PDA

View Full Version : Je tu nejaky spravca? Alebo kde sa da stazovat na moderatorov??



White_Death
7th September 2011, 07:37 PM
Lebo toto tu je cele smiesne, a najma vyjadrenie mod. LD, ze vraj dostanem unban o tyzden :DD Napise sa tu, pardon, prosi sa tu o unban, natahuje, dojedna sa daco a potom to napise isty LD ze o tyzden, iny mod. to uzna, ze hoc nie je zaznam uz k dispozicii, ved 3 mesiace pre pana boha, tak preco mi nedat unban, no ******************** LD napisal ze mi da unban o tyzden tak naco to este riesit ze?? Fakt nechapem naco sa tiskaju niektory ludia niekam a potom iba zneprijemnuju zivot ostatnym....

the_qq
7th September 2011, 08:05 PM
Takto nič nedosiahneš, keď sa vyjadril o týždeň tak o týždeň a nemá to kto a prečo meniť.

MiZiGe
7th September 2011, 09:10 PM
nechceš písať tak, aby sa to dalo čítať, resp. aby tomu rozumel aj niekto, kto nevie, o čom je reč?

Napíš prosím link k tým unban requestom, za čo si mal ban, atd.

White_Death
8th September 2011, 02:38 AM
Nie som nejaky extra v matike, ale tyzden je u mna 7 dni, a sedem dni od mojej ziadosti uz uplynulo davno a ban mam este stale, nehovoriac, ze dnes su tri mesiace odo dna ked mam ban.. Takze asi ked sa stazujem, ma to nejaky dovod, lebo ked niekto nieco napise a hoci by mi nedal unban hned v nedelu, tak pozri aky den pisem dnes (kedze beriem aj do uvahy mimoriadne okolnosti..)
tak stoji vsetko to co povie za hovno ( Ano Lord Debil hovorim o Tebe)

White_Death
8th September 2011, 02:50 AM
http://eurobattle.net/showthread.php?t=152241
http://eurobattle.net/showthread.php?t=152332

Takze zastavenie do jadra veci, kedysi davno ked som hral dotu, dosla burka a blikli poistky ( presne to mas 9 juna 2011 ) A hrac menou bauntysk mi dal ban za leav.. A nejak som to neriesil, lebo som hral na jednom botovi, a zacianl mat coraz viac prace.. No a teraz po dlllhom case mam volnejsie v praci a zapol som dotu.. A cuduj sa svete som zistil, ze mam furt ban.. Tak som napisal na kanaly adminovi Lordovi Devilovi, ze mam taky a taky problem, a ze ci mi moze dat unban, a ze preco mam vlastne este ban a tak.. Tak mi salamunsky povedal, ze to je perm ban, a ze si mam napisat ziadnost tu na fore.. A neriesil... Tak som dostal nervy a napisal to co som napisal a po dvoch dnoch som zasiel tu na forum, a pozerel sa co to tu vlastne vsetko je, a zistil, ze unbany sa davaju v pohode, tak som znova napisal o unban.. Potom som napisal adminovi the_qq na kanaly, ten uz bol zhovorcivejsi a normalnejsi, no kedze LD napisal, ze mam cakat tyzden, tak sa mu nechcel do toho miesat, beriem no... No tyzden presiel a nic sa neudialo, tak sa chcem stazovat, ze naco je LD vobec admin? Ci vsetko co napise su keci a podobne..

LordDevil
8th September 2011, 09:52 AM
cudujme sa svetu ze mas bany ked s adminmi jednas ako jednas.a kedze ta nadelej nepreslo to neustale narazanie na dminoch tak ten unban ti ani nedam


( Ano Lord Debil hovorim o Tebe)

jedna sa presne o toto a to si pouzival neustale v jednani so mnou a kedze si myslis ze si nieco viac ze tu prides zahrat raz za cas tak to sa mylis a tu su aj pravidla...

LordDevil
8th September 2011, 11:49 AM
keby aspon jedna veta z toho co tu predstieras bola pravda tak tu ani nepisem ale kedze veta za vetou je ina ako realita tak si este daco povymyslaj:)rad si to po tebe precitam.

PS:a ked nieco chces nabuduce pisat zadaj to do spravnej sekcii fora....

KukAc
8th September 2011, 11:55 AM
Režim lorda devila?

gun10a
8th September 2011, 12:01 PM
Pozri sa, UR sa riesi na fore, to ti na kanaly povedal a tym to konci. Viac tam nie je co diskutovat. Kazdy BAN je perma, musi sa manualne zrusit po korektnom a opravnenom UR, takze aj to Ti povedal spravne. Po tyzdni neznamena, ze dostanes hned unban, musis si o to napisat novy UR pretoze mi si nezapisujeme do debilnicka kedy koho odbanovat ... Takze ked nevies ako to tu chodi, neotvaraj si HUBU.

P.S.: otvor este par threadov a dostanes ban aj na forum IMHO

huJhuJ
8th September 2011, 12:38 PM
koniec koncov mohli by ste tie bany načasovať , ak niekomu napišete že požiadaj o unban za 7 dni (lebo ked uz si niekto dal tu namahu napisat jeden UR tak napise aj druhy UR ... skor ci neskor) prečo nedate komand botovi aby mal ban len 7 dni a potom už bez banu, vyhli by ste sa tak zbytočnemu otvarania threadov a riešenia... si myslim... a berte to len ako navrh :)

White_Death
8th September 2011, 01:02 PM
Zaujimalo by ma, preco si vymazal, to co som dnes napisal?

White_Death
8th September 2011, 03:26 PM
Jasne... icetea_the_owne Ja som lama, lebo sa mi nechcelo menit nick, a namiesto toho som sa ponizil a pytal, pardon prosim o unban. A debil len keca, samozrejme, uz aj spochybnuje pravdu, ze si vymyslam a podobne.. Hlavne ze neviem ci debil alebo kto dnes zmazal moj prispevok, no fajn... Ako napisa huJhuJ asi je nenormalny problem nastavit bota aby daval automaticky unban a hotovo... Nie 15x pisat ziadost, lebo najprv sa musi preverit, potom musi prejst isty cas, potom sa nato zabudne a riesi sa to nanovo a tak prejdu dve tyzdene.. Ale pride icetea_the_owne a vsetko je vyriesene..

gun10a
8th September 2011, 03:52 PM
IceTea je len spamerko z Hornej Dolnej, ktoremu spravanie vydrzalo zhruba 2 tyzdne, tusim sa ide opat ban hunt robit ...
Ale k veci : je celkom problem nastavit na botoch co chces, pretoze tie pochadzaju od "vrchu pyramidy", az po predposledne podlazie modov k poslednemu podlaziu : hracom. Takze ked chce nieco hrac/mod/.... musi to riesit az celkom hore. Opat hovoris o veciach, do ktorych nevidis. Proste neries taketo veci, sustred sa na svoje veci a na to ako to tu bezi teraz. Pripadne pripomienky smeruj do threadu : navrhy a neosocuj pracu adminov.

P.S.: kedze tu uz len debilujes a nechces chapat kde je sever, tak Ti to tu closnem ja. Ked pride MiZiGe a bude ti chciet nieco povedat, preriesit a pod . on si to tu uz otvori, takto sa tu siri len spam, keci, urazky, ...