PDA

View Full Version : Cerere ban -decay-



SuckASs
9th September 2011, 04:18 PM
~ Numele jucatorului . -decay-
~ Motivul pentru care este acuzat . afk intetionat in timpul challengeului
~ Minutul in care a facut ceva suspect si ce anume a facut suspect . min 19
~ Dovezi :http://www.adotaparser.com/dota-replay/182670
~ Informatii suplimentare: "[19:29] -Decay- (Allies): ma joc degeaba
[19:53] Suc. (Allies): ss
[20:28] Immortal.FAITH (All): !ff command reseted. 1 min pass.
[20:59] -Decay- (Allies): explicatimi si mie dc nu dati ff?
[22:29] Immortal.FAITH (All): Sentinel: -Decay- want to fortfeit. 3 for sentinel to ff!!!
[22:29] -Decay- (Allies): !ff
[22:33] -Decay- (Allies): ma gasiti la fantana ".

-Decay-
9th September 2011, 06:16 PM
immo era capitanul si are idul meu de mess, daca vroia sa revin sa joc ma putea chema foarte simplu
un brood nefarmat e 0 probabil si el stia asta
nu inteleg cine pula mea te crezi tu sa imi comentezi mie de cum joc, daca iti jucai rolul calumea poate am fi avut vreo sansa dar la cat de pe langa joc ai fost nici o sansa
stau sa ma explic la toti ratatii(si sa nu va aud ca ratati e insulta ca la mine nu a fost)

SuckASs
9th September 2011, 06:36 PM
ba , tu esti retardat mental ? am comentat eu ca joci bine sau nu ? ai post pentru afk nu pentru ca esti tu vreo vedeta ;
Din ce zici tu pe acolo inteleg ca daca am idu de mess al capitanului si fac feed ma las afk si ma doare-n pula de joc , nu ? OK , ms ca mi-ai explicat .

GoodanGeL
9th September 2011, 10:48 PM
Nu mai are rost sa te chinui daca jocul e over. Toata lumea face asa, mai ales cei care joaca competitiv, ei dau !ff fara discutii cand vad ca nu mai au sanse. Totusi, o sa ma uit peste replay maine si o sa revin cu un raspuns.

-Decay-
10th September 2011, 12:11 AM
da tu idiotule miai comentat mie de cum joc
din situatia aia nu mai aveam cum sa revin cu asa erou, daca as fi continuat sa joc mai mult faceam feed

Immortal.Dani
10th September 2011, 12:40 AM
ce ban request coae , :D dal dracului de noob mai bine a fost fara el , ban respins , daca chiar voiam sa joace ii ziceam , adik ne stim de mult :D nu facea game ruin intentionat fara ca io sa il las :) deci thread inutil. , capitanu decide daca are nevoie de jucator sau nu , io am decis ca nu am nevoie.

GoodanGeL
10th September 2011, 12:42 PM
M-am uitat pe replay. Adevarul e ca a fost pick-ul si lane-ul de vina care l-au determinat pe -decay- sa moara de 3-4 ori si sa /mode -afk fountain. Totusi, data viitoare voi fi mai aspru in ceea ce priveste decizia, iar -decay- va primi ban.

Topic inchis.