PDA

View Full Version : Ban _ceeapa_ pt mh!



Hell.Psycho
4th September 2011, 09:27 PM
nume: _ceeapa_
motiv: mh suspect tot jocul, urmariri permanente cu riki, i-am cerut ss si nu numai eu dar nu a dat.

Sh3LLey
5th September 2011, 05:51 AM
Uni dau,alti nu dau ss... ar trebui sa se aprobe chestia asta cu cerutul ss-ului... nu sa stam sa ne uitam la replay si sa analizam sa pierdem timp etc... foarte rar iti da cineva ss acuma.. multi refuza sa dea ss. deci cam 30% dau ... restul de 70% se stie ..Mh on =)))

.Alex
5th September 2011, 10:43 AM
Si eu i-am cerut ss si nu a vrut sa dea.+ ca il cunosc personal si suntem tov si tot nu a vrut sa imi dea.

Sh3LLey
5th September 2011, 04:21 PM
HAHA.. ai uitat ma cand jucai si u cu mh? :D acuma gata te-ai pocait.

.Alex
5th September 2011, 05:00 PM
Jucam,dar acuma dau ss cand vreti voi:)

L.E.S.
5th September 2011, 05:09 PM
ca pocait tot poti juca cu mh =))

ProdigySounD
6th September 2011, 10:52 PM
Ma Sh3lley tu prea suferi cu dai un SS prea mult "Garena" dauneaza ai vazut si tu pe garena ca cereau niste maimutoi si ai inceput si tu pe battlenet,incepusei si cu mine sa faci fapte dai ss daca nu ai ban sau etc etc ti-am zis fai post si iti pun ss acolo anyway nare rost sa imi bat capu prea suferiti cu SS-urile nu e nimeni obligat sa iti dea decat in cazu in care faci ban req o sa iti posteze poza respectiva,si ca fapt divers o sa iti pun si ss aici daca tot am ocazia,faza e cand ceri ss nimeni nu o sa iti dea ID-u lui de mes eu unu nu am vrut sa iti dau doar pt simplu fapt ca nu caut anturaj sa bag in lista toti playerii dupa battlenet care cer ss sa le trimit poza,pe garena era o alta treaba era main o postai undeva si ii dadeai copy pe main acolo si respectivi dadeau click,dar aici nu ai cum si nimeni nu o sa stea sa dea ADD pe mes sa iti dea tie poza respectiva.

http://picz.ro/pictures/3d4233b46bd70305c1c84391c5025e45.jpg

L.E.S.
6th September 2011, 11:42 PM
traducere?

ProdigySounD
7th September 2011, 12:02 AM
Traducere? cauti anturaj sau doar sa ai up la posturii epic fail

Sh3LLey
7th September 2011, 12:44 AM
da ma cer ca m-am saturat de mh`erii... mie daca mi-ar cere unu ss ii dau cu cea mai mare caldura.. ce e rau in asta? in fine aici e vb de ceapa :))
plm si eu am jucat cu mh...nu mult timp,doar eram curios si mi sa parut ceva interesant cand il foloseam.. ma facea sa ma simt mai pro.. da am renuntat sa mai joc cu mh:))) e cel mai bn asa.. cu toate ca si acuma am ban pe contul meu pe ro... da ss la orice ora, vorba lu alex ;)

.Alex
8th September 2011, 07:25 PM
se uita cineva si pe postul asta?!

.Alex
9th September 2011, 09:07 PM
E chiar asa de greu sa va uitati pe un post amarat?E facut de atetea zile:)hai hai ca vreau sa stiu daca are mh.

GoodanGeL
11th September 2011, 12:30 PM
Caz respins.

Vezi http://eurobattle.net/showthread.php?t=149070