PDA

View Full Version : BaN



KyMGod
16th September 2011, 12:48 PM
Nume:Darkinferno
Motiv:Mh

Inca Din min 1,goleste bottle inainte sa ajunga la rune,mereu merge fix unde sunt cu precizia lui nostradamus., + in min 3...da exploziile cand lanaya e ww ,nevazandu`l inainte....,check replay !


Ps: Nu vr sa vad aici spam etc,doar adminii sa raspunda.

DarkInferno]27
16th September 2011, 02:35 PM
hahahahaha nu creeeeed,1 - goleste bottle inainte de rune / asta fac mereu iti pot confirma toti care joaca cu mine,2 merg cu precizia lu nostradamus am prins 4 sau 5 rune <3,2 - sus nu te-am vazut?ti-ai dat inviz langa tauren si celalalt si nu ai mai iesit din inviz =)))) eram langa tine cand ti-ai dat WW,3- nu iti fac niciun spam stai linistit si nu chem pe nimeni sa posteze aici cum ai zis si tu sa decida adminii ink am printu ala si il pot da oricand <3 am avut mii de jocuri pe RO si in zeci am fost acuzat de mh pt faze mult mai dure decat ca am golit bottle inainte sa ajung la runa sau pt ca am prins 4-5 rune <3

mapY^
16th September 2011, 02:37 PM
Adevaru e ca esti bun rau, d'aia esti acuzat de MH :|

DarkInferno]27
16th September 2011, 02:42 PM
ironic rau - mappy

Just_Cu_Bautura
16th September 2011, 03:17 PM
ai ma eu as propune asa: cand faci o cerere de ban pentru mh, sa o faci doar atunci cand esti 100% + sa analizezi si tu replay-ul nu sa stea adminu sa isi piarda 20 min din viata ca sa se uite pe replay cred ca au lucruri mai bune de facut decat asta si sanctiunea sa fie asa:
-are mh individul ban permanent
- l-ai acuzat pe nedrept doar pentru simplu fapt "mi se pare ciudat ca ia 5 rune la rand deci are mh" sa fie el sanctionat 3 zile ban asa ca nu e in stare sa se uite la replay si o sa vedeti cum nu o sa mai fie atatea cereri de ban gen "a venit direct in padure cu haste, dd ,inv alte chestii sau a luat runa de 10 ori la rand fara ward" :P

^ILoveMyWallet^
16th September 2011, 04:37 PM
mapy ... rau ca intotdeauna RAWR
@ bautura... prin ban daca cineva greseste , descurajezi omu si s-ar putea sa nu mai posteze deloc (ex: eu am suspiciuni, dar de frica sa nu iau ban daca gresesc, pur si simplu nu postez pt ca nu sunt sigur, poate nu ma pricep asa bine ) -- si asa scapa un mher.. (chiar daca eu m-am uitat la replay si mi se pare ca ar fi )

@topic - pletosu e mher !! :thumbs down:

DarkInferno]27
16th September 2011, 10:15 PM
fmmm de pletos :))) se putea sa nu apari si tu?<3