PDA

View Full Version : cerere ban Scourge



i.liKe.BeeR
8th September 2011, 09:50 AM
Motiv: A picat un om de la noi in min 9.30-9.40 ...am pus pauza, pentru a da rmk deoarece era <min10 si nu ne conduceau sau alte magarii. Era 1-6 sau ceva de genu' scoru...iar cand am pus pauza...onorabilul yakuza. (former -yakuza-, cu ocazia asta poate il verificati si de multi-acc) a dat resume incontinuu. Lipsa totala de fairplay si respectare a regulilor.
In SS# se pot vedea nickurile tuturor playerilor...care merita a fi sanctionati.
Cum, ramane la latitudinea voastra...onorabili moderatori. Eu mereu am dat !rmk in cazuri precum asta cand era <min10 without second thoughts, deci mi s-ar parea normal sa dea dovada de fairplay si corectitudine si restul. Regulile sunt reguli.
Dovezi: Screenshot...cand voi gasi jocul pe ro-dota, voi posta si replay-ul: http://www.ro-dota.com/ro-site/game.php?gameid=4187
Informatii suplimentare: Multumesc anticipat, sper ca decizia luata sa fie corecta si pe placul tuturor. :tiphat::banned!: P.S. (edit) : Nici dupa ce am iesit la 2v5, nesimtitii nu au vrut sa dea !rmk. Au terminat jocul, pointseekers...si probabil si-au mai si facut ceva stats...deoarece in SS ogre nu avea 6-0 aia va garantez.

-yakuZa-
8th September 2011, 12:45 PM
Referitor la ilikebeer , era min 10 , si nu a dat nimeni rmk din echipa noastra , va dominam p deasupra . Nu imi dau seama cum pot sa postezi astfel de lucruri pt k tu nu ai dat rmk intr-un joc knd eram eu la scourge si a iesit unul in min 8 asa k ... lasa-te .

-yakuZa-
8th September 2011, 12:46 PM
mi-am faqt alt cont pt k a luat ban varul meu p contul -yakuza-

-yakuZa-
8th September 2011, 12:47 PM
iar banu nu a fst scos nici dupa 30 d zile . o zi buna

SuckASs
8th September 2011, 02:15 PM
3 posturi unul dupa altul ? asta se numeste SPAM ; daca adversarii nu vor sa dea rmk pana in minutul 10 (toti de la noi au dat deja rmk ) vor fi pedepsiti cu ban - nu stiu sigur cat dureaza ; dar parca asa era in regulament

i.liKe.BeeR
8th September 2011, 02:33 PM
Era sub minutul 10...pana la minutul 9 si 59s ...tot sub minutul 10 era...si la 6-1 ce dominati? Ca la farm pe lane...erati fiii ploii. Ma bucur oricum ca recunosti ca nu ati dat niciunul rmk din echipa voastra...ca sa vada lumea ce jucatori sunteti.
2. Dovada in care era min 8 si nu am dat eu rmk. Asa pot spune si eu ca ti-s tata si nu ai de unde stii pana la rezultatele testelor ADN...iti dai seama ca vei trai o viata in suspans.
3. Nu ma ajuta cu nimic banarea voastra...pentru ca sunt sigur ca pe viitor la fel veti proceda, ca altceva decat vid si puncte nu aveti in cap. Pe deasupra sunt sigur ca aveti inca vreo 3 accs de caciula si un ban pe un nick, nu prea va trezeste la realitate.
4. Totusi, meritati o sanctiune...eu voi fi de acord cu orice decizie a adminilor. Poate am gresit eu, asta e.
Have a nice daY! :tiphat"

viscol1
8th September 2011, 03:29 PM
o sa aiba 1 zi ban

i.liKe.BeeR
8th September 2011, 10:49 PM
As renunta la acea zi de ban, sau luna...doar sa fie fairplay pe viitor...dar prea mari sanse nu au...mai ales ca majoritatea au 100 accs.

RaouL
9th September 2011, 11:32 AM
Scourge - 1 zi ban.