PDA

View Full Version : pípl equal shit



Sadomasochista
26th September 2011, 10:17 AM
chcel by som sa postazovat na tohto hraca a moderatora, v prihlaske do modov pisal ze kazde rano caka na prvu dotu, pritom dnes som zalozil o 10tej dotu a nie len ze sa nenapojil ani do tej mojej ale uz bolo par hier vytvorenych aj predtym a ani pomocou prikazu !inform som ho v ziadnej nenasiel!!!


ocakavam spravodlivy trest

EDIT: minimalne warn a lvl 4

huJhuJ
26th September 2011, 10:53 AM
bud rad ze ho tu este vobec mas :)
pred mesiacom pisal list na rozlucku ale uz ho nejak nemozem najst :happy: skoda

Sadomasochista
26th September 2011, 11:28 AM
njn to si pamatam, skoda ho vtedy bola :D

icetea_the_owne
26th September 2011, 01:19 PM
to mas ako kikino, zakladal topic kde sa s každym lúči že už ma 27 rokov fakt stacilo a o 2 dni uz zakladal hru ale tak na druhej strane ma celkom pevnu vôľu to sa mu musi nechat :)

the_qq
26th September 2011, 02:47 PM
chcel by som sa postazovat na tohto hraca a moderatora, v prihlaske do modov pisal ze kazde rano caka na prvu dotu, pritom dnes som zalozil o 10tej dotu a nie len ze sa nenapojil ani do tej mojej ale uz bolo par hier vytvorenych aj predtym a ani pomocou prikazu !inform som ho v ziadnej nenasiel!!!


ocakavam spravodlivy trest

EDIT: minimalne warn a lvl 4

Nechápem vôbec.. np :D

Peopl3Sh1tCz
26th September 2011, 04:56 PM
Prečetl sem si to asi 5x a došel sem k závěru že se mě snaží psychicky zdeptat :D daří se jim to O.o ...

Eph3dr1ne
26th September 2011, 06:03 PM
Ja si to přečetl jednou a podlé mého to byl pokus o vtip a jak zabít čas ráno v 10h kdy se čeka na lidi 15 minut...??:D

the_qq
26th September 2011, 06:40 PM
Ja to čítam asi 7x ale nechápem stále :D Sado vysvetluj zaujíma ma to :D

Sadomasochista
26th September 2011, 07:09 PM
Ja si to přečetl jednou a podlé mého to byl pokus o vtip a jak zabít čas ráno v 10h kdy se čeka na lidi 15 minut...??:D

Uhadol si, teraz ides ty!

Ale ano narazam na toto damy a pani:

Moje hlavní plusy
Jsem stále online, ráno jsem online když bývá na kanalu max 7 lidí, pak většinou čekám na hru do 9-10hodin. Jsem zkrátka stále připojený a mám přehled o tom co se děje. Online každý den.

A to vobec nebola pravda ako citate vyssie!

Peopl3Sh1tCz
27th September 2011, 11:17 AM
no lol ja nevím jestli má vubec smysl se tady nějak vyjadřovat ;) taky jsem jenom člověk ... :-