar la vorba ca multi altii ( nu dau nume ), dar totusi orice om merita o a 2-a sansa si de aceea il voi sustine si voi vota cu scopul de a face iar parte din comunitatea Romana .

P.S: Succes imparate :)

DRG-
27th September 2011, 06:45 AM
Parerea mea ramane de cand eram mod pe RO. BAN PERMANENT! Vezi ca votu lu kami nu se pune.

-Decay-
27th September 2011, 10:04 AM
mah, sunt baiat bun, merita a doua...ba chiar si a treia... dar la a 4a deja e nesimtire sa mai puneti asa intrebare lol

oPMitu
27th September 2011, 11:08 AM
hmmm....Votez si eu?

Regee
27th September 2011, 11:30 AM
ma pish pe toti haterii :)

oPMitu
27th September 2011, 11:44 AM
sau asa:))Ok Ok votez si eu

RaouL
27th September 2011, 11:45 AM
Eu zic ca Rege merita unban.
Sa fim seriosi, sunt si altii care injura, cum e Kilãr Bosulicã :)

Cu Rege am vb si la telefon, pare un baiat de treaba ;), desi in fata calculatorului se crede "Rege" :))

Votez unban, poate se va domoli.

ps : Cei care nu-l suportati, sau in jocuri, aveti /ignore nume :)

Ciao Darwin.

b0rn2kill
27th September 2011, 11:50 AM
debanati-l , cum au mai spus si alti , sunt si alte persoane care inca joaca pe ro si injura la fel de mult sau mai mult ca rege.
@b0rn2kill

sal

BegForMercy
27th September 2011, 12:16 PM
Nu sunt adeptul acestei reguli si anume sa primeasca cineva ban permanent pentru injuraturi, dar e aiurea la cate sanse a tot primit...

-Decay-
27th September 2011, 12:29 PM
voi va dati seama ca el prin ce face efectiv isi bate pula de comunitatea asta si implicit de voi nu?
e ceva gen "eu fac ce vreau ca siasa iau unban, ma pis pe ei"
si acum iar ii demonstrati ca poate, felicitari, sa nu va speriati daca o sa mai apara multe cazuri dastea
good going !

Regee
27th September 2011, 12:51 PM
decay tu nu trebuie decat sa votezi "nu" , nu sa scrii povesti . ptr ca nu ma pis pe comunitatea romana , crede-ma , ptr ca vreau mult sa joc pe ro , iubesc ro-ul si adminii . ma pis pe tine defapt si pe toti haterii :P sal00t

FuRaCiOsu
27th September 2011, 12:54 PM
Merita Unban ..Rege,a injurat de cateva ori din cauza noobilor dp Chall,dar e de treaba daca ajungi sa il cunosti:)
@Decay lasa povestile..

EdelWeiss
27th September 2011, 01:05 PM
voi va dati seama ca el prin ce face efectiv isi bate pula de comunitatea asta si implicit de voi nu?
e ceva gen "eu fac ce vreau ca siasa iau unban, ma pis pe ei"
si acum iar ii demonstrati ca poate, felicitari, sa nu va speriati daca o sa mai apara multe cazuri dastea
good going !

Aici are dreptate !

Desi sunt "prieten" cu rege eu votez nu.

RObert09
27th September 2011, 01:57 PM
Oricine merita o a doua sansa...doar ca el deja a primit-o si si-a batut joc de ea . :)

L.E.S.
27th September 2011, 02:00 PM
voi va dati seama ca el prin ce face efectiv isi bate pula de comunitatea asta si implicit de voi nu?
e ceva gen "eu fac ce vreau ca siasa iau unban, ma pis pe ei"
si acum iar ii demonstrati ca poate, felicitari, sa nu va speriati daca o sa mai apara multe cazuri dastea
good going !

isi bate pula doar de cine se simte batut de pula =)) sunt multi care au comportament "prost" si e dreptul lor sa se comporte cum vor, ptr asta nu cred ca aveti dreptul sa interziceti un jucator de la jocurile hostate de botul RO, primeste ban etc, dar nu permanent, daca sti ca l-ai enervat pe un prost ca i-ai dat ban permanent te simti mai umflat in pene? nu tie iti zic Angeles, doar in ansamblu...

-Decay-
27th September 2011, 02:42 PM
isi bate pula doar de cine se simte batut de pula
esti mare si degeaba, nai inteles nimic, deschide ochii si mai citeste odata poate intelegi, daca nu ma voi simti nevoit sa explic ca oricarui mucos de 10ani

Regee
27th September 2011, 03:01 PM
angele ai uitat sa mentionezi ca m-ai pus sa tradus un ghid ptr care m-am chinuit , sau ala a fost doar asa?

GoodanGeL
27th September 2011, 03:44 PM
Voturile care se pun:
Da - 9
Nu - 12

Username-urile a caror voturi nu s-au tinut cont sunt:
-KaMiKaza-, gordo, Regee, timoque si ^.^Ghost^.^

P.S: Nu am nici un fel de resentiment fata de tine, Regee.

DRG-
27th September 2011, 04:11 PM
Eu zic ca Rege merita unban.
Sa fim seriosi, sunt si altii care injura, cum e Kilãr Bosulicã :)

Cu Rege am vb si la telefon, pare un baiat de treaba ;), desi in fata calculatorului se crede "Rege" :))

Votez unban, poate se va domoli.

ps : Cei care nu-l suportati, sau in jocuri, aveti /ignore nume :)

Ciao Darwin.

Rege si-a bagat si si-a scos in canalu Romania, s-a pisat pe admini si tot unban?! Sunteti mai prosti ca el inseamna... toti care credeti ca mai merita o a 21421-a sansa :omg:. Goodangel posteaza pls alea 2 ss-uri cu rege cand injura RO staff pls, ca poate a uitat lumea :)

-Decay-
27th September 2011, 04:30 PM
gg angel ca ai reusit sa faci un prost sa traduca un ghid(chiar prost ghidul) degeaba

mapY^
27th September 2011, 04:51 PM
decay tu nu trebuie decat sa votezi "nu" , nu sa scrii povesti . ptr ca nu ma pis pe comunitatea romana , crede-ma , ptr ca vreau mult sa joc pe ro , iubesc ro-ul si adminii . ma pis pe tine defapt si pe toti haterii :P sal00t

Ma copile, daca te'as vedea in fatza te'ai pisha pe tine, nu pe altii ... Nu e vorba ca nu'ti tin partea, da esti retardat rau rau rau rau...Creeru tau e mai putred ca al unui tigan de 13 ani (comparatie APROAPE realista), tu ai avut chiar mai multe unbanuri aici (din perma ban) decat am avut eu(si tu nici n'ai ajutat cu nimic ro'u), dar in pula mea eu m'am calmat, tu vii aici unde tampitu de angel(altcumva nu poti sa'ti spun) a incercat sa te ajute, si tot injuri si faci ca la mahalaua ta de sat, unde dracu oi sta si tu, c'am si uitat. Asadar si prin urmare, indirect, te pisi pe Angel, care s'a straduit sa'ti ofere o sansa, si tu incepi si injuri ca un orfan invidios pe jucariile altora, si ai mai facut'o si cu DrG, tu practic le arati lipsa ta de recunostiinta (nu respect) prin posturile tale, asa ca vei ramane un dobitoc, si chiar daca iei unban, urmatoru ban o sa vina prea curand dupa parerea mea ... Mai mare e efortu de !clvl ..Rege 2, !ban ..rege 366 si bla bla, in loc sa nu mai dea nimeni nici'o comanda .. Sorry, poti sa te pisi si pe mine =p~ Si sa nu crezi vreun moment ca sunt "hater", doar ca tii cu tot din'adinsu sa ne arati cat esti de prost, GL cu unbanu.

Regee
27th September 2011, 04:57 PM
nu cred ca te-am intrecut cu unbanurile mapy , nici nu incerc . si nu am zis niciodata ca ma pis pe angel sau pe vreun admin , doar pe acesti hateri . si nu-mi pasa parerea ta nu mai scrie 3 pagini ca mi-e lene sa citesc . PS: chiar de nu iau unban , mereu il voi respecta pe angel si pe logistik ptr ca , chiar daca m-au banat de multe ori (am meritat) , sunt cei mai corecti admini si cei mai potriviti ptr asa ceva . bafta !

mapY^
27th September 2011, 04:58 PM
N-ai inteles nimic din ce ti'am scris, si bagi asslick de moment ... Porcu nu se ingrasa in ajun :(

Regee
27th September 2011, 05:06 PM
doamne ma nici tu nu intelegi . aici e sufletul playerilor nu comanda adminului . el mai mult de atat nu poate face . asslick nu am facut si nici nu o sa fac nimanui . e problema mea ca isi face datoria corect fata de toti playerii ? :D

GoodanGeL
27th September 2011, 05:08 PM
Apropo Regee, pot sa vad posturile sterse.

timoque

Join Date
27th September 2011
Total Posts
0

Si el voteaza in favoarea ta la poll? Hai fi serios. http://eurobattle.net/member.php?u=1069437

Regee
27th September 2011, 05:09 PM
pai omul are cont in battlenet dar nu avea pe forum . si i-am zis sa isi faca , e prieten de cartier . nu inteleg dc sa nu poata vota ??

GoodanGeL
27th September 2011, 05:18 PM
<TO: RO_Guard> !Info deipax
<FROM: RO_Guard> No info for user deipax

<TO: playdota.eu> !sd deipax
<FROM: playdota.eu> [deipax] hasn't played any DotA games in current season.

Cred ca joaca pe #ss omul.

Regee
27th September 2011, 05:23 PM
@angel daca nu ma insel e [dei]pax . @les era vb de 2 admini nu de toti :)

DRG-
27th September 2011, 05:34 PM
Pune ma goodangel alea de pe forumu privat. Ca sa stie lumea pe cine voteaza.

Regee
27th September 2011, 05:42 PM
doamne ma ce oameni , ptr alea am luat ban 1 luna , de ce sa le mai puna o data nu itneleg ?!

DRG-
27th September 2011, 06:48 PM
Ca sa vada lumea dc te-am iertat atunci. (defapt Joker te-a iertat ca m-ai injurat pe mn si RO staff :)) Dupa ce ai facut inca ai tupeu sa ceri unban?
vAh2SKdt14k&NR=1

i.liKe.BeeR
27th September 2011, 11:03 PM
Eu nu zic nici DA, nici NU...de aceea nici nu voi vota...doar doresc sa va pun o intrebare...care mai mergeti asa la un fotbal...nu va injurati in ultimul hal cu coechipierii cateodata sau uneori mai sa va luati de gat? ...dar dupa meci sunteti toti la o bere si radeti de una, alta?
Cam asa e si in DOTA...si pe mine de cate ori m-a injurat in timpul jocului si a fact mare papagal aiurea...dar dupa meci mereu si-a cerut scuze si a vb frumos...e mai hiperactiv baiatul.
Faza e ca e copil si la nervi nu se poate controla...e prea emotiv si se scapa. Nu incerc sa ii iau apararea sau ceva...dar pt niste cuvinte, nu cred ca se merita ban permanent. Eu zic daca tot se face atata tam-tam sa stabiliti o pedeapsa gen: Pt ..Rege la fiecare ban request pedeapsa va fi intre 7-14 zile in functie de injuraturi.
Sunt altii care injura mult mai urat decat el si poate nu la fel de mult, dar pe aproape si nu s-a ivit niciodata propunerea de ban permanent.
Eu zic si celor contra si celor pro, sa va ganditi mai bine inainte sa faceti un lucru de genul "ban permanent" impotriva unui om, care in ciuda manierelor, e un jucator bun de DoTA si sa-l lipsiti de privilegiul de a juca pe acest canal. Pusi in situatia sa, niciunuia nu v-ar conveni sa luati ban pentru ca sunteti mai temperamentali si mai iuti la manie.
Asta e el, nu-l putem schimba...dar il putem intelege si ajuta treptat sa isi tina mai in frau iesirile.
Sper ca v-am fost de folos cat de cat.
O seara buna va doresc tuturor :tiphat:

Regee
28th September 2011, 03:15 AM
vreau sa fie inchis acest thread , am pierdut gata . ff . nu mai are rost sa continuam . raman cu permanentul . ms ptr parerile sincere

-Decay-
28th September 2011, 09:36 AM
Eu nu zic nici DA, nici NU...de aceea nici nu voi vota...doar doresc sa va pun o intrebare...care mai mergeti asa la un fotbal...nu va injurati in ultimul hal cu coechipierii cateodata sau uneori mai sa va luati de gat? ...dar dupa meci sunteti toti la o bere si radeti de una, alta?
cu cei cu care iesi la fotbal te cunosti de mult timp si esti amic bun, el injura pe oricine.

Asta e el, nu-l putem schimba...dar il putem intelege si ajuta treptat sa isi tina mai in frau iesirile.
pt asta i sau dat sanse pana acum, rezulta ca el pur si simplu e prea prost ca sa vrea sa se schimbe asa ca nu are ce cauta aici

demon-storm
28th September 2011, 02:32 PM
Cum a ajuns un pubber sa primeasca thread de iertare pe comunitatea ro =)) rege a fost, este si va ramane o scursura a societatii. Bine ca ati indepartat-o :)

L.E.S.
28th September 2011, 03:25 PM
Cum a ajuns un pubber sa primeasca thread de iertare pe comunitatea ro =)) rege a fost, este si va ramane o scursura a societatii. Bine ca ati indepartat-o :)
ce-mi place ca doar ptr ca are sub nume: safelist member, se crede mai presus ca altu, demone, in real life esti 0! sti de 2 ori mai multa dota decat mine dar daca ne-am masura fata in fata ai fi sub zero! si ala barat! termina sa te crezi mai tare ca altu, dc ar fi el scursura? ptr ca a facut figuri intr-un joc prost? bravo lui, se pare ca a avut cu cine... eu abia am vb cateva cuvinte cu rege, si s-a prezentat ca bun partener la o bere, sau ar trebui sa ne luam la bataie ca ne-am injurat la dota... si nu odata... sincer... esti prost demone... si toti care sunt de parerea lui.

RObert09
28th September 2011, 05:58 PM
Am uitat sa mentionez ca Regee s-a chinut ceva timp si a depus efort in traducerea unui ghid


Foarte bine...dar:


Se aplica numai la banuri de maxim 7 zile iar un user poate folosi aceasta metoda de maxim 2 ori, deoarece noi nu incurajam incalcarea regulilor !

Oare cate zile dureaza un ban permanent?

BegForMercy
28th September 2011, 08:14 PM
Eu ma abtin sa ii dau ban pe forum pt spam

EdelWeiss
28th September 2011, 08:49 PM
@OrZyk, aveam parere buna despre tine in general, dar tind sa-mi schimb parerea, dai dovada de prea mult retardism...
@decay ai dreptate, ma joc pe calculator decand ma jucam cu putzan praf, pe urma am fost nevoit sa ma "maturizez" prea repede, si au ramas cateva obiceiuri care-mi plac si nu vreau sa le schimb... eu ma caracterizez ca fiind "jumatate adult" iar acea jumatate zice ca o comunitate se bazeaza pe respect, fara faze de genul: il numesti pe unu scursura fara sa-l cunosti nici macar in cea mai mica masura.
@beg tu numa ocupate de cei care-ti fac asslick... ptr ca sunt mai putini pe zi ce trece...

Ce folosit e cuvantul "retardism" de cand l-a adus -Decay- pe forum.

Nu stiu cine da dovada mai multa de "retardism" eu care am 17 ani si stau pe forum 10 minute pe zi sau tu care ai o caruta de ani si copil si iti pierzi ore pe forum .
Iar parerea aceea chiar nu ma intereseaza pentru ca nu dau doi bani pe parerile unor oameni pe care nu-i cunosc spre deosebire multi printre care te incluzi si tu pe acest forum , care daca vad ca s-a zis o aroganta la adresa lor isi taie venele.

GoodanGeL
28th September 2011, 09:02 PM
vreau sa fie inchis acest thread , am pierdut gata . ff . nu mai are rost sa continuam . raman cu permanentul . ms ptr parerile sincere

..Rege ban 3 luni pe canalul RO incepand cu 9 septembrie dupa cum puteti vedea daca accesati link-ul de mai jos
http://eurobattle.net/showthread.php?t=153390

:locked: