PDA

View Full Version : R.I.P Pavol Demitra



the_qq
7th September 2011, 05:04 PM
Ako čo sa dnes stalo mi je s toho až zle. Bol pre mňa jeden s najlepších slovenských hokejistov. :(

R.I.P

gun10a
7th September 2011, 05:41 PM
Mna nai tak nezajalo v tomto, ze bol hokejista, ale clovek s velkym srdcom. Poj... svet, zle veci sa deju vacsinou len dobrym ludom :(

ArtSvk
7th September 2011, 06:12 PM
R.i.p

Ibalgin
7th September 2011, 06:54 PM
česť

icetea_the_owne
7th September 2011, 07:11 PM
pekne, že na českych hokejistov nemyslite :o

MiZiGe
7th September 2011, 08:09 PM
už som si urobil hanbu na FB, tak tu to asi nechám plávať :)

the_qq
7th September 2011, 09:38 PM
pekne, že na českych hokejistov nemyslite :o

Ako určite aj im R.I.P ale ten Demitra ach.. :eek:

gun10a
7th September 2011, 10:36 PM
...plakal, keď sa lúčil s nami a teraz plače celé Slovensko, keď sa lúčime my s ním...

@MiZiGe: ty si tam nic hrozne nenapisal, mozno trosku nemiestne, ale ten tvoj kamos Palo ... :-)

Zhulenej_rybA
8th September 2011, 12:17 AM
Rip <3

LordDevil
8th September 2011, 08:39 AM
http://www.youtube.com/watch?v=rG0z-R65yB8

boli to dobry hraci a este lepsi ludia...

http://www.youtube.com/watch?v=0r4M5Lzqz48&feature=related

the_qq
8th September 2011, 02:48 PM
http://www.youtube.com/watch?v=rG0z-R65yB8

boli to dobry hraci a este lepsi ludia...

http://www.youtube.com/watch?v=0r4M5Lzqz48&feature=related


To druhé video pekne spravené.

Ale aj tí Rusi, dajú im na let lietadlo ktoré malo po tom lete hneď skončiť s lietaním,bolo staré.. nechápem. :omg:

mankind
19th November 2011, 10:19 AM
http://www.youtube.com/watch?v=rG0z-R65yB8

boli to dobry hraci a este lepsi ludia...

http://www.youtube.com/watch?v=0r4M5Lzqz48&feature=related

z čoho súdiš, že to boli dobrí ľudia? však si ich nepoznal ... ale o špinavom bezdomovcovi, ktorý niekde na ulici zomrie od zimy by si to nikdy nepovedal ... skurvené predsudky ...

ArtSvk
19th November 2011, 03:53 PM
z čoho súdiš, že to boli dobrí ľudia? však si ich nepoznal ... ale o špinavom bezdomovcovi, ktorý niekde na ulici zomrie od zimy by si to nikdy nepovedal ... skurvené predsudky ...

sa nudis tak citas forum?:read:

mangreen
19th November 2011, 04:03 PM
Mna nai tak nezajalo v tomto, ze bol hokejista, ale clovek s velkym srdcom. :/

the_qq
19th November 2011, 09:39 PM
mankind - najmúdrejšia veta týždňa? :O

[W3PD]rebrik
19th November 2011, 11:28 PM
drak

mankind
21st November 2011, 01:11 AM
sa nudis tak citas forum?:read:

som tu asi mesiac nebol, tak som sa prišiel pozrieť, či si si nepridal nejakú novú fotku a omylom som narazil na toto ...

BTW mizi, to na FB ma rozosmialo, nice one :D

mankind
21st November 2011, 01:20 AM
mankind - najmúdrejšia veta týždňa? :O

z čoho súdiš? ... neviem, či sa mám k tvojej narážke naďalej vôbec vyjadrovať, lebo mi príde primitívna, sry, ale je to tak ...

ak sa ti niečo nezdalo na tom, čo som napísal, tak si mohol napísať svoj názor a nie sračky :)

ArtSvk
21st November 2011, 12:14 PM
som tu asi mesiac nebol, tak som sa prišiel pozrieť, či si si nepridal nejakú novú fotku a omylom som narazil na toto ...

BTW mizi, to na FB ma rozosmialo, nice one :D

:mario: dik ze sa snazis

Laryk
21st November 2011, 07:11 PM
ty vole mankinde takové sračko argumenty mě k tomuto dycky dostanou, jo super umřelo 20 bezdomovců na ulici, komu budou chybět? co pro tebe udělali? nic a někomu bude míň pochcaných památek a míň krádeží, je to hnusné ale je to tak ! a co když umřou tři reprezentanti, kteří něco dokázali a dělali tě hrdým za to že jsi slovák? nebo když postřelí senátorku která mluvila za lidi a bojovala za jejich názory? takových lidí se má litovat a vzdávat jim čest

the_qq
21st November 2011, 08:19 PM
Laryk on to asi nechápe a chcel si domňa len pichnúť, np prežijem. :D

huJhuJ
21st November 2011, 08:58 PM
ale to ze po nom pomenovali stadion je moc... omg

ArtSvk
21st November 2011, 10:37 PM
zas inak mankind ma v dacom pravdu no

[W3PD]rebrik
22nd November 2011, 02:04 AM
mankind sa len chysta byt bezdomovec tak im robi promo... :-* <3

mankind
22nd November 2011, 03:26 AM
ty vole mankinde takové sračko argumenty mě k tomuto dycky dostanou, jo super umřelo 20 bezdomovců na ulici, komu budou chybět? co pro tebe udělali? nic a někomu bude míň pochcaných památek a míň krádeží, je to hnusné ale je to tak ! a co když umřou tři reprezentanti, kteří něco dokázali a dělali tě hrdým za to že jsi slovák? nebo když postřelí senátorku která mluvila za lidi a bojovala za jejich názory? takových lidí se má litovat a vzdávat jim čest

ty kokos, a ja som si myslel, že ty patríš k tým múdrejším ľuďom ...

sračko argumenty? tak si úplný kokot alebo čo? za to, že je niekto bez domova ešte neznamená, že nič neznamená ty úbohý k**t ... takéto názory ma len naserú vkuse, ... možno je práve ten bezdomovec, na ktorého s kamarátmi ukazuješ prstom, vzdelanejší od teba ... a čo spravili "reprezentanti" pre SPOLOČNOSť ty hovadí retard? aký má prínos HOKEJ do spoločnosti? že si zakričíš na štadióne? veď ty si uvedom trošku priority laryk preboha ... ty nie že nevieš, ale ty úplne netušíš ... a neviem, prečo by som mal byť hrdý na to, že som slovák, ..ja na to hrdý nie som, tak ako by som nebol hrdý za hocijakú inú národnosť ... a späť k tým bezdomovcom, ja sa nezastávam tých, čo robia bordel (tých je len častejšie vidno, ako tých slušných, lebo slušných nikto nerieši...), ale mal som možnosť sa s mnohými rozprávať a sú to rovnakí ľudia ako mi, len nie sú bohatí a takí prežratí a mnohí z nich neprišli o bývanie vlastnou vinou, nikdy nevieš, kedy sa s tebou život pohrá a aj ty skončíš na ulici ,... nie každý má xxx známych, ktorí mu pomôžu zo sračiek, nie každý ma bohatého otecka, ktorý synáčikovi kúpi všetko, čo má na očiach a dovolí mu robiť čiernobiele fotky s emo ofinou a prezývať sa na internete laryk ... mal by si si zvážiť hodnoty kamarát ...
a ešte na záver, mojimi príspevkami som nechcel narážať na P.Demitru, ale na vaše chabé myšlienkové pochody, ďakujem za (ne)odpísanie, keďže nič múdre z tvojej klávesnice na toto fórum zjavne nedojde (a ešte sa hádaj ďalej, a neuznaj mi za pravdu, aby si mal chvíľku pocit, že "bojuješ" za správnu vec) a nezabudni ma potom chytiť za každé slovíčko :) ale hádam to pochopíš ako celok a nebudeš to veta ze vetou škatulkovať do svojho obrazu

mankind
22nd November 2011, 03:30 AM
Laryk on to asi nechápe a chcel si domňa len pichnúť, np prežijem. :D

ja som si chcel do teba "pichnúť" ? toto snáď nemyslíš vážne ...

snáď ja som ti prvý napísal totálnu koko*inu? myslím, že to ty mne ... ale ty si moderátor, sry ... máš pravdu, v poriadku

mankind
22nd November 2011, 03:33 AM
ospravedlňujem sa za nadávky, ale takto ma vie vytočiť iba ľudská hlúposť, ...

TT_SNiP
22nd November 2011, 03:44 AM
Co se tu clovek o pul ctvrty rano nedozvi ...:cool2: