PDA

View Full Version : BR diabol



Laryk
10th September 2011, 05:56 PM
http://imageshack.us/photo/my-images/684/diabol.png/

dalsi diaboluv fake, flamoval mě opakovaně, prosim o ban diky

DiAboL
10th September 2011, 08:10 PM
pocuvaj ma lamka poviem ti to posledny krat...Mam v pici ze nejaky chudacik ako ty sa vyhraza forom, ale zabudol si spomenut hru predtym, ako ste stale s avengem plakali do all ze dostavate rape. A to ze som ti napisal 0 , som o tom uplne presvedceny a napisem ti to vzdy ked ta uvidim.

3viLcZ
10th September 2011, 08:27 PM
Nula je nadavka od kdy ? ...pokud vim je to cislice :X

Laryk
10th September 2011, 11:56 PM
?:D a co jako? když si jdete hrát proti pubu ve 4, dáte si CW pick a na midu mám za 10 min 8 gangů ze 2 lajn? i carry mě ganguje? toto si choďte hrát do CW room a ne když si chci vklidu zahrat a dojdete si s vyhrocenym tymem jak největší žebráci

pokud vím, máš permaban na všechny nicky, i kdybys neflamoval, prostě máš ban a go nový mail a nick ubožáku

evile nehraj si na idiota, porušil pravidla, urážel mě, má mít ban

DiAboL
11th September 2011, 01:00 AM
Laryk, taky chudak ako ty mi povie uboziak, je to dost vtipne. Neviem naco takej nule ako ty davali lvl 2, aby si si zakladal svoje challenge gn Muck a s avengem porazali pyramide kinga a tesili sa aki ste dobri. A potom pridu normalnejsi hraci ktori vas porazia a uz placete do all, cw pick, hrotenie :D

icetea_the_owne
11th September 2011, 01:00 AM
2. Každý kapitán musí týdenně odehrát MINIMÁLNĚ 3 chally.

tak na druhej strane, sa mi páči že sa tu dodržuju pravidla a laryk má ešte stále lvl 2.
ale laryk, už pochop že zhadzuješ len sám seba časovo to diabla vyjde určite kratšie ako teba (ak dostane ban) a ty si tu zo seba urobil opäť len najvačšieho idiota :happy2: ale v tom si dobry takže np, dúfam že po každej prehre budeš pisat BR

Laryk
11th September 2011, 01:33 AM
já psal že nebudu mít čas ať mi odeberou lvl 2, s lvl 2 3 challenge týdně dodržuje tak 10% lidí se štěstím, ale np

BR podávám oprávněně tak nevím co se sem serete se skurveným spamem

klidně budu podávat BR po každé hře, když mě tam ubožáci jako vy budou flamovat

nebo když potkám diabola s novým nickem :/

gun10a
11th September 2011, 12:13 PM
diabol banned
IceTea banned