PDA

View Full Version : Cerere Ban



Just_Cu_Bautura
8th September 2011, 02:36 PM
Nick: prodigysound
motiv: nu a dat !yes la votekick a trebuit sa ne rugam de el si tot nu a vrut am dat votekick de 2 ori toti din team am dat insa acesta a fost raspunsul lui:

14m00s ProdigySounD: [All] nu dau
14m02s ProdigySounD: [All] ca nam chef de ff
14m03s ProdigySounD: [All] In min 16
cred ca nu stie ce inseamna ff sau vroia sa isi faca scor tipu ca de... se crede uber pro
Dovezi: http://www.ro-dota.com/ro-site/game.php?gameid=4214 replay+chat

ProdigySounD
8th September 2011, 03:19 PM
Ba tu nu esti sanatos la cap cum sa faci post,ca nu am vrut sa stric un joc,doamne hai sa iti spun eu cum a stat treaba era min 14 tu vroiai kick razor care avea tin sa precizez 1 kil 2 dead la 1-2 tu vrei kick pt ce hai sa va zic eu pt ce,daca va uitati reaply o sa vezi motivu "NU a zis MISS mid" pai asta e motiv de kick ma asa ca ti se scoala tie si celor 2 prieteni ai tai de la scourge,ti-am zis ca nu dau kick,ca daca dadeam kick oricum dadeati ff peste 4-5 min deci nu am vrut sa stric joc si acum mai nou daca nu vrei sa strici jocu se face post super,sa va uitati reaply la 1-2 ei vroiau kick razor ca nu a zis miss mid GG epic fail.

ProdigySounD
8th September 2011, 03:20 PM
si in plus scz de dobble post si in plus a jucat de 10 ori mai bine ca prietenu tau Crixstalis a venit tot timpu cu voi a jucat team play si tu vroiai sa ii dai kick,ca nu a zis miss mid oricum ramane la decizia moderatorilor daca se da ban pt frustrarea unora din team ca nu a zis odata miss,si oricum daca vroiau si cei din teamu meu putea sa dea kick si fara 1 vot,eu unu am zis ca nu vreau sa stric jocu din cauza unor frustratii ca voi ca nu v-a zis miss hai sa ii dam kick bft si pe viitor invata dota nu sa plangi cand pierzi si sa faci posturi de genu asta

16m50s ProdigySounD: [All] citeste complexatule regulile
16m51s mosie: [All] poi nu zice nimik misss?

Just_Cu_Bautura
8th September 2011, 04:04 PM
ti-am spus ca nu ii dam kick ca nu a zis miss am fost de acord toti ca e mai bine fara el si punct! un admin sa ii stearga posturile la acest emo kid ca prevad ca o sa mai faca inca 10

ProdigySounD
8th September 2011, 04:30 PM
Chil nub ca nu sunt adeptu la UP sa am posturi,hai hf nam chef de mirc cu tine pe forum adminu o sa ia o decizie si gata asteptam decizia adminului sal.

Just_Cu_Bautura
8th September 2011, 05:06 PM
In calitate de host esti obligat sa dai !yes la votekick cand teamul advers a dat esti obligat sa dai !rmk in cazul in care iese unu pana in minutul 10 ceea ce ai facut tu se numeste abuz. Puteam sa dam si ff chiar daca era in joc ala sau nu asa ai preferat sa il tii in joc stiind ca nu face nimic si nu mai zii ca juca mai bn ca toti ca treads si 2 wraith-uri in 20 minute nu facea el jocu asa ca nu incepe cu pretexte dastea.

ProdigySounD
8th September 2011, 05:36 PM
Ti-am zis sa numai postezi sa astepti decizia adminului doh,uite id de mes buseovidiu@yahoo.com baga id si vb pe mes ceau

RaouL
9th September 2011, 11:20 AM
ProdigySounD - 1 zi ban.