PDA

View Full Version : Nove pravidlo



gun10a
29th August 2011, 12:23 AM
Takže ako som sľúbil, prichádza nové pravidlo:
"Za stavu 5v4 (4v5), ktorý nastal do X minút, ak oslabená strana nechce dohrávať, musí jej byť umožnené opustiť hru bez banu hráčov, ihneď potom ako tento stav nastane. V prípade, že host udelí ban, bude potrestaný sám banom. V prípade, že hráči oslabeného teamu pokračujú v hre a neopustia hru do nasledujúcich 2 minút(proste hneď po leave) strácajú právo slobodne oddísť."

Modelová situácia:
Je 4. minúta hry a hráč zo sentinelu leavnul. Takže je stav hráčov 4v5 sent:scourge. Hráči oslabeného teamu, sentinelu, nechcú dohrávať túto hru, môžu slobodne oddísť z hry. V prípade, že tak neučinia, rozhodli sa dohrávať a pravidla platia ako doposiaľ.

A teraz je na Vás, aký časový limit sa Vám najviac pozdáva.

Píšte k veci, konštruktívne návrhy. Ostatné veci premažem.

muhammat
29th August 2011, 01:29 AM
mel by se odhlasovat asi rmk potom (nebo nejak jinak to poresit), aby nekdo nehuntil statsy ;]

KukAc
29th August 2011, 02:22 AM
preco si to dal do off topicu? ked na navrhy mas thread... a btw tohoto celeho bolo vzdy problemom team, kde je 5 hracov... u mitsukiho ked niekto padol, tak team kde boli 4ria rozhodovali ci sa pojde hrat alebo rmk. Asi toto bude najidealnejsie riesenie. A nie este dalsie leavovanie k tomu. Proste sa odvotuje rmk a hotovo...

[W3PD]rebrik
29th August 2011, 03:10 AM
aj by som sa vyjadril ale preco ked mam ban... :/

gun10a
29th August 2011, 03:33 AM
preco si to dal do off topicu? ked na navrhy mas thread... a btw tohoto celeho bolo vzdy problemom team, kde je 5 hracov... u mitsukiho ked niekto padol, tak team kde boli 4ria rozhodovali ci sa pojde hrat alebo rmk. Asi toto bude najidealnejsie riesenie. A nie este dalsie leavovanie k tomu. Proste sa odvotuje rmk a hotovo...

Pravidlo bude platit, to nie je navrh. Ide len o nazor na cas.

[Spis]Borovicka
29th August 2011, 09:03 AM
mam pocit ze by sa to mohlo zneuzivat

gun10a
29th August 2011, 12:45 PM
Borovicka;1367576']mam pocit ze by sa to mohlo zneuzivat

jj z toho su obavy :unsure:, preto som za cas len 10 min nie 15 ako by to bolo rozumnejsie, keby boli rozumny ludia. Ale na druhej strasne si myslim, ze ked to ma leavnut typek, tak to urobi aj tak, a vacsina drviva je ten leaver sam.

the_qq
29th August 2011, 01:55 PM
Good idea, za mňa určite 10. :)

VoSaZnOsA
29th August 2011, 02:16 PM
prečo to chcete dávať na minúty... to nemá logiku, proste to dajte na HK, ak je rozdiel medzi stranami napr. 10killov, tak tá strana, ktorej leavne/padne/etc hráč a má prevahu, vyplýva z hry, že by jasne vyhrala, nech má právo na rmk / dohrať hru ak chce, ale ak prehráva o 10 a viac killov mali by dať rovno FF nech sa hra nepredlžuje - toť môj skromný názor...:-)

Vaikiss
29th August 2011, 02:18 PM
15!

huJhuJ
29th August 2011, 02:31 PM
Modelová situácia:
Je 4. minúta hry a hráč zo sentinelu leavnul. Takže je stav hráčov 4v5 sent:scourge. Hráči oslabeného teamu, sentinelu, nechcú dohrávať túto hru, môžu slobodne oddísť z hry. V prípade, že tak neučinia, rozhodli sa dohrávať a pravidla platia ako doposiaľ.


A keď hráči sentinelov slobodne opustia hru tak čo potom ?

Peopl3Sh1tCz
29th August 2011, 02:32 PM
Borovicka;1367576']mam pocit ze by sa to mohlo zneuzivat
Boro zajímalo by mě jak to myslíš
Btw za mě 10 minut

KukAc
29th August 2011, 03:18 PM
to co som popisal ja by bolo 100x lepsie :) ale moderatori su od toho aby aj p*coviny vymyslali... a osobne si myslim, ze gunko len zbrklo riesi hned jak sa stal trial modom. Imo to je len preto aby ukazoval, ze nieco "robi".

LordDevil
29th August 2011, 03:36 PM
to co som popisal ja by bolo 100x lepsie :) ale moderatori su od toho aby aj p*coviny vymyslali... a osobne si myslim, ze gunko len zbrklo riesi hned jak sa stal trial modom. Imo to je len preto aby ukazoval, ze nieco "robi".

si nadaval ked sa nerobilo nic a ked sa nieco robi tak zas len nadavas...vyhovie tebe niekto niekedy vobec?

KukAc
29th August 2011, 04:10 PM
ja len konštatujem...

Ibalgin
29th August 2011, 04:45 PM
prečo to chcete dávať na minúty... to nemá logiku, proste to dajte na HK, ak je rozdiel medzi stranami napr. 10killov, tak tá strana, ktorej leavne/padne/etc hráč a má prevahu, vyplýva z hry, že by jasne vyhrala, nech má právo na rmk / dohrať hru ak chce, ale ak prehráva o 10 a viac killov mali by dať rovno FF nech sa hra nepredlžuje - toť môj skromný názor...:-)

šak krásne si totok napísal +

gun10a
29th August 2011, 10:48 PM
prečo to chcete dávať na minúty... to nemá logiku, proste to dajte na HK, ak je rozdiel medzi stranami napr. 10killov, tak tá strana, ktorej leavne/padne/etc hráč a má prevahu, vyplýva z hry, že by jasne vyhrala, nech má právo na rmk / dohrať hru ak chce, ale ak prehráva o 10 a viac killov mali by dať rovno FF nech sa hra nepredlžuje - toť môj skromný názor...:-)
No to je pohode tiež, ale ešte to vysvetli na áčku, aby to pochopili... Je ľahšie povedať hráme v oslabení môžme oddísť, viď pravidlo, ako im vysvetliť to tvoje ... myslím. že potom by bolo z toho viac roztržiek ako osohu...



A keď hráči sentinelov slobodne opustia hru tak čo potom ?

No nič, proste komu sa nepáči, odíde bez banu. Ak skončí stav 5v3 a switch bude, alebo niečo to je ich vec. Ale hráč, ktorý taký stav nechce dohrávať, musí mať umožnené leave bez banu.


to co som popisal ja by bolo 100x lepsie :) ale moderatori su od toho aby aj p*coviny vymyslali... a osobne si myslim, ze gunko len zbrklo riesi hned jak sa stal trial modom. Imo to je len preto aby ukazoval, ze nieco "robi".
Písal som to vo svojom VR, hovoril som to pri UR dávnejšie a preto to aj spravím. Netrápi ma, či si nejaký kukač myslí, že niečo robím, alebo nie...

MiZiGe
29th August 2011, 10:49 PM
ja som proti.
Leave bez banu - iba ak ešte nie sú picky/herovia.

Peopl3Sh1tCz
30th August 2011, 12:00 AM
Já třeba osobně to delší dobu aplikuju tak, že když někdo livne do 10. minuty automaticky dávam RMK hry, protože taková hra nemá smysl .. a každý by měl mít pravo takovou hru odpustit ..

+1 protože moje nervy občas na tomto dost trpěly ..

Sadomasochista
30th August 2011, 02:00 AM
ja som proti.
Leave bez banu - iba ak ešte nie sú picky/herovia.

Mozno Pred First Blood, hra sa moze skoncit aj automaticky popripade ako to byva na PD napr.

icetea_the_owne
30th August 2011, 03:38 AM
suhlasim s mizigem.

[Spis]Borovicka
30th August 2011, 10:44 AM
Boro zajímalo by mě jak to myslíš
Btw za mě 10 minut

myslim to tak, ze ked jeden tim vysoko prehrava hned na zaciatku, tak by to s kludom jeden z kamaratov mohol dobrovolne leavnut hociakym sposobom a ostatnym sa staty nezarataju. jedna situacia. isto ich je viac.


to co som popisal ja by bolo 100x lepsie :) ale moderatori su od toho aby aj p*coviny vymyslali... a osobne si myslim, ze gunko len zbrklo riesi hned jak sa stal trial modom. Imo to je len preto aby ukazoval, ze nieco "robi".


si nadaval ked sa nerobilo nic a ked sa nieco robi tak zas len nadavas...vyhovie tebe niekto niekedy vobec?

kukacovi nevyhovie nikto. totiz jeho neprestane bavit robit zo seba idiota.. ide mu to ale dobre

muhammat
30th August 2011, 11:27 AM
Borovicka;1368127']kukacovi nevyhovie nikto. totiz jeho neprestane bavit robit zo seba idiota.. ide mu to ale dobre

to je pravda;] sak ten jeho navrh je naprosto stejnej, v gunkove navrhu je hned jasny, ze se hraci oslabeny strany taky musej domluvit jestli budou hrat nebo leftnou, ale kdyz to napise nekdo jinej nez mod tak je to 100x lepsi, no jasne ;]]

KukAc
30th August 2011, 01:23 PM
Borovicka;1368127']
kukacovi nevyhovie nikto. totiz jeho neprestane bavit robit zo seba idiota.. ide mu to ale dobre
az takto kruto si to nemusel :laugh:

gun10a
30th August 2011, 03:09 PM
Mozno Pred First Blood, hra sa moze skoncit aj automaticky popripade ako to byva na PD napr.

jj ale to treba aj zasah do kodu botov a to treba vacsiu doveru ako 3 dnovy trial ... ale nemam s tym problem :happy2:

LordDevil
30th August 2011, 09:09 PM
tak sa priklanam k tomu napadu s FB.Aj ked nejake individua by to zacali zneuzivat nepaci sa mi team vytiahne kabel pred FB aby bol rmk...cize podla mna v konecnom dosledku to nejak aj straca cenu

[Spis]Borovicka
31st August 2011, 02:31 AM
spravne lord

Peopl3Sh1tCz
31st August 2011, 01:12 PM
S tím opouštěním hry nevím no, to je docela problém (score hunteři, FF pozdě až) .. Zkrátka nějaka povinost odhlasovat RMK ihned po tom co je stav 4v5 (max do 10.minuty hry, pokud se oslabený team rozhodne hru nedohrávat) .. Je blbost aby se takový hry musely dohrávat .. Však komu je tato situace přijemná .. Já si vždy prosazuju RMK hry v takovém připadě ..

muhammat
31st August 2011, 01:39 PM
na PD je to zarizeny dobre, pred 5 minutou neni autoban a vysledek je remiza

nevidel sem nikdy nejaky velky zneuzivani, max to kitnou hned po startu, kdyz host zapomene swapnout nejaky kamose spolu

ale tak acko ma sva specifika, tam by to jista individua zneuzivat mohla;]

edit: a ten PD bot je vubec dobrou inspiraci (!r, !rs, !min, !lock, !balance, apod.), nvm proc se tomu acko brani ;] => http://playdota.eu/forum/index.php/topic,54272.0.html

LordDevil
31st August 2011, 07:19 PM
na PD je to zarizeny dobre, pred 5 minutou neni autoban a vysledek je remiza

nevidel sem nikdy nejaky velky zneuzivani, max to kitnou hned po startu, kdyz host zapomene swapnout nejaky kamose spolu

ale tak acko ma sva specifika, tam by to jista individua zneuzivat mohla;]

edit: a ten PD bot je vubec dobrou inspiraci (!r, !rs, !min, !lock, !balance, apod.), nvm proc se tomu acko brani ;] => http://playdota.eu/forum/index.php/topic,54272.0.html

ja na inych botoch nehrajem dobre by bolo keby ste niekto spravili thread kde nebude spam a napisali tam vsetke prikazy ktore by ste na channely chceli...A jeden by to editoval..

grimasko
31st August 2011, 08:24 PM
ja na inych botoch nehrajem dobre by bolo keby ste niekto spravili thread kde nebude spam a napisali tam vsetke prikazy ktore by ste na channely chceli...A jeden by to editoval..

Sir! Yes Sir!

http://eurobattle.net/showthread.php?t=135118

LordDevil
31st August 2011, 08:34 PM
Sir! Yes Sir!

http://eurobattle.net/showthread.php?t=135118

ano a tebe sa to tam chce editovat?nehcem to tam hladat potom vsetko ako ihlu v kope sena...

grimasko
31st August 2011, 08:43 PM
Kludne by som to editoval, ak by tam hraci hadzali napady (aka BUMP), ak by som MAL ISTOTU, ze sa na to ti najvyssi z vysoka nevyseru, pretoze sa zatial z tych napadov zrealizovalo az 0.

LordDevil
31st August 2011, 08:47 PM
Kludne by som to editoval, ak by tam hraci hadzali napady (aka BUMP), ak by som MAL ISTOTU, ze sa na to ti najvyssi z vysoka nevyseru, pretoze sa zatial z tych napadov zrealizovalo az 0.

Vies preco sa nic nerealizovalo?Lebo vsade kde sme chceli nieco riesit s vami ste strhli flame o totalnych kravinach...a nebudeme prehladavat 20 stranok.Najdite si medzi sebou niekoho kto bude editovat prvy post a bude tam zhrnute vsetko.

[W3PD]rebrik
31st August 2011, 08:51 PM
Vies preco sa nic nerealizovalo?Lebo

hraci ktori hraju na xpame 4+ rokov nedostanu jeden unban za ragequit a dokonca mu nedokazu ani odpovedat za aky cas si moze podat ten unban request a este aby ho viac ponizili tak mu ten unban request vymazu