PDA

View Full Version : Ban mystic.



BoyKa
4th September 2011, 02:49 AM
La un chall dupa ce il/o aleg imi intra in joc,dupa care iese zicand ca vrea sa dea sign la beg.Ii zic sa vina inapoi,ma ia la misto ca are treaba.Nu ziceam nimic dar asta e a 2-a oara care imi face asa.I-am zis lu beg de faza,bineinteles mi-a dat o explicatie care m-a lasat masca: "Nu ai ales tu pe mystic.,era la secol care i-a dat voie sa iasa".Ar fi corect sa primeasca ban toti,chiar daca au "tovarasi" adminii.

MYSTIC.
4th September 2011, 04:06 AM
man drop it rly , i tought beg was signed too but he wasnt he was afk for 2 more mins , and i was with ancient and eric stack too but u picked me so i left the game to play with beg , everyday sm1 sign for game and didnt come to play and ur the only one i saw who makes report for this , cmon ...

RaouL
4th September 2011, 08:56 AM
Incepand de astazi orice thread din sectiunea "Cereri de banare" si din sectiunea "Contestari banuri" care NU contin un REPLAY atasat (exceptand cazurile cererilor de banare pentru nerespectarea regulilor de pe canal sau lobby - in aceste cazuri un print screen este suficient), vor fii considerate NEVALIDE si NU VOR FII LUATE IN SEAMA.

Topic inchis.