PDA

View Full Version : BR marihuana^ , KouKoo , Onlypureskill



Mc_Gee
7th September 2011, 10:42 AM
Prehravali, leavli, nikto nedostal ban a dali si rmk
replay: http://www.ulozisko.sk/437276/BR.w3g

FogyX
7th September 2011, 10:51 AM
urobili to pred koncom hry a neviem kdo je koukoo ale ešte si potom veselo založí novú hru a v dobrom som mu povedal že prečo nevydrží tak už ma zasipaval nadavkami ale to nič len ak sa niekto chova.

gun10a
7th September 2011, 11:27 AM
ked uz to nedavate na parser, tak to aspon dajte do ATTACHMENTS ...:tiphat:

bUbEk
7th September 2011, 01:02 PM
ja som tiez snimi hral dnes =) koukoo si ,,borec´´ sveta spolu s onlym. manner onicom .hrali sme hru proste dement fedil a v 10 minute leavol a uz hned jak BORCI dohrame dohrame ! deticky + dodavam only ma dal na mide 2 krat =)

Luko36
7th September 2011, 01:25 PM
každy už dnes dohrava za každu cenu, proste stat hunters, nenarobis nic, už zazivam že aj 5v3 chcu silou mocou dohravat.
bodový system bola dobra myslienka, ktora žial znizila uroven acka.

gun10a
7th September 2011, 02:08 PM
každy už dnes dohrava za každu cenu, proste stat hunters, nenarobis nic, už zazivam že aj 5v3 chcu silou mocou dohravat.
bodový system bola dobra myslienka, ktora žial znizila uroven acka.

preto som sa snazil zaviest to nove pravidlo, ale MiZiGe bol proti a on tu je hlavna autorita :happy2:

FogyX
8th September 2011, 07:57 AM
Mám otázku trochu mimo téma...nehral som tu asi mesiac znovu začínam pasívne ale mam stále delay tak 1 sekundu, ráno je to v pohode ale vtedy tu nikdo nie je tak o 7 lebo vstávam skoro a cca od 11:00 to už robí delay a internet mam stále rovnaký že či sa nemohlo stať niečo s botmi lebo v minulosti som mohol aj stahovat a delay som nemal to som mal rad na acku teraz mozem ist hrat kludne aj PD lebo taky delay ako som mal na pd mam teraz na czskbotoch.

gun10a
8th September 2011, 08:16 AM
Mám otázku trochu mimo téma...nehral som tu asi mesiac znovu začínam pasívne ale mam stále delay tak 1 sekundu, ráno je to v pohode ale vtedy tu nikdo nie je tak o 7 lebo vstávam skoro a cca od 11:00 to už robí delay a internet mam stále rovnaký že či sa nemohlo stať niečo s botmi lebo v minulosti som mohol aj stahovat a delay som nemal to som mal rad na acku teraz mozem ist hrat kludne aj PD lebo taky delay ako som mal na pd mam teraz na czskbotoch.

neviem Ti povedat, ale najskor to bude tym, ze mas vysoku agregaciu, rano kym je malo ludi zapojenych Ti to slape a casom ako prichadzaju ludia online Ti to ide horsie a horsie
IMHO

the_qq
10th September 2011, 11:06 AM
Sory že tak oneskorene, ale :

Banned user [KouKoo] on server [server.eurobattle.net].
Banned user [marihuana^] on server [server.eurobattle.net].
Banned user [Onlypureskill] on server [server.eurobattle.net].

the_qq
30th September 2011, 03:53 PM
Na požiadanie unban nick - KouKoo s podmienkov že sa to už nebude opakovať.

Ban dostal pred skoro mesiacom, dosť dlhý trest.