PDA

View Full Version : Nepucitelny ?



KukAc
29th August 2011, 03:20 PM
http://eurobattle.net/showthread.php?p=1367504#post1367504

Gunko... Hippo je dekov brat, tak neviem co pises.

LordDevil
29th August 2011, 03:34 PM
ano ale ten acc je zdielany medzi oboma...

gun10a
29th August 2011, 10:51 PM
On v lobby začal nadávať na mňa, vraj som mu zabanoval nick. Z toho som usúdil, že je jeho. Dôkaz som priložil, tak kde vidíš problém ?

_mr.splinter_
29th August 2011, 11:03 PM
Gunko Ako prepac ale kukam mometalne videa a screenujem nadavky odteba mas smolu chovas sa rovnako az na to ze tvoje nadavky su ineho typu a niesu tak vulgarne. Tak ze mas to za jedno mam 2 s hry co si v loby screenol DEkaca na mojom nicku. A heslo mam vsade rovnake a bohuzial brat ho vie a itak si vedel ze je na mojom nicku. Nekomentujem riesim to z mizigem . A este nieco ako mozes byt moderator to nechapem. Moj nazor na toho moderatora

Kukac dik ze si sa mna zastal aj ked ma nemas rad.

gun10a
29th August 2011, 11:07 PM
Gunko Ako prepac ale kukam mometalne videa a screenujem nadavky odteba mas smolu chovas sa rovnako az na to ze tvoje nadavky su ineho typu a niesu tak vulgarne. Tak ze mas to za jedno mam 2 s hry co si v loby screenol DEkaca na mojom nicku. A heslo mam vsade rovnake a bohuzial brat ho vie a itak si vedel ze je na mojom nicku. Nekomentujem riesim to z mizigem . A este nieco ako mozes byt moderator to nechapem. Moj nazor na toho moderatora

Kukac dik ze si sa mna zastal aj ked ma nemas rad.

Ale vsak jasne, aj mne nervy prasknu ... a kolko krat ...Daco ma vytoci v RL a pod ... Povedz mi komu nie ?
Ale snazim sa to vzdy krotit a po konci hry, proste ide ina. Ale on s tym zacal v lobby, normalne sa napojil na hru a nakladal ... to snad je trosku ine ...

_mr.splinter_
30th August 2011, 01:58 AM
Som zvedavi ako sa toto doriesi ale strasne. Lord aj na tvoju adresu nieco Zatal si stim zdielanim nicku ale totalne. Na to len :DDDDDDDDDDD
Co uz toho moderatora gunku si urcite pretlacil ty. DAs ban hrac si spravi milion novych ACC. Takze nema zmysel nic banovat. A ked tak kukam tak banujete hracov na A - co to vedia hrat a ty co nevedia sa tam pohybuju. Ten bodovy sistem na A-cku to cele posral uroven padla o - 50 % . Sorac. Hravam tam len preto ze tam mam kamosov s ktorimi si rad zahram a ked tam niesu tak hram z nudy :(
Som zvedavi kedy dostanem ten unban za to ze som ja ako osoba nic nespravil. A gunko sory ak ta potopim s tyma screenama

still.out
30th August 2011, 02:03 AM
Som zvedavi ako sa toto doriesi ale strasne. Lord aj na tvoju adresu nieco Zatal si stim zdielanim nicku ale totalne. Na to len :DDDDDDDDDDD
Co uz toho moderatora gunku si urcite pretlacil ty. DAs ban hrac si spravi milion novych ACC. Takze nema zmysel nic banovat. A ked tak kukam tak banujete hracov na A - co to vedia hrat a ty co nevedia sa tam pohybuju. Ten bodovy sistem na A-cku to cele posral uroven padla o - 50 % . Sorac. Hravam tam len preto ze tam mam kamosov s ktorimi si rad zahram a ked tam niesu tak hram z nudy :(
Som zvedavi kedy dostanem ten unban za to ze som ja ako osoba nic nespravil. A gunko sory ak ta potopim s tyma screenama

omg ty maš mat zachvilu titul to na aku VŠ chodis? ty tie i/y-čka uplne trafias opacne

_mr.splinter_
30th August 2011, 02:43 AM
časť citátu od Gunka ked chcel byt moderatorom : " ++ stále to berem len ako online-zabavu a nevediem tu internetový život, takže niečo ako prihliadanie na kamarátov, zvýhodňovanie a pod. tu nehrozí, všetci sú si rovný :-) ." myslim ze aj moderatorov sa to tyka . Či nie ? Nadavka ako nadavka. Som zly ale mam pravdu.


A upozornujem nehral som to ja ale DEka . Ziadam unban.
Screeny ma mizike kedze to sem neslo nijako hodit.

gun10a
30th August 2011, 09:36 AM
ad 1 : stacilo poziadat UR, s tym, ze to bol brat ... dakde pozreli by sme, kde si zmenis heslo a LordDevil vie o tom, ze mate zdielane tie ucty takby by ti to potvrdil, ale nie bude rage against radsej ...

ad 2: je rozdiel, ked sa trochu rozculis v hre ako ked pride tvoj brat, napoji sa mi do hry, vynada mi a oddide ...

ad 3 : tymto chces docielit unban ? utocenim ?

ad 4 : povedali sme co chceli, riesis to s MiZiGem, takze Thread je nepodstatny dalej ...

LordDevil
30th August 2011, 05:19 PM
Som zvedavi kedy dostanem ten unban za to ze som ja ako osoba nic nespravil. A gunko sory ak ta potopim s tyma screenama
hippo tvoje screeny nikoho nezaujimaju...Ako osoba si nic nespravil?pozri si server pravidla a hlavne pravidlo ktore zakazuje zdielat acc!Dal si ho bratovi tak bohuzial tvoj problem...
PS:je to len tvoja prvotna reakcia mozno sa ukludnis...