PDA

View Full Version : žádost lvl 2



L.U.Z.A
10th September 2011, 10:26 PM
Vaše meno, nick(y), vek :
Petr , DELL/MolDa/3mena4pismena , 19

Prečo chcete LVL2, alebo inak povedané, na čo ti to je dobré:
Chci hrát chally, zlepšovat skill

Vlastné ohodnotenie manneru:
momentálně velmi dobrý, avšak bývalo tomu i jinak, ale to už je dávno za mnou

Vlastné ohodnotenie DotA skillu :
Můj skill? Asi to není žádná elita, ale dokážu zahrát velmi dbře (nálada/ a hlavně můj net, ale teď už je v velmi dobrej)

Do vouch requestu priložte minimálne 1replay z random hry + 1 replay s cm modom(captains mode) ve kterém jste vy jako kapitáni, ktoré podľa vás postačuje ako kvalifikácia na lvl2 na CZSK :
1, random replay :http://dotabot.net/bots_webpages/czsk/gamestats.php?id=34039 (chall solo pudge up/troufám si říct, že sem se i celkem podílel na picku)
2, chall (měl sem jich nejvíc asi s Kukacem, ale to bylo před resetem replaye už nejsou) http://dotabot.net/bots_webpages/czsk/gamestats.php?id=34051 (snad jedinej replay co se nasel - prohra)

Každopádně chally hravám teď celkem čast např. s roofem a Smatem snažím se zlepšovat aj v tom pickování. Jakemukoli challu se nebráním.

přikládám další: http://dotabot.net/bots_webpages/czsk/gamestats.php?id=34899

icetea_the_owne
11th September 2011, 12:10 AM
dlho som váhal, ale za ten replay kde hráš vena ti davam BIG SUPP :)

L.U.Z.A
11th September 2011, 01:12 AM
ja si tu hru ani nepamatuju, ale byla jedina co sem za posledni dobu kapitanoval :D

Felixar
11th September 2011, 01:59 AM
Jo 3mena to je strašný pro, vždycky mě zničí v té dotě a já pak leavuju a musim kvuli němu dělat nové nicky, "supp" :D

VoSaZnOsA
11th September 2011, 02:31 AM
lvl 2 pre Della = lvl 2 pre všetkých :-)
dobrý random replay :D :D ešte lepší ako ten, čo dával Mengele :D
Mengele tam mal aspoň proti sebe lepších hráčov a nie PD elitu :D:D:D:D:D:D:
nevieš ani editnúť topic, tak mi nevrav, kde mám písať, skillovo na to nemáš jednoducho, ale odborná porota ti na to povie zrejme niečo iné, cg k lvl 2: -)

L.U.Z.A
11th September 2011, 02:39 AM
lol random replay se muze kazdy sam na nejaky podivat, navic kazdej tu vi jak umim hrat..

L.U.Z.A
12th September 2011, 04:16 PM
lvl 2 pre Della = lvl 2 pre všetkých :-)
dobrý random replay :D :D ešte lepší ako ten, čo dával Mengele :D
Mengele tam mal aspoň proti sebe lepších hráčov a nie PD elitu :D:D:D:D:D:D:

svoje kraviny si pis do off topics

Suxemi
12th September 2011, 04:46 PM
No "supp" :) nehrá zle . Porozprávať sa sním tiež dá .

xZwjmm
12th September 2011, 09:54 PM
Nepřijde mi, že by jeho um pickovat a řídit hru byl dostatečný na level 2 :)

VoSaZnOsA
12th September 2011, 10:24 PM
Suxemi, tým, že napíšeš, že nehrá zle si nemusel myslieť, že hrá dobre, resp., že to stačí na lvl 2 a to, že s ním dá porozprávať taktiež nie je plusom pri lvl 2 requeste... :D a v tom jednom replayi, kde som hral ja a on napísal, že pomáhal pri picku tak hej, pomáhal, napísal pick pudge a aj ho hral...:) ja proti tebe nemám nič, nevadíš mi, len ten lvl 2 bych ti proste nedal :)

gun10a
13th September 2011, 10:11 AM
Nehráš zle, ale myslím, že na lvl 2 to fakt asi ešte nie je :-). Avšak ja neviem, kde inde by si sa to učil (na balkáne ? :D), takže by som Ti ten lvl aj dal, však kto nechce byť v chall s Tebou ako capt nemusí, lenže máš ešte aj pofidérnu minulosť a preto máš odomna:

denied

the_qq
13th September 2011, 03:53 PM
Na základe tejto hry - http://www.dotabot.net/bots_webpages/czsk/gamestats.php?id=34953 podľa mna asi nie, ten manner nieje na to byť lvl 2, aj keď ste vyhrali.

Za mňa zatiaľ deny

L.U.Z.A
13th September 2011, 04:46 PM
Na základe tejto hry - http://www.dotabot.net/bots_webpages/czsk/gamestats.php?id=34953 podľa mna asi nie, ten manner nieje na to byť lvl 2, aj keď ste vyhrali.

Za mňa zatiaľ deny

kámo trošku se vzpamatuj, tys četl jen to co bylo v all, ale to co se odehrávalo v team chatu si vůbec neviděl(věčné provokace, atd..) ti borci mě totálně neposlouchli dělali si co chtěli ANO napsal sem mrdám na to dohrajte si to, ale po minutě jsem zase začal hrát a bylo všechno v pořádku, ovšem co mě dodáží nejvíc byla fráze jednoho z hráču "na pick bylo jasné, že vyhrajem" a přitom mi tam nadávají celou hru jak sem neschopnej, ale to je asi vedlepší supa...

the_qq
13th September 2011, 04:56 PM
kámo trošku se vzpamatuj, tys četl jen to co bylo v all, ale to co se odehrávalo v team chatu si vůbec neviděl(věčné provokace, atd..) ti borci mě totálně neposlouchli dělali si co chtěli ANO napsal sem mrdám na to dohrajte si to, ale po minutě jsem zase začal hrát a bylo všechno v pořádku, ovšem co mě dodáží nejvíc byla fráze jednoho z hráču "na pick bylo jasné, že vyhrajem" a přitom mi tam nadávají celou hru jak sem neschopnej, ale to je asi vedlepší supa...


Nie, ak si to pozrieš tak v parsery vidno aj team chat a "mrdám na to" nebola jedna nadávaka za hru na svoj team alebo hráča v tíme. Pozri si to a sám uvidíš že to nieje manner, kt. by mal mať cpt. :)

xZwjmm
13th September 2011, 06:51 PM
Tak mannerově každý občas ujede (taky musím uznat že jsme mu dávali solidní sodu - sice oprávněně - takže je pochopitelné že už měl nervy na prášky), já si myslím že závratnější problém je nedostatek rozvahy při pickování a řízení hry (hru řídil více-méně suxemi, tu která zde byla postnuta)

the_qq
13th September 2011, 09:38 PM
Tak mannerově každý občas ujede (taky musím uznat že jsme mu dávali solidní sodu - sice oprávněně - takže je pochopitelné že už měl nervy na prášky), já si myslím že závratnější problém je nedostatek rozvahy při pickování a řízení hry (hru řídil více-méně suxemi, tu která zde byla postnuta)

True.

Ofc ešte máš šancu, ak ti dá people, lord a mizige supp :tiphat:

L.U.Z.A
14th September 2011, 01:49 AM
Tak mannerově každý občas ujede (taky musím uznat že jsme mu dávali solidní sodu - sice oprávněně - takže je pochopitelné že už měl nervy na prášky), já si myslím že závratnější problém je nedostatek rozvahy při pickování a řízení hry (hru řídil více-méně suxemi, tu která zde byla postnuta)

jo jasny s rizenim se mam jeste co ucit, ale jak ste uznali vyhrali sme na pick . . .

Felixar
14th September 2011, 12:17 PM
Myslim, že ste lvl 2 dali i horším hráčům , mnohem horším...

To, že mu ujede manner to je snad jasné u každého. Mluvíte o šanci, kterou mu chcete dát a přitom mu jí nedáte... Dejte mu šanci nemít bad manner v challech nebo si alespoň neprotiřečte.

the_qq
15th September 2011, 07:32 PM
Uvidíme, ak by mal aspoň 2 supp, tak by som mu ten tretí možno dal. Ale ten manner sa musí 100% zlepšiť.

The_DiAboL
15th September 2011, 08:20 PM
Kto mi kurva vymazava komenty? Normalne som tam napisal svoj nazor, tak skus to este raz vymazat.... !SUPPORT

Peopl3Sh1tCz
16th September 2011, 11:29 AM
Za mě deny

Zkus ještě odehrát pár challu, napiš mi někdy ingame dame si chall spolu. Časem zkus nový req napsat a třeba ti to vyjde.

L.U.Z.A
16th September 2011, 11:39 AM
Za mě deny

Zkus ještě odehrát pár challu, napiš mi někdy ingame dame si chall spolu. Časem zkus nový req napsat a třeba ti to vyjde.

zrovna z tohoto jsem v celku zklamaný napickuju ti hru, ještě ti ju aj vyhraju a ty mi napíšeš toto.. btw .. hrávám 3-4 chally denně tak nevim jich mám hrát 10? :omg: nehraju dotu od rána do večera

gun10a
16th September 2011, 12:03 PM
takže 3x deny ...
Hraj chall naďalej, keď nebudú sťažnosti a budu kladné ohlasy : dostaneš to :-)