PDA

View Full Version : dropovanie z hier



Nezmysel
26th September 2011, 03:48 PM
takze detailne popisem svoj problem hram normalne hru stalo sa mi to uz par krat tak to chcem vyriesit.
Pusti sa hra normalne hram a naskoci mi tabulka you are disconected bez odpocitavanie bez vsetkeho net mi cely cas ide som bol na ts nasledne ked chcem sa pripojit zasa na batlenet nechce ma pustit aj 10 minut musim uplne vypnut w3 a zapnut odznova inac ma nepripoji medzitym mi unternet stale ide.
chcem sa spytat cim to je donedavna mi to nerobilo lebo som mal xpecko a teraz ako mam win7 mi to spravi asi raz za 20 hier a je to neprijemne chcem sa spytat ci sa to da daako opravit alebo nieco podobne dakujem.

gun10a
26th September 2011, 03:53 PM
pfuu ... neviem, ale uz mi toto ktosi pisal ze mu to robi :-)

the_qq
26th September 2011, 06:41 PM
mne sa to stane raz za 50hier, ale dôvod neviem prečo to robí.

huJhuJ
26th September 2011, 09:41 PM
to nieje tou gproxy branou ?

Bane[sk]
27th September 2011, 10:42 AM
Treba si najst troubleshooting pri Gproxy a tam by malo byt napisane ze reinstall pomoze :D

B.

Nezmysel
27th September 2011, 11:58 PM
tak dneska mi to spravilo zase mam na to nervy skoro kazdy druhy den mi to spravi sice hram denne teray ked som doma 14 / 10 dot denne ale aj tak stale je to CCA jedna z 20 jebe ma to ano gproxi mam dobre nastavene help me niekto komu to robilo a spravil to nejak.

gun10a
28th September 2011, 08:04 AM
to je tym installerom IMHO...
mne napr. nefunguje GProxy brana iba z installera, musim zapnut aj externe GProxy a pritom by to malo byt uz v tom ..
proste skus reinstal, sak W3 reistalujes za 3-15 min v zavislosti na stroji, na ktorom robis ...

icetea_the_owne
28th September 2011, 10:53 AM
ok takže sa pripajam..v živote sa mi toto ešte nestalo a posledne 2 dni 3x zasebou (je pravda ze v poslednej dobe mam nejake slabe pripojenie a casto lagujem) ale toto sa mi este nestalo net ide aj vsetko a zrazu mi to lagne na 5 sec - ani nevyskoči poriadne to waiting for hosting a do 5 sec ma to dropne, bot mi neda žiadnu śancu na reconnect ani cez gproxy branu ani bez nej pri čom ked dropnem tak na acku mam ping 30 fakt neviem co to je...